EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Doña Bárbara

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Doña Bárbara

Post by Stef on 15.05.14 22:30

Odgledao epizode 13-16, odlične su. Kako sam uživao dok je Santos mlatio debila Balbina! baklja5 Kako je DB bilo drago što je Santos ljubomoran. aw Još Balbina tresnula bičem kad se vratio na Altamiru i počeo da laže kako su ga radnici prebili, a Santos stojao i smejao se.  lol1 
Marisela mi je bila šou kad se napila, počela da imitira DB (najjača je bila kad je rekla: Soy doña/diabla satanasa. rofl ), pa kad je pala sa kreveta.  rofl naklon A kad je počela da čita, pa kaže: Kakve sve laži pišu ovde, mama me voli, tata puši lulu. Tata samo pije, ne puši lulu.  rofl Ovaj Orestes da je poljubi, napući se, a Marisela ga za nagradu što joj je odsedlao konja šutne, i kaže mu: Idi babi daj poljupce. rofl 
Crni Antonio, pristao da se oženi Federicom da se ne bi ubila.  facepalm
Imbecil Balbino pucao na Santosa, na sreću ga nije ubio, al' je ovaj pao i dobio potres mozga. Posle svi davali krv za Santosa, najjači je Antonio koji se drao kao da ga kolju.  rofl
Luisana je dobila pismo od Santosa, u kom je odjebao, i počela da histeriše.  jupi Al' će zato sad garant da ide na Altamiru, nadam se da će joj DB pokazati gde joj je mesto.  jupi 
DB je imala sreće kad je otkopavala Apolinarev leš, Santos je naišao ubeđen da će naći njegov leš, međutim, prvo su otkopali onog konja, tako da je otišao sav ko pokisao.  hihi
Al' je zato Santos uhvatio pastuva kog je DB žarko želela, tako da su sad kvit.  mrgreen 
Na kraju 16. epizode, Santos se budi. egyptian 
Inače, meni je ovaj glumac što glumi Melesija (Ivan Rodriguez) poznat odnekud, al' nisam mogao da se setim odakle. Kad malopre, proguglam i nađem da je glumio Cipriana Camacha u La Tormenti.  wow Tamo mrzeo Santosa, ovde obožava Santosa.  rofl mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6733
Godina : 20

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 15.05.14 22:38

Kraj danasnje epizode je bio fenomenalan - Barbara&Santos  wub wub wub 

Member

Poruka : 368

Back to top Go down

Post by Stef on 20.05.14 0:08

Stigao do 21. epizode, zasad je odlično.  thumbsup Ono u 17. epizodi kad odlazi celo selo na Altamiru da se moli za Santosovu dušu me tako podseća na PDG kad onaj pop Epifanio (koji i ovde glumi popa, s tim što vodi čitavu bolumentu na imanje roofl (inače je glumio u La Tormenti Rodolfa Santina winky )) sa one tri opajdare odlazi da se moli za Martincitovu dušu (s tim što ovde nije bilo davljenja  look ).  zubo Ona zabava u 18. epizodi je bila odlična, naročito scena kad DB razotkrije pred celim selom da su Josefa i Pernalete ljubavnici.  naklon Htela je da se osveti Pernaleteu jer je huškao Santosa da otme imanje od DB, što je on, naravno, odbio (Eustaquia sve čula i prenela joj). Rekla popu da sve ljude osvešta svetom vodicom, jer su svi grešni koliko i ona, samo što ona to ne krije.  naklon A kad je ponestalo vodice, isterala ih je sve napolje.  smile2 U 20. epizodi su se DB i Santos kresnuli.  aw Edith i Christian razbijaju kao par.  thumbsup Ludača Luisana se skršila na Altamiru u onom avionu sa Morisom. Njoj, naravno, ništa ne fali, al' se zato Moris sjebao.  rofl On je posebna priča, opičen je 300 na sat.  rofl Kakvu je facu Santos složio kad mu je Moris rekao da će dugo biti zajedno na imanju.  lol1 Marisela, Cecilia i Antonio otišli u San Fernando, tamo pao prvi poljubac Cecilie i Antonia. Biće divan par.  aw Samo se nadam da se neće susresti sa onom debilkom Federicom. Otišla je i ona tamo sa Josefom, čim čila da je Antonio otišao sa Ceciliom. besan Marisela naletela na lika koga glumi Juan Pablo Shuk (Fernando iz PDG, pojaviće se kasnije u seriji opet  mrgreen ), nešto malo proćaskali i ova ga oterala u 3PM. rofl Kraj epizode odličan, Santos se iskrada iz kuće da bi se video sa DB. Luisana ga zaustavlja, ispituje kuda će, dolazi DB i govori joj da je krenuo kod nje, svoje devojke.  wow juhu Jedva čekam sledeću, samo nek' ovako nastave.  thumbsup

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 26.05.14 22:55

Odgledao do 26., odlične epizode!  naklon Jedva sam čekao ovaj izbor za mis, očekivao sam šou, šou sam i dobio.  jupi Melquiades izgleda ubio Orestesa.  juhu Taj mi je neverovatno skakao po živcima, gore nego Balbino (koji me, za divno čudo, za sad uopšte ne nervira wow ).  odlepio Postao je nepodnošljiv otkad je saznao da mu je otac vlasnik Straha.  puke Još da se reše Princeze Prase/Pichugone artificial (predivne nadimke joj je dala DB  aw look ) i onda može da se slavi.  jupi roofl Kako me je iznervirala kad je saplela Mariselu, glupača.  besan Onda joj ni Marisela nije ostala dužna, prosula je živa izmućena jaja na nju.  thumbsup A tek kad je DB gurnula u onaj svinjac da bude Princeza Prase. wow  naklon Znači živeo sam za tu scenu.  juhu  look Što volim što je Moris zajebao Pernaletea i organizovao glasanje "po američki", tj. demokratski (tajno glasanje da se ne provali ko je za koga glasao). egyptian Teško da će aždaja Federica da dobije neki glas.  lol2 Ona me isto nervira kao i Luisana i Orestes, samo u malo manjoj meri. Debilka popila izbeljivač na nagovor Josefe.  facepalm Ni 2 grama mozga nema.  pop Umro sam na Mariselinu vožnju biciklom, kao i onda kad joj je Gonzalo pocepao haljinu.  rofl Inače Genesis uopšte ne volim, ali mi je taaaako genijalna kao Marisela.  rofl naklon Umro sam kad je DB rekla Luisani da je 13. prase i da to može i njen bivši dečko da potvrdi.  lol2 Jedva čekam dolazak Juliana Barreta, zanima me kakvu mu je kaznu DB namenila.  jupi popcorn

Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 05.06.14 22:08

Može li mi neko prepričati do večerašnje epizode šta se sve izdešavlo. Imam sad i ja soap, pa bih da gledam, a neću da krenem od 3. ep. gdje sam stao, odmaći će mi na tv-u

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by joey on 05.06.14 22:27

Na sapunice.net imaš sadržaj svih serija emitovanih u Hrvatskoj, a prikazana je i Barbara pa potraži, ima sigurno. winky
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Stef on 05.06.14 22:36

Rado bih ti ispričao, al' sam se zacementirao na 30. epizodi (gleda se Reina maratonski  blush ).  stars Nadoknadiću zaostatak za vikend.  aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleks on 06.06.14 22:34

gossip boy(an) wrote:Može li mi neko prepričati do večerašnje epizode šta se sve izdešavlo. Imam sad i ja soap, pa bih da gledam, a neću da krenem od 3. ep. gdje sam stao, odmaći će mi na tv-u

Izdešavalo se dosta toga. Ja izgleda jedini pratim epizode premijerno na tv-u pa mi glupo da bilo šta komentarišem. Poslednjih dana su epizode dosta posvećene Antoniju i Sesiliji i njihovom nećkanju, kao i Luisani koja je bolesna. Sutra ćemo videti šta će joj Barbara uraditi pošto je došla kod nje u bolnicu sa nožem.
Odgledaj na preskoke početne epizode pa nastavi na tv-u za par dana.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 06.06.14 22:46

Pogledao sam skraćenu verziju, došao do ovog danas.
kako samo Edit dobro glumi, prava je kučka. Hoće da se lijepo obuče, pa kasnije došla u bolnicu kod Luisane. Nadam se da će umrijeti, nervira me. Sad se 2 žene bore za Santosa, Marsela, Barbara i Luisana.
Antonio i Sesilia su loš kao par. Arap me oduvjek nerviro, možda zbog tog. Kate je prelijepa, kao i uvijek.
Nije mi jasno zašto je Barbara ubila konja?

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.06.14 23:29

Zato sto ga je mnogo forsirala,pa je uginuo,i racuna,i tako ce da umre,pa da mu prekrati muke.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3416

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics