EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Salve Jorge

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Salve Jorge

Post by Soleil on 23.10.12 13:47

Jučer je bila premijera nove novele, "Salve Jorge", autorke Gloria(-je) Perez ("O Clone", "América", "Caminho das Índias").

Gledanost prve epizode je bila 35,4 %.

Gledanost prve epizode "Salve Jorge(-a)" je bila odlična, iako nije nadmašila gledanost svoje prethodnice, novele "Avenida Brasil", čija je gledanost prve epizode bila 37 %.

Gledanost prvih epizoda ostalih novela emitiranih u 21:00.

Salve Jorge estreia com média de 35,4 pontos de audiência

Fonte: Boainformacao BR
22 outubro | 22:20

Salve Jorge estreou na TV Globo, na noite desta segunda-feira (22), substituíndo o sucesso de Avenida Brasil. Exibida das 21h10 às 22h20, a trama de Glória Peres atingiu média de 35,4 pontos, pico de 39,9  e 56% de share  (número de aparelhos ligados na Globo).

Os dados são da aferição prévia do Ibope, feita na Grande São Paulo. Cada ponto equivale a 60 mil domicílios.

A nova trama das nove estreou muito bem, com uma diferença larga das concorrentes em sua posição de primeiro lugar no ranking, porém, não superou a antecessora, Avenida Brasil, que marcou média superior: 37 pontos, terminando com estrondosos 51 pontos no último capítulo.

Confira os índices conquistados nas estreias das novelas antecessoras no horário:

Avenida Brasil – 37 pontos
Fina Estampa – 41
Insensato Coração – 36
Passione – 37
Viver a Vida – 43
Caminho das Índias – 39
A Favorita – 35
Duas Caras – 40
Paraíso Tropical – 41
Páginas da Vida – 50
Belíssima – 50
América – 56
Senhora do Destino – 52
Celebridade – 50
Mulheres Apaixonadas – 45
Esperança – 47
O Clone – 47
Porto dos Milagres – 47
Laços de Família – 45

Posting Freak

Poruka : 1680

Back to top Go down

Re: Salve Jorge

Post by Franko on 23.10.12 14:20

Pa to baš nije odlična gledanost. smile Al vidjet ćemo kako ide dalje..

Alma gemea - 200/227
Las estrellas - 15/100
Novo mundo - 86/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2012
Godina : 29

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.01.14 1:06

upravo sam odgledao prvu epizodu Salve Jorge (sinhronzovanu na spanskom "La guerrera")  smile2 
u sredu je pocela da se emituje na Canal 13 (Cile) kao zamena za Avenidu smile2 odlicna prva epizoda, meni se bas svidela iako je sinhronizovana, odmah sam se navikao smile prica je veoma zanimljiva tako da evo zamene za Avenidu smile2 nastavljam da je gledam, samo me nervira to sto na sajtu Canal 13 ne mogu da gledam epizode. Imaju dva sajta na kome postavljaju epizode (nesto tipa natabanu) ali su trecu epizodu vec obrisali zbog autorskih prava  facepalm 
kraj prve epizode je fenomenalan aplauz wow
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3332

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.01.14 4:15

Miloše jel može link gde gledaš epizode?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.01.14 7:47

odgledao sve tri epizode i jedva cekam cetvrtu da postave wub skroz sam se navikao na sinhronizaciju i uopste mi ne smeta smile dosta toga se izdesavalo za ove tri epizode s obzirom da je nacionalna verzija dosta spora, toliko da je radnja u prvih 45 epizoda smestena u prvoj epizodi internacionalne verzije (to sam procitao na twitter-u kod Cileanaca kojima to ocigledno smeta zato sto misle da epizode edituje Canal 13 i pusta ih kako on zeli). Doduse prva epizoda internacionalne verzije traje citavih sat vremena rofl 
Milose ja gledam na ovom i ovom sajtu pa ko je brze postavi smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.01.14 8:40

toliko da je radnja u prvih 45 epizoda smestena u prvoj epizodi internacionalne verzije

Meni to deluje neizvodljivo. To bi značilo da su izbacili sve sporedne likove, i da emituju scene samo glavnih, i to ni sve njihove. I opet mi deluje ne moguće da 45 epizoda stave u jedan sat.

Hvala za linkove.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.01.14 12:42

to su svi komentarisali i uglavnom su svi pisali isto na foru ovog "u Brazilu Moreni je trebalo da prodje 45 epizoda da bi otisla u Istanbul a Canal 13 je odveo za jednu epizodu" na kontu "neprofesionalnosti" pomenutog kanala. Zanimljivo je to da ja nigde nisam mogao da nadjem koliko epizoda ima internacionalna verzija ukoliko i postoji posto na globovom sajtu nigde ne stoji da je serija u prodaji, ako gresim neka me neko ispravi. Odgledao sam i 4. epizodu i dalje mi se svidja i jedva cekam petu smile da mi je neko pricao da cu da gledam brazilsku sapunicu sinhronizovanu na spanskom gde pojedini likovi koriste i po neke turske reci ne bih mu verovao  rofl
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 24.01.14 22:37

Jedino šta je odlično (a i time gledljivo) u Salve Jorge su Alexandre Nero i Giovanna Antonelli. Preludi su bili.

Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2012
Godina : 29

Back to top Go down

Salve Jorge

Post by Soleil on 27.01.14 2:04

-MILOS-

Versão Internacional "SJ" ima 140 epizoda. Izvor
Inače, originalna verzija je imala 179 epizoda.

Iako u tom tekstu piše da je gledanost bila 38%, gledanost je zapravo bila 34%. Najlošija gledanost neke Globove novele koja se emitirala u 21h.

(Inače, nisam pogledala ni jednu epizodu ove novele.)

U Brazilu je bilo dosta nekih kritika na račun "SJ". Autorica/scenaristica Glória Perez je, navodno, na Twitteru blokirala osobe koje su joj slale poruke i kritikovale njenu novelu.

Posting Freak

Poruka : 1680

Back to top Go down

Salve Jorge

Post by -MILOS- on 30.01.14 7:52

Two musical numbers of by Bregović, "Ne Siam Kurve Tuke Sijam Prostitutke," and "Gas Gas," were featured in the soundtrack of the 2012 Brazilian novela, Salve Jorge, on the television network Rede Globo.
 rofl rofl rofl 
inace ne znam zasto toliko kritikuju Salve Jorge smile2 meni je bas super telenovela, a i radnja za sad ide bas brzim tempom smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics