EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Doña Bárbara

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Doña Bárbara

Post by Aleks on 10.12.14 0:03

I napooookon, posle milijardu dosadnih i bespotrebnih epizoda, počinje da se zakuvava. Barbara je konačno prestala da trči za Santosom, gracias a Dios a sa Mariselom čini se bliža nego ikad. naklon Gonsalu pada maska...biće opako izgleda do kraja.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1300
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Stef on 10.12.14 0:14

Ni ne sumnjaj da će biti opako. mrgreen Poslednjih 15-20 epizoda su odlične. thumbup

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7406
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Aleks on 16.12.14 18:26

Kakva 179. epizoda! naklon naklon Pi*** Gonsalo je kidnapovao Barbaru i pokušao da pobegne sa novcem iz zemlje. Mariselu je solidno pretukao. Ali mu se sve izjalovilo na kraju jer se Santos konačno dozvao pameti (prijavio Gonsala kod onog ljigavog i nesposbnog sudije), stigao ga i uspeo da spasi Barbaru. Taman završim seriju do Nove godine. kafa
Aleks
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Aleks on 28.12.14 22:36

187/190
Barbara je ipak savladala Sapa i spalila ga živog. I to sve pred Santosovim očima. besan mrgreen Sporedni likovi su skroz prestali da smaraju - ne pojavljuju se. naklon
Samo mi nije jasno šta će da mlate još 3 epizode sada a pri tom zadnja traje ravno 1h. hmm yawn

Last edited by Aleks on 28.12.14 23:53; edited 1 time in total
Aleks
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 28.12.14 23:50

Meni su i te poslednje 3 epizode bile solidne. Nije bilo veće akcije, ali se priča lepo privela kraju.

EDIT: Ipak jeste bilo veće akcije, policija juri Barbaru da je strpa u zatvor. mrgreen

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleks on 31.12.14 18:21

Poslednja epizoda i moj poslednji post ove godine smile2

Nisam očekivao ovakav kraj. Mislio sam da će se na kraju Barbara udaviti u onoj močvari ili da će možda čak trunuti u zatvoru.
Serija bi po mome bila puno, puno bolja da je su ograničili na nekih 140 epizoda. Posle 100. pa do negde 160.-170. je bila jedna ravna linija i dosada božja. Ali, na kraju je sve da kažemo ok ispalo. Netipičnai nesvakidašnja telenovela.
Zadnja epizoda lagana i fino satkana. Nekako je sve došlo na svoje mesto. Posebno mi se dopadaju scene Marisele i Barbare kao prava majka i ćerka. thumbup Na neki svoj uvrnut način, Barbara je volela Marieslu ali je to retko znala da pokaže.

U poslednjim godinama svog života čini se da je Barbara uspela da pronađe ono što je uvek tražila. Mir.
Aleks
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.12.17 13:17

Baš mi je legla ova serija. smile2 Lagana, ali drži pažnju i ima dobre likove.

Barbara. naklon aw Volim Edit, ali mislim da bi ovakav lik koji se suptilno gubi na momente mnogo bolje legao Spanićki koja je prvobitno bila planirana za tu ulogu. rofl Inače, odličnu hemiju imaju Edit i Mejer i baš volim njihove zajedničke scene. wub

Nisam ljubitelj seljačkog humora tipičnog za RTI, ali mi je Marisela piš i baš je gotovim. roofl Odvalim se kada umesto Ć ona izgovara Š (mušašos npr. ). rofl

Nadam se da će uspeti da mi do kraja zadrži pažnju, zasad mi je odlična serija. thumbup

Posting Freak

Poruka : 1891
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stef on 06.12.17 14:41

Šokiran sam. surprise Dragi imenjače, je l s tobom sve u redu, gledaš lagane serije, prekidaš debilane, stvarno ne znam šta ti je. roofl

Koja crna Spanicka lol1 pa to bi bio kriminal. look Ne bi ona to mogla da iznese, Barbara je imala žešćih scena gde je ipak trebalo pokazati nešto više od benavljenja.

Meier i Edith imaju jaku hemiju, al je Santos preočajan lik.

Marisela aw jedini Genesisin gotivan lik i jedino njeno izdanje gde mi ne smeta. roofl
Mada je u drugom delu bila dosadna, al u prvom super.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 07.12.17 0:10

Pa eto, dešava se. rofl Dao sam šansu TEEP, nije mi legla, dam šansu ovom i legne mi. zubo

Odlična je i Edit, nemam ništa protiv nje ali ipak mislim da je Spanićka rođena za ovu ulogu i da bi bilo daleko zabavnije s njom. rofl

Meni se Santos zasad sviđa kao lik, ali nije nemoguće da će biti usran do kraja. zvizd

Posting Freak

Poruka : 1891
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stef on 07.12.17 0:14

Santos je i meni u startu bio super, ali posle yuck

Stef
Posting Freak
Posting Freak