EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Doña Bárbara

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Doña Bárbara

Post by kristinkv86 on 28.04.14 22:53

Onda neka se doskoluju i distributerske kuce i prevodioci,jer je ono televizijski zlocin.Dalje ne bih komentarisala.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3455

Back to top Go down

Post by Stef on 28.04.14 22:54

Ja malo pre odgledao 1. epizodu DB, serija je odlična, al' onaj prevod sačuvaj Bože.  puke Aljkavo, fale slova, reči, a možda čak i rečenice.  facepalm Ja se sećam da sam odgledao nekih 5 epizoda kad sam bio na moru u CG, tad je prevod bio usklađen.  zbun Možda je to samo kod nekih epizoda neusklađeno.  nezna

Posting Freak

Poruka : 7147
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Aleks on 28.04.14 23:19

Mene je 1. epizoda ODUŠEVILA! Španski znam, tako da mi uranjeni prevod nije umanjio uživanje. Čini mi se da je na 2. epizodi malko bolja situacija. Ali ne
verujem da će biti stalnog problema. Definitivno nastavljam da pratim! juhu thumbsup 
Uzgred, hvala Bogu da se našao još neko ko će da snima i PENJE  roll a da to nisam ja.  smile2
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1299
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by jvsim on 28.04.14 23:59

I ''Perro Amor'' je bio sa jako losim prevodom, dok je na Prvoj(Foxu) bilo u redu.

Member
Member

Poruka : 265

Back to top Go down

Post by aura on 29.04.14 16:35

Bajrone, do 186 epki koliko se emitovalo na TV IN samo je prva epka imala onakav prevod. U ostalim epkama se potkrade poneka greska u prevodu, ali ne u poredjenju sa prvom .  smile Serija je fenomenalna, svima je preporucujem.  wub
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 551

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 29.04.14 20:18

Svidja mi se serija, pogledala sam sve 3 epizode, slazem se za prevod, vala bas bezveze je, ali posto sve razumijem trudim se da ne citam. Srecom pa je termin dobar pa mogu da pojacam, Corazon partido sam gledala par epizoda po noci reprizu i zbog loseg prevoda sam odustala. Radnja serije za sad fenomenalna, mada moram priznati da me malo razocaralo to sto je Barbara odbacila kcerku, posto sam sve ove godine kontala da je Marisela kcer nekog od onih sto su ju silovali pa sam kontala da je razumljivo s jedne strane...sad sam u cudu. Uvodna spica je odlicna.

Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.04.14 22:54

Ja dve,garant da je neko sa ovog foruma postavio,sigurno ti,Bayrone,nema ko drugi da bude. smile Odusevljena sam,i definitivno nastavljam sa gledanjem serije,koja je sjajna,a i prevod je neuporedivo bolji nego juce.Ja iskukah tako juce,a ni rec nisam rekla o seriji,pa rekoh,da to sada ispravim.Odlicna je,imam utisak da jos nismo nista videli.Do sada mi se najvise svidelo to sto je Barbara strah i trepet za muskarce,i preko njih ce se osvetiti skotovima koji su je unesrecili.Da,vec se Santosu mota po glavi.Iz prve epizode mi je najtragicnije ono sto se dogodilo Barbari,kao i smrt Santosovog brata.Uh,sto mi bilo cudno da Maricu Rodriges vidim kao dobricu,nisam je navikla kao takvu,a tu nam je i Dorotea iz "Cene srece".Mnogo mi se svidja glumacka ekipa.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3455

Back to top Go down

Post by Stefan on 29.04.14 23:21

Ja sam DB gledao premijerno, tj. u malom zaostatku u odnosu na emitovanje na TLMD, ali sam prestao sa gledanjem tamo oko 90.-100. epizode, jer je postala megadosadna. Bar meni.  stars I kraj su taaako zajebali da je to strašno. Pritom ne mislim na samu finalnu scenu (ona je za pohvalu zapravo), već na sudbinu drugih likova.  puke 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.05.14 4:25

Kada (ako) budem skupio živaca da progutam ovaj amaterski prevod, možda počnem da gledam na netu. Trenutno ih zaista nemam.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1861
Godina : 22

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 05.05.14 0:26

Popravio se prevod  smile2 

Jako me nervira Marisela, totalno je neprikladna, znam da je neuka ali mi ide na zivce sa svojim ponasanjem.... Barbara je kraljica  aplauz 

Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics