EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Doña Bárbara

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Doña Bárbara

Post by Aleks on 05.05.14 0:35

Slažem se.  thumbup 
Što se Marisele tiče promeniće se ona vremenom verovatno. Već sada ne ide blatnjava i toliko ofucana, napredovala je.
Serija je zaista odlična u ovih prvih 8 epizoda. Svi su mi likovi super i baš nemam zamerki. Naravno, Barbara ubedljivo najveća kraljica!  thumbsup 
A Televisa neka se uči kako se pravi telenovela.  njam 
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1295
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.05.14 0:49

Je l' objavljuje neko negde onlajn ili za download sa Pinka? Ako da, pošaljite mi, molim vas, linkove na PM.

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stef on 05.05.14 2:40

Ja odgledao do 7.  smile Meni je Marisela šou.  rofl Kad onako smešno žvaće, pa kad demonstrira Melesiovim unukama scenu kad je DB došla na Altamiru, pa je Santos odbranio od nje ili kad tera Juan Primita da gleda na neko drugo mesto, a on joj kaže: Šta radiš to, teraš muve?  rofl Al' kako je ovima pobegla.  rofl naklon Na Melquiadesa bacila čiviluk, nekoga (čini mi se Tigrea) tresnula nečim, ma piš.  rofl A još DB njima: Idioti, imbecili, hvatajte je.  rofl  DB je posebna priča, obožavam je.  wub naklon Kako je sredila prvog silovatelja, bacila ga piranama.  naklon A tek kako ponižava debila Balbina: Ne znam šta mi je bilo kad sam tebe pustila u svoj krevet, mora da sam bila pijana.  rofl Od svih likova jedino njega, onog Pernaletea i onu Luisanu, Santosovu verenicu, ne mogu da svarim. Glupača teška.  puke Iznervirala me je sa onim što je rekla Ceciliji da ne želi da se ona i Santos venčaju da bi imao ko da bude na imanju, nešto tako. :facepalm:Već vidim da će mi skakati po živcima, al se nadam da će je DB srediti. buum  Mujiquita je šou, sav onako zalizan, sa onim cvikerima i brčićima, odvalim se od smeha kad ga vidim u kadru.  rofl Kako mu je samo ispao tompus iz usta i koju je facu napravio kad je čuo da Santos hoće da tuži DB.  rofl Cecilia  aw Katie je divna, obožavam je. *_*  Biće ona i Antonio fin par, koliko vidim.  thumbup Inače, serija je odlična, nadam se da će takva i ostati. Kraj epizode odličan.  wow  Lorenzo otišao da se bori za starateljstvo nad Mariselom, nije ispalo kako je DB očekivala.  hihi
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 6136

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.14 3:23

Meni je Genesis bila super kao Marisela.  rofl Devojka nije neka glumica, ali je ovde bila simaptična. Najludja mi je kad kaže "diabla satanasa", to je tako smešno izgovarala.  rofl 

Čim nadjem malo vremena ja planiram da završim ovu seriju. Meni je stvarno bila dosta dobra i šeteta mi je da ne odgledam ovih 50-ak epizoda ili koliko mi je već ostalo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.05.14 14:01

Ja sam oduvek želeo da gledam ovu seriju i mislio sam da će početi na nekom kanalu i da je gledam preko TV-a, međutim Pink Soap nemam, ali ću krenuti da skidam sad epizode, pa ću gledati na leto jer trenutno ne mogu zbog obaveza.

Moderator

Poruka : 3866

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.05.14 17:26

I mene serija odusevljava,prvih 7 epizoda je odlicno,a i prevod je kako valja,hvala Bogu.A specijalno prevodiocima.Ali,umrla sam od smeha kada sam videla recenicu,u kojoj Barbara kaze Eustakiji:"Donesi mi konja iz spajza"(kontam da je u pitanju konjak). smile Meni je Marisela divna,onako,kao detence. smile Pa kad kaze Santosu:"On nije prijatelj od nikog".Santos joj odgovara:"Kaze se niciji,Marisela",a ona njemu:"Dobro,nije sad trenutak da mi drzis predavanja".Slatkica. smile Pa kad joj je Barbara rekla:"A najbolje od svega je sto ces posle svega da me zavolis".A Barbi vec voli svoju cerku,samo toga jos nije svesna,i meni je to dirljivo. smile Inace,ova serija je emitovana na prilicnom broju lokalnih televizija kod nas,i da sam neku od njih imala,vec bih je odgledala. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3304

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.14 17:49

Meni je odnos Barbare i Marisele odličan. Biće tamo negde oko 100 epizode neke scene gde su me obe oduševile. Ukratko jedan lik otima Mariselu, a Barbara ide da je spasi (da ne otkrivam previše). U tim epizodama je bilo toliko dobrih scena. S obzirom na okolnosti u kojima je začeta, skroz je razumljivo Barbarino ponašanje. Al uprkos svemu ipak je voli, na neki svoj način ali je voli.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.05.14 18:08

A najjaca mi je bila Marisela,kad je rekla Barbari:"Ubij me,bolje mi je da umrem,nego sto imam majku kao sto si ti.A kad umrem,ima da dodjem nocu i da te plasim". smile Obozavam te,u neku ruku,vrlo komicne scene. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3304

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 05.05.14 20:00

Miloš 92 wrote:Meni je odnos Barbare i Marisele odličan. Biće tamo negde oko 100 epizode neke scene gde su me obe oduševile. Ukratko jedan lik otima Mariselu, a Barbara ide da je spasi (da ne otkrivam previše). U tim epizodama je bilo toliko dobrih scena. S obzirom na okolnosti u kojima je začeta, skroz je razumljivo Barbarino ponašanje. Al uprkos svemu ipak je voli, na neki svoj način ali je voli.

Je li to znaci da njen otac nije Lorenso? Napisi mi u spojleru  smile2 

Mene izludi Marisela, ne mogu da je svarim nikako. Jedino mi je bila ok kad je onako lijepo pricala o Sesiliji. Kraj danasnje epizode je bio vrh  wow thumbup

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.14 20:31

Ja mislim da jeste njen otac. Koliko već gledam ni ne sećam se više, ali mislim da jeste. Moj komentar se odnsio na ono što je Barbara proživela, pa način na koji je završila sa Lorensom. A na kraju Mairisela je ista kao ona u mladosti što Barbaru podseća na sve to. Često ona tokom serije govori da zbog onoga što joj se desilo jednostavno ne zna da voli.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics