EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Umutsuz ev kadınları

View previous topic View next topic Go down

Umutsuz ev kadınları

Post by Latinac on 23.01.14 13:18

UMUTSUZ EV KADINLARI
(DOMAĆICE SA BOSFORA)

Med Yapim, 2011-2014
Broj epizoda: 154

Turska verzija popularne američke tv serije “Očajne domaćice” koja je poput originala doživela veliki uspeh u zemljama u kojima se prikazivala. Poznate turske glumice Benu Jildirimlar ( Fikret iz “Kad lišće pada”), Džejda Duvendži (Benu iz “Hiljadu i jedne noći”) ,Songul Oden ( Gumuš iz istoimene serije), uz još dve sjajne glumice, oživeće avanture, zaplete i intrige nezaboravnih junakinja,  ali sada na turski način.

Nermin, Elif, Jasemin, Emel i Zelis, pet žena različitih senzibiliteta, porekla, interesovanja, sa specifičnim željama i problemama povezaće igra sudbine. Udružene u svojim tajnama, deliće jedna sa drugom i radosti i brige.
Zaplet počinje kada Handan, uzorna domaćica, majka i supruga u čijem životu sve izgleda savršeno, sasvim neočekivano izvrši samoubistvo. Ona za sobom ostavlja supruga Džemila i sina Merta. Handan u svojstvu naratora počinje priču o svom životu i životu svojih komšinica i prijateljica.

Turska verzija “Očajnih domaćica” urađena po uzoru na američki model “Desperate housewives” je drama koja govori o modernim ženama, njihovim životima i emocijama univerzalnim za žene širom sveta. Ipak, postoji razlika između originala i rimejka, i to prvenstveno u kulturi i načinu života koji je potpuno drugačiji u Americi u odnosu na Tursku. U turskoj verziji takođe, nema govora o homoseksualcima.

Uloge:
Benu Jildirimlar - Nermin
Songul Oden - Jesemin
Džejda Duvendži -Elif
Evrim Sormaz - Zeliha
Ozge Ozder - Emel
İsmail Düvenci - Cevdet
Defne Gürsoy - Canan
Nurhan Özenen - Adalet
Tanem Sivar - Sibel
İlker Kurt - Kenan
Pelin Körmükçü - Arzu
Goncagül Sunar - Nazan
Özgün Karaman - Arda
Furkan Andıç - Levent
Gökhan Atalay - Haluk
Ayhan Aktaş - Caner
Aytaç Öztuna - Cahide
Server Mutlu - Resul Dayı
Uğur Çavuşoğlu - Kadir
Şenay Aksoy - Suna
Melda Arat - Handan
Melda Gür - Melda
Binnaz Avcı - Zuhal
Erkan Bektaş - Yavuz

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2445

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Re: Umutsuz ev kadınları

Post by jvsim on 23.01.14 13:24

Pratim ovo na Prvoj, cisto onako da vidim koja je razlika.
Jedne su ocajne domacice, ali ni ove nisu lose.Evrim i Songul su prelepe  wub Nije losa serija.

Member
Member

Poruka : 265

Back to top Go down

Post by DarkHollow on 23.01.14 13:28

meni je bila prava poslastica kada sam je pratio na kanal5. bila je razlicita od onih 'pljacljivih' serija na kojima smo navikli. ali kanal5 emitovao je samo prvu sezonu a bas je bila zanimljiva I smesna. fali mi wub
DarkHollow
Junior member
Junior member

Poruka : 58

Back to top Go down

Post by Marido98 on 09.02.14 16:55

Serija je luda, smesna, nepredvidljiva... Jedna od najboljih turskih koje sam pogledao. Sve su lude na svoj nacin ali mi je najludja Jasemin. Kraljice su!

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics