EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Império

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Império

Post by Paula on 11.02.17 0:24

Pogledala treću epku. A šta se sve dogodilo. smile Dobio je troje djece (i metak  rofl ) Eliane je u ovoj epki dobila maloga.
E sad čekam da postave četvrtu epizodu, pa da vidim kako to izgleda u sadašnjosti. hmm

Member

Poruka : 361

Back to top Go down

Post by Soleil on 11.02.17 8:37

Ako je neko možda upratio, šta je bilo na kraju sa Corom
Spoiler:
nešto se pisalo po Netu kako je bila opsjednuta José Alfredom i cijelo vrijeme ga ganjala. Još je bilo nešto da li će ili ne pred smrt (kad se "podmladila", pa poslije zaglavila u bolnici) izgubiti nevinost sa njim. stars Pa je li izgubila ili nije. lol1

Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by nightspy on 11.02.17 8:55

Nemogu da produzim jer linkovi su nevalidni.
Jel zna neko gde moze da se prati online? Ne zelim da gledam seriju sa shanskom sinhronizacijom :S

nightspy
Junior member
Junior member

Poruka : 52

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 11.02.17 13:14

I ja gledam seriju, sjajna mi je. smile Takodje mi je Marija Marta odlicna, valjda zato sto obozavam Liliju Kabral za sve pare. smile I meni gej par obecava, a kad pomislim da ih igraju Zoze Majer i Paulo Beti, umirem od smeha. smile Pregenijalni su mi u svojim likovima, i super mi je sto su komicni. smile Mnogo mi je lepa Vanesa Djakomo, koja je glumila Elijanu u proslosti, a kad vidim Marzori kao Koru, nije mi dobro, valjda zato sto mi se urezala u mozak kao dobrica. smile Marija Iris mi zasad deluje kao klasicna sponzorusa, jasno. A Nero je meni frajer samo takav. smile Kapiram zasto Ze Alfredo zenino ponasanje dozivljava kao izdaju, i sad je ne konstatuje ni dva posto. Onda, Biroli je odlicna glumica, al' meni ostadose traume od nje i Izabele u "Viver a vida", pa ni da je smislim, sta cu. smile Suede -onako. smile Super mi je serija, cak je i moji gledaju sa mnom, sto mi je bas drago. smile Ja sam vrlo zadovoljna. smile Opet shvatih da je gledanje na tv-u zakon, u nedostatku valjanog kompa, hvala lepo, tako da bas uzivam. smile Ne vidim ja ovde nista za sta smatram da nije vredno gledanja, a i "Globove" telenovele su, kao sto se zna, ma ko ih radio, oduvek bile moja solja caja, tako da cu narednih meseci biti lepo pokrivena sa tim. smile Sto se mene tice, "Pink" neka slobodno otkupljuje "Globove" telenovele i stavlja ih na "Pink 2", nemam nista protiv. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Stef on 11.02.17 13:57

Marta Maria i Comendador su valjda jedini likovi u seriji sa svrhom.
Mada i on ništa posebno nije radio, pola serije se

SPOILER:
samo kresao sa Marijom Isis, pa čas je ona trudna, čas nije i tako u krug. facepalm

I Claudio, njegova priča je dobra. Al' kako je Aguinaldo zajebao Brazilce naklon rofl rofl rofl

SPOILER:
obećavao im da će da se vrati ženi pa ga na kraju ostavio sa onim Leonardom. naklon

Cora je takvo razočaranje od lika, ništa nije radila u seriji, osim što je

SPOILER:
išla i mirisala nečije gaće, ludela za Comendadorom i imala tu i tamo neku dosetku. O naprasnom podmlađivanju radije ne bih. U prilog tome ide da je lik ubijen par nedelja pre kraja serije. rofl Čak je i sam Aguinaldo (koji je inače hvalio njen lik na sva zvona) priznao da je izgubila smisao.

Strašno na koju bednu ulogu su protraćili Dricu i Marjorie.

Soleil, što se Core tiče

SPOILER:
mislim da je na kraju ispalo da je sve bila njena fantazija pošto je poludela od ljubavi za Comendadorom. stars Pa je kao umislila da se kresnula sa njim. odlepio

Theo Pereira je valjda jedan od najgorih likova (ako ne i najgori) u brazilskim telenovelama ikad.
Bettijevo katastrofalno preglumljavanje ne bih da komentarišem. puke puke puke

Posting Freak

Poruka : 5824
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sava on 11.02.17 14:50

Da, taj Theo je užas. Najgora moguća karikatura. Ali nije on Claudiov par, neko drugi je.

Scena prelaska u sadašnjost je sjajno odrađena, sa forom porodičnog slikanja.

Posting Freak

Poruka : 1858

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.02.17 2:44

Sto se brazilskih serija tice ponovo se pokazalo da se meni svidi ono sto svi pljuju, a da ja spavam uz serije sa kojima su svi odusevljeni. smile2 Meni ovo skroz ok. Trenutno sam na 11. epizodi.

Nisu dosadni, stalno se nesto desava. Ima tu neke price, likovi su povezani.

Glavni likovi su mi ok, a ni sporedni mi nisu losi.

Maria Marta je za sada najbolja, dok mi je sa druge strane Cora razocarenje. Ne radi bas nista.

Videcemo sta ce dalje biti. Ja gledam verziju koja se emitovala u Cileu. Cini mi se 166 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 14.02.17 9:41

Pre neki dan sam ovo videla na Soapu negde uveče ali juče u to vreme neki turci.Zna li neko kada se tačno emituje na Soapu?

~dragana~
Member
Member

Poruka : 387

Back to top Go down

Post by Stef on 14.02.17 12:17

Verovatno su nešto pogrešili. Ili ide samo popodne u 14. Uveče u 22 ide O Hayat benim, repriza bi trebalo da je u 6 i 14, ali juče popodne nije bila nego Imperio.

Posting Freak

Poruka : 5824
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Aleks on 14.02.17 12:21

Nisu pogrešili. Ne ide više Bahar na Soapu, već Imperija. Budale s Pinka. facepalm
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1272
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next