EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Doña Bárbara

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Doña Bárbara

Post by kristinkv86 on 05.05.14 20:55

Da,bas cesto to govori.I mnogo puta kaze sledece:"Tek kad oni vise ne budu zivi,ja cu ponovo biti ja". sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by Stef on 06.05.14 0:53

Ogledao i 8., odlična epizoda. Al' se Eustaquia dobro tresnula na onaj zid ni za šta.  rofl A Marisela neće da je udari zato što je stara, a ona: Ja imam više snage nego ti ili neka druga devojka.  lol1 DB se odrekla starateljstva nad Mariselom da bi je Santos vaspitavao. Lepo je Eustaquia rekla: Danas je hoće, sutra se odrekne starateljstva, ko će je znati.  rofl Marisela standardno šou.  mrgreen Preturio sam se kad je uzjahala onog konja, rekla Idemo, konju i pokazala prstom na koju stranu treba da idu.  rofl Juan Primito joj kaže da treba da petama tresne konja, a ona kao: Ma znala sam i tresne ga i umesto da drži uzde, ona digla ruke u vis i mlatara njima.  lol2 Al' što voli da se dere, pa to ti je.  rofl Malo falilo da se potuče sa jednom Melesiovom unukom zbog dranja u crkvi (Nicolasa iz BC, ne mogu da popamtim kako se koja unuka zove  mrgreen ).  rofl Cecilia stigla na Altamiru, susrela se sa Lorenzom, a DB i Santos će da se izgleda poljube, a možda i bude nešto više.  wow Čekam sledeću.  jupi

Posting Freak

Poruka : 6517
Godina : 20

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.05.14 13:00

I ja. smile Sou program u telenoveli. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 06.05.14 23:20

Je li Vi gledate na PS ili na netu? Danasnja epizoda je bila odlicna, Barbara i Santos , ples plus poljubac  wub divni su, a ona na zurci je bila prelijepa, iako nije klasicna ljepotica prosto zraci, i srecom se nije dotjerivala estetskom hirurgijom.

Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Stef on 06.05.14 23:48

Jutros odgledao 9. u reprizi, a danas i 10. u premijeri na Soap-u.  smile DB i Santos su zaista divan par.  aw Ples, pa poljubac.  aw Očekujem u sledećoj nešto više.  mrgreen Al' se DB naljutila kad je Santos pozvao na ples, kao ples je za slabiće, a ona ustvari nema pojma da pleše, nije htela da se bruka.  lol1 Konačno saznao kako se zove ona Melesiova unuka za koju nisam imao pojma kako se zove, Gervacia. Bravo ja.  aplauz look Jadnica, misli da je Leon voli, a on ustvari hoće da mu bude doušnik kod Santosa.  sad Marisela u svom elementu.  roofl Kako je upala kad je prisluškivala Santosa i Ceciliu, pa onda kad joj je Santos rekao da mu donese sok, a ona njemu: Nek' ti donese ona veštica.  lol2 Čekam sledeću.  popcorn Inače, mene strašno nervira kad prevode kad se neko smeje (ha, ha, ha) ili jauče (au, au) strašno bode oči.  puke  facepalm

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Xsica on 07.05.14 11:51

joj morat ću i ja ovo gledat pošto je na netu, ma Edith je karizma, divna je  wub

Junior member
Junior member

Poruka : 195

Back to top Go down

Post by Stef on 07.05.14 21:53

Xsice, moja preporuka za seriju.  thumbup Ovih 11 do sad prikazanih epizoda je odlično, nadam se da će tako i ostati do kraja. Edith je odlična, rastura kao DB.  aw naklon Ona i Meier u paru su zaista divni, imaju hemije. Danas umalo da se kresnu, al' ih prekide prvo debil Balbino, a potom i stampedo.  sad Onzu (Gonzu, prema prevodiocima  facepalm ) ubi stampedo, i to zato jer je uplašio krave, na naređenje idiota Balbina. Još taj isti idiot krivi Santosa zbog Onzine smrti i posle ide kod DB da kuka pijan što neće da ga pusti u njen krevet. facepalm puke Kad li će neko da ga kokne, da mi se odmori mozak od njega.  glare Ovaj Lorenzo baš nema sreće, kad god pokuša da cugne, uvek neko naiđe i spreči ga.  roofl Stigao i sin Apolinara Prieta, traži oca kod DB, Mujiquiti izletelo da ga je DB videla.  roofl Kraj epizode odličan. Santos i sin Apolinara Prieta čekaju odgovor od DB gde se Apolinar nalazi. Čekam sledeću.  egyptian

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Xsica on 07.05.14 22:27

ma gledala sam ja još prije seriju na tv-u winky  ali onako jedan dan gledam pa par dana ne jer nisam imala vremena, tak da se trebam sjest i to odgledat u miru

Junior member
Junior member

Poruka : 195

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 08.05.14 23:43

Odlicna je bila danasnja epizoda, sad smo saznali tacno kako je Barbara dobila imanje...jedva cekam da ona i Santos budu skupa, iako znam kraj serije (koji je po mom misljenju smor) uzivacu gledajuci samo dok je ona u opticaju, cim Marisela udje u igru napustam jer je ne podnosim, i bas me nervira  pljus gaah 

Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Stef on 15.05.14 0:27

Tek malopre odgledao 12., u debelom sam zaostatku.  stars Ostale najverovatnije u petak uveče. Dakle, Apolinar je bio DB ljubavnik.  wow Njih dvoje su uzeli imanje Lorenzu (kako je samo hladnokrvno rekla Eustaquiji kad joj je ova rekla da ostavi ćerku i da će je ona čuvati: Ako hoćeš, idi sa njom, ja je ne mogu gledati.  shock ), pa on tu izigravao nekakvog gospodara nad njom.  roll Jedno veče, otišli su ona, Danger i Apolinar da žrtvuju konja. Ovaj nešto trabunjao kako neće DB od njega napraviti novog Lorenza i kako njene vradžbine ne utiču na njega, pa mu ona kaže da veže konja i da stane pored njega, kako se ne bi opirao, i šta uradi? Pogodi Apolinara.  buum I kaže: Moje vradžbine ne deluju na tebe, ali meci itekako.  naklon Pa onda kaže Dangeru da će ga odvesti u svoj krevet u zamenu za ćutanje, a on: Lepa si, Barbarita, ali ne bih sa tobom, tvoji ljubavnici loše završe.  rofl
Umirem na Mariseline scene.  rofl Kako se samo molila, pa kad je rekla za DB da je đavolja satana i da je od njenog oca napravila alkoholičara i pijanca (sinonimi, Cecilia je ispravila  mrgreen ), ili kad je skočila na Santosa kad se vratio kući sa Orestesom ( a on, jadničak, zatelebao se u nju  lol1 ).  rofl Al' kad joj je Orestes rekao da je fina, a ona ga tresnula, samo što ga nije oborila.  rofl
Federica je takva glupača.  facepalm lol2 Htela da skoči sa crkve, ako se Antonio ne oženi njome.  facepalm Pernalete joj je rekao da Antonio nije pristao da se oženi sa njom, ona napravila neku plačljivu facu (znači, umirem kad to uradi  rofl ). A Pernalete: Ne plači, takva si još ružnija.  rofl Pa onda se gleda u ogledalo i: Ne znam na koga si toliko ružna, nepotrebna i glupa. Bitno da je on lepotan i pametnica.  rofl Jadna ona pored takvog oca.  pop 
Mujiquita šou.  rofl Kako se penjao na onu ogradu, pa kad je seo i Santos ga zagrlio, preturio se.  rofl Jadan, sav je smotan.  smile2 
Kraj epizode odličan, Santos našao dokument vezan za saradnju DB-Apolinar, a DB otišla na Altamiru i našla Mariselu, koja miriše Santosovu košulju, i još joj kaže da je Santos njen (DB) muškarac.  wow

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics