EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kara para aşk

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Kara para aşk

Post by Bayron on 15.11.14 8:42

Vesti | petak 14.11.2014
Turska: Skandal zbog "erotskog usisavanja usnama"
Izvor: Tanjug

Turska radio difuzna agencija (RTUK) ponovo je izazvala žučnu polemiku svojim zgražavanjem nad "nepristojnom" scenom poljupca u TV seriji, prenosi danas turska štampa.

Poljubac iz serije "Kara para ask"; Foto: Printscreen Youtube

Reagujući na žalbe gledalaca, jedan od savetnika audiovizuelnog nadzornog organa pozabavio se strastvenim poljupcem dvoje junaka serije "Kara para ask" (Prljav novac i ljubav), koja se od ove godine emituje na TV kanalu ATV.

U svom izveštaju, on je opisao poljubac kao "erotsko usisavanje usnama" koje pogubno deluje na mladu publiku. Njegova preporuka da se kanal ATV kazni, izazvala je lavinu kritika na drštvenim mrežama.

"Ljudi šalju sonde na asteroide, a mi u Turskoj raspravljamo o poljupcu", napisala je jedna korisnica Tvitera.

Ovo je poslednja u nizu kontroverzi od uspostavljanja 2002. islamsko-konzervativne vlasti koju mnogi u Turskoj optužuju da želi da islamizuje tursko društvo.

b92.net
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 20.02.15 21:16

Seriju i dalje gledam, samo sam u stisci s vremenom.

Mislim da su scenaristkinje pocele dosta traljavo odradjivati posao oslanjajuci se na to da ce secerni par izgladiti sve...
Omer i Elif mi jesu dragi (a i glumci koji ih tumace) medjutim ne mogu precutati da sam ocekivala vise od lika Omera, ali i od same radnje.

Ubacivanje jos jedne Omerove vjerenice pretvara Elif u trecu po redu, pa se covjek zapita da li je radio sta drugo u zivotu, osim sto se vjerio.

Godine u turskoj seriji su mi uvijek misterija. Ne znam zasto je tako tesko ne omasiti sve sto se omasiti moze...ali da dvije scerasitkinje, obe majke, pisu o trudnoci od 5 godina? Pa se cupaju ustimavanjem godina, kojim djeciju ljubav preseljavaju u 25+ godina.
Ali kao i uvijek kad naguravas jedno, "iskipi" drugo... nene
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 106
Godina : 39

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.04.15 11:32

Zbog ogromne popularnosti glumca Engina Akyürek koji je osvoji mnoge Cileance ulogom Kerima iz serije Fatmagul'un Suçu Ne? fanovi su krenuli da prevode njegove dve serije Bir Bulut Olsam i Kara Para Aşk. S obzirom da se Fatmagul uskoro zavrsava Mega TV koja je emituje je otkupila pravo na najnoviju njegovu seriju i pocela da je promovise ostavivsi originalni naziv serije Kara Para Ask rofl u nadi da ce ljudi poceti i nju da gledaju smile2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3430

Back to top Go down

Post by Jelenak on 24.04.15 18:26

Znači, ode KPA i u Čile roll wow
Nego žao mi je samo Asijevaca, ostali praznih rukava a toliko se dugo čeka da im serija bude emitovana negde u latinskoj Americi. rofl
Jelenak
New member
New member

Poruka : 11

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 16.07.15 21:10

Sinoc je serija zavrsila. Po meni, jedino dobro je to da su i Omer i Elif zivi.

Prva sezona [prvih 13. epizoda] mi je bila dobra [nadala sam se zanimljivom raspletu], ali druga - toliko razvlacenja, ubacivanja novih nepotrebnih likova, pokretanje besmislenih nepotrebnih zapleta, a da ni zaplete iz prve sezone razrijesile nisu do kraja serije... facepalm

Zadnje dvije epizode [53. i 54.] su uspjesno srozale i ono malo lijepog sto je ostalo.

Drago mi je sto je gotovo.
Ovaj skrabateljski dvojac ubuduce izbjegavam u sirokom luku.
Njihovu ljubav za upokojavanjem likova i za pravljenjem cirkusa sa ovima sto ostaju na zivotu za mene je previse. besan

Steta samo sto nisu bolje iskoristili glavni glumacki par, koji je meni drag, a i pasu jedno uz drugo. wub
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Stef on 16.07.15 21:46

Ja nisam ni očekivao da će da ih koknu na kraju. Njih dve u svojim serijama ubijaju glavne jedino kad napuste seriju dok traje. roofl

Sema i Eylem su mi jedne od najgorih TR scenarista. Ko Marcela Citterio, napišu dobru priču, nakon par epizoda žešće sjebu stvar.

Ja se nadam da će ih Ay Yapim držati bar 2-3 godine na ledu. rofl

Posting Freak

Poruka : 6600
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 16.07.15 23:39

Za Ay Yapim ne znam, ali ja tesko da cu ih vise gledati. facepalm

Toliko nemara, traljavosti, nesposobnosti da se zavrsi sa onim s cim se zapocelo...uzas!!!  
gaah

I uz sve, one su se jos hvalisale da je prica unaprijed osmisljena, a ne ono uobicajeno od sedmice do sedmice, potrudile se one, pune sebe zene...  wall
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Stef on 17.07.15 0:32

E, baš tako i rade sa svojim serijama, od sedmice do sedmice smišljaju zaplete.

Ubacuju svakakve gluposti, izgleda ko sklepano za 5 minuta. facepalm

Ja doduše dalje od 1. epizode KPA nisam video, strah me je da zavirim dalje. mellow Kao što rekoh, nesposobne su da odrade seriju kako treba dalje od prve 2-3 epizode.

Posting Freak

Poruka : 6600
Godina : 20

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 26.11.15 16:22

odose Brazilci sa MundoMax-a (bivsi MundoFox) na pauzu wow nakon brazilske Salve Jorge u elitnom terminu od 21h dolazi turska‪ serija Amor De Contrabando smile
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3430

Back to top Go down

Post by Markovic on 12.06.17 7:22

Pa, ljudi, zar niko od vas ne gleda ovu seriju ili ste zaboravili da postoji tema smile2

Ova serija je stvarno dobra i iz epizode u epizodu je sve zanimljivija. Ali kad sam pogledao našu prvu epizodu, pomislio sam da neće biti ništa posebno, a posle nekoliko odgledanih epizoda sam se mnogo oduševio. Tuba i Engin će mi biti, čini mi se, jedan od najdražih turskih glavnih parova, a jedva čekam da bude nešto više među njima. Ne sumnjam u njihovu hemiju, jer su oni imali super ostvarenu hemiju sa drugim partnerima. Ovako Engin kao glumac mi je super, a Tuba je okej. Osim njih dvoje, zanimljivi likovi su mi Arda, Pelin i Asli, mada mi se sviđa i kučkasta Bahar.  mrgreen  Što se tiče ubice Ahmeta i Sibel, ne znam stvarno ko je (moja sestra zna, ali sam zamolio da ne kaže) i teško mi je da pogodim jer ima baš mnogo negativaca, pa sumnjam u nekoliko njih.

Sinoć je trajala skoro sat vremena. Jedva čekam večerašnju epizodu smile2

PS. šteta što se ovde slabo priča o toj seriji, a na drugim forumima poput ana.rs, forum.hr itd. je vrlo dostupno, ali sam pročitao samo malo, nekoliko prvih stranica jer ne želim da znam unapred šta se dešava.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top