EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Império

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

View previous topic View next topic Go down

Re: Império

Post by Paula on 16.03.17 23:40

Nije mi jasno što je Cora pokušavala sa onim odlaskom kod Izis. Ona nije znala što će tamo otkriti. Čemu ona gluma da ju tip napada, i onda odlazak kod njegove sestre? hmm Valjda se napalila, pa je odlučila pokušati opet. rofl
Htio mi je uzeti nevinost. rofl  rofl

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Post by Aleks on 18.03.17 12:11

Ni meni taj deo tu nije jasan. Ostalo je nedorečeno ili sam ja nešto prevideo. nezna Sve je prilično sporo, ali su zato tu prilično zbutali sve. zbun
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1264
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 22.03.17 18:00

Volim brazilske serije jer imaju puno likova i gde su često njihove priče zanimljivije od priče glavnih junaka.
Ovaj komendator i Izis meni nisu nešto zanimljivi ali ima puno drugih zanimljivih likova koji drže pažnju.
U početku mi se serija činila malo dosadnom,ima i sada nekih bespotrebno dugih scena ali se sve više razradjuje i sve me više zanima.
Zapravo su mi najzanimljiviji oni gej likovi.Volim kad u serijama ima gej likova pa navijam da do kraja serije konačno budu zajedno ili sačuvaju svoju ljubav.Paulo Beti je glumac kog cenim,svaka mu je uloga drugačija ali što se ove uloge tiče to njegovo preterano karikiranje lika me i nervira donekle.
Marija Marta nije loša,glumica odlično iznosi ulogu.
Leandra Leal kao Kristina nije loša takodje,Rafael Kardozo isto.Robertao mi je isto interesantan.
Sve u svemu serija mi se dopada.
~dragana~
Member
Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by Anastasia on 22.03.17 22:13

Serija mi se dopada, jeste da je spora i ima previše likova od kojih su neki zaista suvišni i serija bi lepo funkcionisala i bez njih. Npr koja je svrha likova kao što su Žužu, njen muž falsifikator i onaj ludak u zatvoru, kao i Tuana i njen sadašnji muž sa sve pilulalama? Kao da oni nisu dovoljni pa još i ubacili njegovu bivšu ženu i sinove. Mnogo se vrti u krug.

Anastasia
Newbie
Newbie

Poruka : 1

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 25.03.17 9:35

Ova Kora nije normalna,ukrala Robertaove bokserice. rofl
Klaudio je prava pičkica najblaže rečeno a Leo nije mogao nešto mladje da nadje.
Kakvu ponudu će Marija Marta dati toj svojoj nećaki baš me zanima.
Serija me sve više zanima kao uostalom i svaka brazilska koju sam gledala.
~dragana~
Member
Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics