EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (2)

Page 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Santa diabla (2)

Post by Bayron on 11.02.14 16:08

SANTA DIABLA - DRUGA TEMA

PRVA TEMA

Telemundo Studios Miami, 2013-2014
Broj epizoda: 136

Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla, koja je čitav život provela u rodnom selu i udala se za Vilija, čoveka svog života, sa kojim ima sinčića koji nosi očevo ime. Želeći da obezbedi bolji život supruzi i sinu, Vili prihvata da bude profesor muzike Danijeli Kano, unuci Gaspara Kana, jednog od najmoćnijih advokata u zemlji. Međutim Danijelina majka Barbara postaje opsednuta zgodnim profesorom i čini sve da ga zavede, bez obzira na to što je udata. Stvari se dodatno komplikuju kada Vili otkrije da se Danijela drogira, pa majka i kćerka odlučuju da ga se reše. Izmišljaju da je silovao Danijelu, nakon čega on moli Santu da sa sinom napusti zemlju, jer strahuje da bi Barbara i Danijela mogle da im naude. Iako je nevin, Vili je osuđen na trideset godina zatvora. Međutim, kada sudija odluči da ponovo razmotri njegov slučaj, smatrajući da možda ipak nije kriv, Barbarin brat Umberto naručuje njegovo ubistvo. Kada Santa sa sinčićem dođe da poseti supruga, saopštavaju joj da je stradao u zatvorskoj tuči.

Tragična vest potpuno slama Santu, koja sve dublje tone u tugu. Međutim, sumnja u zvaničnu verziju priče o Vilijevoj smrti. Zaklinje se da će otkriti istinu i osvetiti se svima onima koji su učestvovali u farsi i razorili joj porodicu. Smišlja plan koji ne može da omane - nateraće jednog po jednog člana porodice Kano da plati za zločin. Zbog toga odbacuje oreol dobrodušne svetice kakva je bila i postaje okrutna đavolica Amanda, čija će prva meta biti Umberto Kano. Želi da ga osvoji, postane mu verenica, a onda sredi da bude optužen za zločin koji nije počinio, nemoćan da se brani.

Sa druge strane, planira da ponizi Barbaru, uništi joj brak i odvoji je od deteta. Isto tako, odlučna je da njenog supruga Džordža vidi iza rešetaka, te da natera Danijelu da prizna da je čitava priča o silovanju bila samo obična laž i da je Vili nikada nije ni takao. Najzad, Amanda želi da Gaspara Kana i njegovu suprugu Fransisku, dovede do bankrota, sa namerom da svoje poslednje dane provedu u siromaštvu. Spremna na sve da bi postigla svoj cilj, "sveta đavolica" ni ne sanja da će joj u život ući Santijago, Umbertov brat. Atraktivni zavodnik i sanjar kome je muzika smisao života osvojiće je na prvi pogled. Međutim, iako nije imao nikakve veze sa Vilijevom smrću, on je takođe član omražene porodice Kano. Amanda će se tako naći pred teškom odlukom - da li da nastavi sa svojim osvetničkim planom i dovede do propasti jednu od najmoćnijih porodica u zemlji, ili da iskoristi priliku koju joj život pruža i bude srećna uz plemenitog Santijaga...

Uloge:
Gaby Espino - Santa Martínez/Amanda Braun
Aarón Díaz - Santiago Cano
Carlos Ponce - Humberto Cano
Ximena Duque - Inés Robledo
Wanda D'Isidoro - Bárbara Cano
Frances Ondiviela - Victoria Colleti
Ezequiel Montalt - Jorge "George Milan" Millan
Jeimy Osorio - Mara Lozano
Lis Vega - Lisette Guerrero
Zully Montero - Hortensia de Santana
Fred Valle - Gaspar Cano
Virna Flores - Paula Delgado
Eduardo Orozco - Arturo Santana
Kenya Hijuelos - Lucy Medina
Alberich Bormann - Iván Cano
Raúl Izaguirre - Vicente Robledo
Luis Caballero - Carlos Colleti
Gerardo Riverón - Milton Reverte
Beatriz Valdés - Begoña Flores
María Raquenel - Tránsito
Javier Valcárcel - Pancho Robledo
Ana Osorio - Daniela Milan
Lincoln Palomeque - Willy Delgado
Gilda Haddock - Francisca de Cano
Jorge Eduardo García - Willy Delgado Jr.
Francisco Porras - Marcos Aguilar

Trejler:

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6914
Godina : 28

Back to top Go down

Santa diabla (2)

Post by Sava on 15.02.14 18:40

@kristinkv86 wrote:Bice mi zao ako Santa na kraju ne ostane sa Umbertom,plakacu kao kisna godina,mada bi mi bolje bilo da se psiholoski pripremim i na tu soluciju.
Baš me nasmeja. rofl Ja bih najviše voleo da ostane sama. To mi je nekako najnormalnije. Ali kod ove serije ništa nije normlano, tako da...

Willyju nije oprostila što je varao, a Humbertu je oprostila što joj je priznao da je lopov i ubica. naklon 

Ja ne mogu da verujem da smo došli do Santa diabla vol. 2  shock rofl

Posting Freak

Poruka : 1839

Back to top Go down

Re: Santa diabla (2)

Post by gossip boy(an) on 15.02.14 18:58

Ko bi rekao smile2
Biće mi žao ako ubije Lusi, ona mi je od početka omiljeni lik u seriji. Mada mi nije jasno što je pratila Panča, ako ga mrzi, tj. ne voli???
Neka ostane ona sa Ivanom ako se Vikica ne izliječi :/

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.02.14 19:03

Sava,drago mi je da sam te nasmejala. smile Ne verujem da ce se Viktorija izleciti,ja sam ubedjena da ce ona napustiti Ivana,pa danas smo videli da prodaje pansion.Ja ne bih volela da Santa ostane sama,mada,sve je moguce.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3192

Back to top Go down

Post by Duško* on 15.02.14 19:06

@sava wrote:Willyju nije oprostila što je varao, a Humbertu je oprostila što joj je priznao da je lopov i ubica.

Viliju verovatno nije oprostila jer ga više nije volela. Umbertu sve oprašta jer je do ušiju zaljubljena u njega, samo ni sama nije svesna toga.

Baš me zanima kakav je kraj biti. Chascas je mogao napisati bilo šta. Srećan neće biti 100%, samo se nadam da neće ostati bez tačke, tj. da se završi a da ostanemo svi u neizvesnosti šta je dalje bilo.

Member

Poruka : 269
Godina : 21

Back to top Go down

Post by ely_20 on 15.02.14 19:13

Ja bih voljela da ostane sa Umbertom,ali nekako mi se cini da nece. Mnogo mi je zao Lusi,jer mi se sve vise cini da ce je Santijago ubiti. Očito ni producent ne zna šta ce sa njom. Ne mogu da vjerujem u šta se ova telenovela pretvorila  glare Bila bi odlična da je Santa otpocetka bila negativka odnosno da bi radnja trebala biti osveta Sante. Takođe sve bi bilo mnogo bolje da Willi nije "oziveo". Znaci da je u pitanju bila Gabi kao negativka,sve bi bilo drugacije. Uz tome bi isao u prilog da se telenovela zove ,,Santa Diabla,, a mi od Diable nismo vidjeli ni D. Moram da se zapitam na kojim je producent bio drogama kad je pretvorio Santijaga u negativca,koji je 100 + epizoda bio i vise nego pozitivan lik. Šta mu je to trebaloo?  ljut I jos jedan "debilan" potez je da se od čovjeka(Umberta) koji je od početka serije bio opaki negativac u zadnjem trenutku napravi pozitivac! Da ne spominjem Barbaru,koja je vise nego glup lik,nee glup vec preglupp,a mogla je biti baš onoo negativka u stiluu. Totalno razočaranje,ali je opet gledljivo. Još da dočekamo i taj kraj na šta će spasti i kako će likovi završiti.  zzzzz 

ely_20
Junior member
Junior member

Poruka : 63

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 15.02.14 20:10

Ja se nadam da nece biti ono sa decom kao ATM i ERDLV mada je Chascas najavio da ce kraj biti nesto ne vidjeno pun iznenadjenja , nece valjda da zatvore Santiaga u ludnicu pa posle par godina izadje kao "normalan covek" , danas kad je Pancho prisao onoj devojci/zeni mislio sam da ce Lusy da je napadne  rofl  ali nista od toga .

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Hierro on 15.02.14 21:40

Ja mislim da Santa nece ostati ni sa Santiagom, a ni sa Humbertom. Danas mi je u ovoj epizodi bio cudan odnos izmedju nje i Willija, bila bi fora da se njih dvoje pomire na kraju. smile Mada Willy moze zavrsiti sa bilo kojom, ja ga cak mogu zamisliti i sa Begonjom. smile2
Zivo me zanima kako ce Ines zavrsiti, njoj ne mogu da predvidim nikakav kraj. smile2 Ona mi je uz Lucy omiljeni zenski lik i nadam se da Santiago nece ubiti nijednu.
Sto se Santiaga tice, sigurno znate da mi je on od pocetka omiljeni muski lik, ali njega sigurno na kraju ceka nesto opako. sad Idealno bi bilo kad bi naterao Santu da se vencaju kao sto stoji u avance za GRAN FINAL i kad bi negde pobegao sa njom. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1638
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Duško* on 15.02.14 22:04

@Hierro wrote:Idealno bi bilo kad bi naterao Santu da se vencaju kao sto stoji u avance za GRAN FINAL i kad bi negde pobegao sa njom. smile

I onda Santa bude godinama zarobljena, rodi mu decu i jednom lepog dana pobegne, vrati se u Marero i planira osvetu želeći da postane diabla po X puta i tako doguraju do 300+ epizoda.  smile2  Morao sam malo da lupam...

Ja i dalje stojim pri tome da će na kraju Santa ostati sama. Jeste Umberto sada dobar, ali ne može proći nekažnjeno zbog svega što je uradio, a imao je dosta zločina. (Naredba da ubiju Vilija, ubistvo Toroa, Visentea (isto je kriv koliko i Santijago), Franka...). Umreće u onoj eksploziji sa Santijagom, dok će se Santa, divnim čudom, nekako spasiti.

Member

Poruka : 269
Godina : 21

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 15.02.14 22:23

Kako mi je žao šta ne gledam ovo s vama, pa da mogu bit u toku komentiranja smile2
Alii serija mi toliko dosađuje u zadnje vrijeme, da pogledam možda 2 epizode tjedno.
Sve u svemu veeeeeliki propast nakon šta je santa izašla iz zatvora.
Trenutno sam na 97. epzodi, više se čak ni ne trudim da ne čitam spoilere  smile2 ovakve nebuloze mislim da nisam dugo vidjela u nekoj seriji.
Bila sam zadovoljna što se Humberto riješio Franca, al vidim da će i od toga neki cirkus nastati  facepalm 
On i Alicia totalno nepotrebni likovi, sada se zapravo sve vrti oko nje, a Santa više ni sama ne zna oko čega se sveti.  roll 
Willy od kad je uskrsnuo nema nikakvu ulogu, zapravo glavnja radnja serije je totalno pala u vodu, Santa je zapravo samo prešla preko toga što je on živ i krenula se dalje svetit  roll roll 
Meni isto dođe da odustanem od ovoga, ali odgledat ću do kraja, glupo mi je sad kad sam već skoro na 100-oj epizodi.

Sve u svemu jako loše napisana priča, ovakav cirkus se ne sjećam kada sam zadnji put gledala.

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics