EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Império

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Império

Post by Paula on 16.03.17 23:40

Nije mi jasno što je Cora pokušavala sa onim odlaskom kod Izis. Ona nije znala što će tamo otkriti. Čemu ona gluma da ju tip napada, i onda odlazak kod njegove sestre? hmm Valjda se napalila, pa je odlučila pokušati opet. rofl
Htio mi je uzeti nevinost. rofl  rofl

Member

Poruka : 361

Back to top Go down

Post by Aleks on 18.03.17 12:11

Ni meni taj deo tu nije jasan. Ostalo je nedorečeno ili sam ja nešto prevideo. nezna Sve je prilično sporo, ali su zato tu prilično zbutali sve. zbun
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1272
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 22.03.17 18:00

Volim brazilske serije jer imaju puno likova i gde su često njihove priče zanimljivije od priče glavnih junaka.
Ovaj komendator i Izis meni nisu nešto zanimljivi ali ima puno drugih zanimljivih likova koji drže pažnju.
U početku mi se serija činila malo dosadnom,ima i sada nekih bespotrebno dugih scena ali se sve više razradjuje i sve me više zanima.
Zapravo su mi najzanimljiviji oni gej likovi.Volim kad u serijama ima gej likova pa navijam da do kraja serije konačno budu zajedno ili sačuvaju svoju ljubav.Paulo Beti je glumac kog cenim,svaka mu je uloga drugačija ali što se ove uloge tiče to njegovo preterano karikiranje lika me i nervira donekle.
Marija Marta nije loša,glumica odlično iznosi ulogu.
Leandra Leal kao Kristina nije loša takodje,Rafael Kardozo isto.Robertao mi je isto interesantan.
Sve u svemu serija mi se dopada.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 388

Back to top Go down

Post by Anastasia on 22.03.17 22:13

Serija mi se dopada, jeste da je spora i ima previše likova od kojih su neki zaista suvišni i serija bi lepo funkcionisala i bez njih. Npr koja je svrha likova kao što su Žužu, njen muž falsifikator i onaj ludak u zatvoru, kao i Tuana i njen sadašnji muž sa sve pilulalama? Kao da oni nisu dovoljni pa još i ubacili njegovu bivšu ženu i sinove. Mnogo se vrti u krug.

Anastasia
Newbie
Newbie

Poruka : 1

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 25.03.17 9:35

Ova Kora nije normalna,ukrala Robertaove bokserice. rofl
Klaudio je prava pičkica najblaže rečeno a Leo nije mogao nešto mladje da nadje.
Kakvu ponudu će Marija Marta dati toj svojoj nećaki baš me zanima.
Serija me sve više zanima kao uostalom i svaka brazilska koju sam gledala.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 20.04.17 13:25

Prosto obožavam ovu seriju.Gleda li neko ili je ranije odgledao?

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Bayron on 20.04.17 13:40

gledam, ne stižem da komentarišem. meni su odlični, zabavljaju i relaksiraju. jedino me muče jose mayer, njegova žena i sin. on i sin su odvratni, a žena ne znam šta je. ono je neko nadljudsko biće, uopšte ne kapiram njeno razmišljanje i delovanje.

pojavio se carmo della vecchia. kad se vraća marjorie estiano?

ovo s dnk cora je, kao i većinu stvari koje odradi, malo nepotrebno zakomplikovala. kontam da će rezultat ispasti negativan. rofl rofl

i dobro da su konačno svi izašli iz zatvora. one priče oko slikara prevaranta, ludaka i kristininog brata su najslabije. i da, za kristininog brata mogli su da stave nekog prijatnijeg glumca, ovaj je teška ljiga. a i lik je tipično levo smetalo bez veće funkcije. majka mu je umrla one noći kad je završio u zatvoru. izašao je i nije je ni pomenuo, ni na grob nije otišao.

Administrator

Poruka : 6928
Godina : 28

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 21.04.17 10:04

Mene nervira glumica koja glumi Amandu.Glumi neku fatalnu ženu a niti je lepa,niti privlačna a i ne dopada mi se kako glumi.
Nervira me i onaj tip što ima dve žene.
Klaudijeva žena me ne iznenadjuje s obzirom da dosta žena pristaje na takve brakove kakav ona ima iz nekih svojih razloga,što iz koristi,što iz ljubavi itd.Njen je razlog valjda ljubav.
Enriko suviše drami pa me i on malo nervira.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Aleks on 21.04.17 13:30

Enriko je uobrženko. Od početka glumi neku veličinu, sve je on naj, naj. Kreten. Da ako se sad malo spusti na zemlju. wall
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1272
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 21.04.17 13:47

Tip koji ima dve zene je Reinaldo, a izgleda da ima i trecu, tako da ja uvek govorim, nije bigamista, nego trigamista. Da, i ja bih rekla da je Beatrisin razlog ostanka sa Klaudijem njena ljubav prema njemu, kao i da je sve od pocetka znala, i da joj ne smeta, s' tim da u to nisam bas sto posto sigurna, jer nisam gledala 20. epizodu, u kojoj je on njoj nesto trebalo da kaze, i ja sam se pitala sta li joj je rekao, ali sam, gledajuci dalje epizode, skontala da je Beatris sve znala od pocetka. Ma, i mene Enrikova reakcija nervira, i razumela bih je samo da ima tri godine, al' posto ima 33, ne mogu, jer on brzo treba da zasnuje porodicu i sutra da vaspitava decu, a ne znam sta ce im preneti, onako nesiguran i istraumiran. Od pocetka mi ostavlja utisak osobe koja ima potrebu da mu svi redom, od roditelja, devojke, do prijatelja, bilduju ego, kako bi o sebi mislio da vredi, a to se najbolje vidi u scenama kad zeleni od muke, dok drugi hvale Visentea, koji je zapravo glavna zvezda restorana i obezbedjuje mu prestiz, jer je kuvar u njemu, ali to Enrikova osetljiva dusica ne moze da podnese, jer je on, pobogu, vlasnik restorana, koji mu je otvorio taj isti Klaudio, koga on toliko osudjuje. Kad ovo sve pogledam i izanaliziram, vise mi se povraca od takvog, nezahvalnog i nesigurnog Enrika, nego od Klaudija, koji je homoseksualac, mada ni za njega ne kazem da se idealno ponasa, dok sedi na dve stolice i sve ih povredjuje na taj nacin, hteo, ne hteo. Samo cekam da Klara raskine sa Enrikom.
Javlja mi se da ce Amanda da napravi sou, Ze Pedrov i Danijelin brak je i tako na staklenim nogama, iz mnostva razloga, jos pored Amande kao Martine produzene ruke, cirkus ima da bude. Ja sam, ne znam ni sama kako, uspela da zgotivim Amandu i Adrijanu Biroli, a ako je iko bio njen hejter- ta sam, treba samo pogledati njen lik u "Viver a vida", Amanda mi zasad deluje kao mala beba u poredjenju sa Izabelom. Mnogo me zanima kako ce se razvijati Martina prica sa likom Karma Da La Vekije. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3222

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics