EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Império

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Império

Post by Paula on 23.04.17 21:08

I ja gledam, ali sam debelo u zaostatku. Tek sam na 47. epizodi. Još se nije pojavio ni Carmo Dalla Vecchia ni Adriana Birolli.

Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Paula on 03.05.17 23:46

Nadoknadila sve epizode.
Čini mi se da je Enrico malo pretjerao, iako sam ga čak i razumila. Tip je saznao da mu je otac gay, normalno da mu je to odvratno. Grozna mi je njegova mater koja je od prvog trenutka podržavala Claudija. facepalm Ono, tip te cijeli život vara, a ti tako smireno primiš?  nesvest
Ide mi na živce Maria Isis što sve govori starcima, a onda joj majka kaže da joj i Lucas može pružiti sve kao i komendator. Kako, tip nema ništa, sve je očevo. Ne sviđa mi se što se njoj očito počinje sviđati Lucas. Ona i komendator su baš bili slatki. Oni njeni starci koji je onako iskorištavaju zbog njegove love, a ona je tako drugačija i tako zaljubljena u njega, i sad joj se sviđa njegov sin? nono
I je li mi se samo činilo, ili Magnolia nije baš bila sigurna kakvi će biti rezultati testa?  rofl
Ide mi na živce i Danielle koja svojim ponašanjem baš gura Pedra od sebe. Žena ima kratak fitilj. Umjesto da na provokaciju smisli nešto pametno, ona samo ispali na živce.  lol1
A onaj frizer Xana, tip se čini pun love, financira priredbe za djecu, onog malog u sirotištu, a nikad ne vidimo nikoga u salonu da ga frizira. lol1 Osim Core, koja nikad ne plati. rofl

Member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 12.05.17 10:24

Iz epizode u epizodu mi je sve interesantnije.
Meni su Izisini roditelji smešni ali iza tih komičnih likova zapravo su obični paraziti i podvodači.
Mislim da Izis zaista voli svog komendatora ali da počinje da joj smeta to što je drži u zlatnom kavezu.
Lukas mi ide na živce,čini mi se da mu se Izis ne dopada toliko koliko želi da se takmiči sa ocem,da nije očeva ljubavnica ne bi je ni primetio.
Maurilo mi je sumnjiv,zna on nešto i zato se mota oko Marije Marte.
Enriko već preteruje i mislim da nema razloga da se toliko meša u brak roditelja,njihov brak,njihova stvar kakvi su odnosi u tom braku.Marija Klara ne bi trebalo da se uda za njega.
Režinaldo mi je enigma,ko je on zapravo,čime se bavi,kako obrlati sve žene i da li ima nekakve veze sa Imperijom ili ljudima iz nje.
Amanda mi je odvratna,sad se bacila na Leonarda,da li joj se zaista dopada ili ima neki plan.Mislim da Leonardo i dalje voli Klaudija a sa njom samo pokušava da ga preboli.
Kora je zmijurina,krije nešto krupno,ko zna da li je sve što priča istina.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 428

Back to top Go down

Post by Paula on 17.05.17 23:49

Išla sam na mundolatino pogledati kada se pojavljuje Marjorie i saznala ogroman spoiler facepalm

Spoiler:
Vicente je par sa Mariom Clarom

BTW, u 98. epizodi je Drica, a u 105 Marjorie. Znači, negdje između je zamjena, nije mi se gledala baš svaka epizoda

Member

Back to top Go down

Post by Paula on 21.05.17 23:50

Maria Clara naklon  naklon
Svaka čast. Trebala si davno od*ebati onog idiota.

Cora mi počinje ići na živce. Ništa ne radi nego samo kvoca Cristini. facepalm

A Danielle mi već odavno ide na živce i ono njeno skakanje svaki put kad Amanda pogleda prema njoj. facepalm

Severo i Magnolia: Gdje sam pogriješila? Kćer radi, a sin se zaljubio. rofl rofl

Member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 02.06.17 10:07

I meni Daniela već ide na živce.Da sam na njenom mestu odavno bih otišla iz te kuće ili bih nalupala Mariju Martu pa tek onda otišla. rofl
Du mi takodje ide na živce,kao nesrećna je zbog trudnoće i ne želi dete a prvo što je uradila kad je saznala bilo je da to teatralno saopšti celoj porodici za večerom.
Kristina me razočarala time što je dozvolila da joj Kora napuni glavu glupostima protiv Visentea.
Žao mi je Lea,sve mu ide loše u životu a on umesto da se trgne pati za onim Klaudiom koji me sve više nervira.
Marija Izis mi postaje simpatičan lik dok mi to nije bila u početku.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 428

Back to top Go down

Post by Aleks on 02.06.17 12:32

Meni naprotiv, Marija Izis i komendator tek sad kreću da trčakaraju po nervima. Dobro da je izašla iz stana i one spavaćice koju vucara već pola serije. lol1 Sva ona proseravanja na engleskom, maj svit čajld... mi je tako degutantno. puke Ekipa oko slikara smara.  zzzzz Ostali su svi ok. Kristina je malo zaglupela, ali valjda se popravi. mrgreen
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1292
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Paula on 02.06.17 23:47

Upravo pogledala 83. epizodu.
Malo mi je bilo čudno, vjerovatno su izmiješali scene. Znači, Salvador dođe Leonardu i pita ga za neko mjesto. Ovaj kaže da će ga odvesti. Zatim Leonardo u svom stanu razgovara sa Claudijem. Ja se mislim, a što je bilo sa Salvadorom? Nakon toga on dovede Salvadora u taj klub. hmm  Šta je u međuvremenu skoknuo doma, a Salvadora ostavio ispred zgrade? rofl
Trebali su tu scenu u stanu staviti kasnije. OK, cjepidlačim, ali mi je upalo u oko. newspapers

Member

Back to top Go down

Post by Aleks on 02.06.17 23:54

E, istina. I ja sam baš to primetio danas kad sam gledao. I zbunio se oko toga. Tako i ispada, da je Leo skoknuo do stana, pa posle opet izašao. lol1 lol1 Greška u montaži očigledno. mrgreen
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1292
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Stef on 03.06.17 1:53

Najverovatnije je problem montaže inter. verzije, ne i originala jer ovi što rade tu inter. verziju znaju da menjaju redoslede scena tek tako reda radi. stars

Posting Freak

Poruka : 6065
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics