EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (2)

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Santa diabla (2)

Post by Diablo 92 on 16.02.14 0:35

Iskreno voleo bih da Santa ubije Santiaga gledano Santiago joj naneo vise zla nego Umberto , da je iskreno voleo Santu nikad je nebi ostavio uspavanu pored Visenteovog tela i dozvolio da Santu osude na 30 i kusur godina

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Sava on 16.02.14 3:58

Ubi Santiago onog dedicu. A Humberto je ubio Vicentea da ovaj ne bi rekao da je Santiago za ludnicu. naklon Patricio prešetao pola sela i niko ga nije primetio. lol1 Iznenadilo me kako Santa nije znala ko je Patricio. Francisca nam vratila stari friz. Šteta, baš mi je bila gotivna sa onim frizom iz sanduka. rofl 

Lucy

Ona dečija debilana "ko je lepša sada" između Barbare i Alicije je

I da, zašto je Alicia sva u crnom?  huh

Franco-Sranalia-Rene se čuo sa svojom familijom i predlaže Pauli da odu iz Marrera.

Willy i Santa najzad imali normalan razgovor.

Šta li će Vikica smisliti kako da se osveti?  cesces

Posting Freak

Poruka : 1836

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.02.14 13:58

Ja mislim da crna odeca kod Alisije simbolizuje vecnu zelju za osvetom,sto i nije tesko pretpostaviti.Znaci,da otvorimo i opciju da Santa moze da zavrsi i sa Vilijem,a?Mada mislim da je to malo verovatno.Ono sto uvek zaboravim da prokomentarisem,to je da mnogo volim decicu u telenovelama(a i inace),pa tako i malog Vilija,koji je jedina nevina zrtva ovde,svi drugi imaju "rep koji mogu da im zgaze",sto bi rekli.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3192

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 16.02.14 15:15

Meni je Alicia ruznjikava nije mi bila lepa kad su je sredili a ni sad posle operacije , ne znam da li ste primetili Fransiska vise nije drcna prema Santi cak lepo razgovara s njom Ines je izgleda luda samo po potrebi u ovim zadnjim ep deluje bas normalno ali dobro tu je Santiago on je lud za oboje

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Sava on 16.02.14 18:57

@Diablo 92 wrote:Ines je izgleda luda samo po potrebi u ovim zadnjim ep deluje bas normalno  ali dobro tu je Santiago on je lud za oboje

naklon rofl rofl 

Meni je predebilno da Panchu nije palo na pamet da se Patricio krijo kod Transito. Još ono traženje nasumičnih prolaznika facepalm Kakav kreten! Je li taj čovek rešio makar jedan slučaj od početka serije?! Meni se čini da nije.

Sada kada se priča o Santiagu, svi govore un loco ili un enfermo. rofl Nova asocijacija posle Hortensijinog esa bestia oscura (favorit!) upućenog Mari.

Šta mislite, kako će ko da završi?

Mene ne bi čudilo da Barbara ili Alicia ubiju Willyja. Pre Barbara, sada kada je u histeriji oko lica, pa možda poludi skroz. Taman posle da ode u ludaru. Pomenuo je Miloš 92 davno nešto o tome. raspa 

Mislim da će i Humberto i Santiago da umru. Patricio isto. Alicia isto. Možda i Vikica, mada možda ostave otvoren kraj kod nje, kao živeće srećno dok ona izdrži...

Buni me šta li će da rade sa Ines? Nije ona toliko loša, ali opet osim ubistva one babe i lažiranja otmice, nije ništa tako strašno radila, osim što je 90% trčkarala za Santiagom i vikala Precioso. (koje ja prezirem stars)

Pretpostavljam da će od Canovih jedino Daniela i možda Francisca imati normalan kraj.

Posting Freak

Poruka : 1836

Back to top Go down

Post by ely_20 on 16.02.14 19:41

Bila bi fora kad bi u eksploziji poginuli i Santa i Humberto i Santijago hahaha onako Santa da umre između njih dvojice i baš kad umruu da piše ,,Fin,, Alii ko znaa sta nass ceka,osecamm da ce biti neki debilan krajjjj,mozda cak i nedorecenn  cry 

ely_20
Junior member
Junior member

Poruka : 63

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 16.02.14 20:37

Sigurno ce biti neka fora na kraju , verujem da ce se Barbara i Alicia pokaciti na krv i noz kad ova sazna da joj je  Alicia nesto stavila u kremu , ja stvarno ne znam sta ce biti sa Ines na kraju , ne bi me cudilo da je Santiago video kako je ona ubila onu babu,

Last edited by Diablo 92 on 16.02.14 21:02; edited 2 times in total

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Hierro on 16.02.14 20:44

Ja mislim da ce se Ines potpuno promeniti i da ce ostati sa svojom cerkom i mozda sa Willijem. Jedino Santiago moze da joj pokvari sve ako je video ubistvo babe ili onog bastovana. smile
Imamo jos 6 epizoda do kraja, a treba svasta jos da se razresi.
Neko je pisao gore sta mislimo ko umire do kraja. Mislim da umire Patricio 100% i to mislim da ce ga Santiago ubiti, takodje Victoria od raka, Santiago ili Humberto i mozda Barbara ili Alicia. Mislim da ce se Lucy nekako spasiti Santiaga i da je on nece ubiti.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1637
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 16.02.14 21:01

To i ja mislim provalice Santiago da Patricio prenosi Umbertu sta sve ovaj radi , sad za bastovana bas ne verujem da je video jedino ako nije snagator pa je pokidao one lance postoji opcija da je cuo razgovore i pucanj , inace naslovnu pesmu treba da prerade u muskom rodu i da je pevaju Gaby i Ximena zbog Santiaga  rofl 

Diablo 92
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.02.14 2:14

Konačno sustigao premijerno emitovanje.

Mrzi me sad da komentarišem radnju, već ste to radili.

Samo ću reći da je serija nevidjeno smeće. Znači mrzim ovo pisanje scenarija iz epizode u epizodu. Očigledno je da ovo sa Santiagom ni u snu nije isplanirano od početka, već ubačeno tek tako. A sve to oko njega je nevidjena glupost. Kad je neko bipolaran, onda je bipolaran. A ne godinu dana ništa, a onda prkeo noći poludi i krene sve redom da ubija.

A tek to što Chascas ne zna šta će sa likvoima, pa jednog po jednog eliminiše.

Santa definitivno treba da dobije titulu najgluplje protagonsitkinje ikada. Čak joj ni televisine pobre diable marginal del barrio nisu ravne.

Ines još jedan retardiran lik. A kako je samo najavljivana.

Sve u svemu jedva čekam kraj. Nek se svi medjusobno poubijaju. To bi bilo najbolje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9980

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics