EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (2)

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Santa diabla (2)

Post by FanSte on 21.06.16 20:21

Debilana je generalno od početka, ali mi je definitivno Stefy zgadio seriju kad mi je rekao da Umberto zna za Santin plan. puke To je očigledno naknadno smišljeno, s obzirom da Umberto ne daje nikakve naznake u ovim epkama koje sam ja gledao.

Izvrteću scene sa psiho Santjagom, čisto jer volim horor. smile2

Mada moram priznati da sam iznenađen, ti obično voliš ovakva smeća. mrgreen

Pa ne legne mi baš svako smeće. rofl

Inače, odmah da ti kažem..... RDC ti je ista ovakva.

Odgledao sam 3 epizode pre mesec-dva, ono mi deluje daleko gledljivije. smile2 U te 3 epizode se desilo (što kroz fleš bekove, što u sadašnjosti) onoliko stvari koliko se u Santi desilo za ovih 10-11. rofl Daću šansu isto tako do 10-11, pa šta bude.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1683
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 21.06.16 20:32

Pa znam da ti ne legne svako, al' ovakav tip da. smile2
RDC je prvih 5 epizoda ličila na nešto, al' posle toga stars

Plus kad sam uhvatio povremeno na Pinku nisam ništa povezao ni sa čim.
Confusion total. rofl

Posting Freak

Poruka : 6259
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Direwolf on 21.06.16 20:53

meni je za sada ok serija, ne mogu reci da me ne vuce da gledam dalje. Upravo sam odgledao 14 ep i jedva cekam da vidim sta ce biti dalje smile2

sto se tice RDC meni se ona svidjala iako je nisam pogledao do kraja jer je pocelo ljeto i nije mi odgovarao termin
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 508
Godina : 26

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.06.16 1:16

Ono što najviše fali, a što sam zaboravio da napomenem i što je obično za mene glavna karakteristika koja cirkus smeće čini gledljivim je neki poremećen lik koji je mešavina crnog humora i parodije (Karmen Andrade, Hisela, Elena Kalkanjo, Isabela Montilja), da se bar slatko ismejem ako ništa drugo . rofl

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.06.16 1:18

StefanJ wrote:Plus kad sam uhvatio povremeno na Pinku nisam ništa povezao ni sa čim.
Confusion total. rofl
Pazi kad sam ja koji sam gledao 59 epizoda na Telemundu (od 30. i neke su kratili), pa kad ne gledam po nedelju dana i nakupi mi se 5 epizoda, pozaboravim šta se desilo, nisam mogao da se setim ko je gde bio, s kim, ko šta zna, ko ne zna jer je to bio takav cirkus u kome se u svakoj epizodi nešto dešavalo, a sve neke kao misterije. Totalno, ono, bez glave i repa. Posle sam hteo do kraja da je gledam jer Telemundova verzija ima oko 100 epizoda, ali sam odustao. Sad kad bih nastavio, verovatno ništa ne bih razumeo. rofl

RDC je i meni bila daleko gledljivija od ove, mada je tamo bila Sjačoke koju obožavam, pa je možda i to uticalo. Sve u svemu, ja mislim da će se FanSteu RDC svideti. rofl Tamo ima "parodija" likova za izvoz. rofl

Moderator

Poruka : 3890

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.06.16 1:21

Tamo ima "parodija" likova za izvoz.  rofl

O daaa. Sjačoke je takva parodija po mom ukusu već u prvoj epki da verujem da će me ona zadržati do kraja. rofl rofl rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.06.16 1:25

Veća parodija je Viktor, lik koga igra Huan Soler, i otac mu u seriji. rofl To su takvi cirkuzantski likovi bili da sam ja obožavao da umirem od smeha gledajući ih, a kad se spoje Viktor i Estefanija (Sjačoke), bude opet nenormalno smejanje.

Moderator

Poruka : 3890

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.06.16 1:29

Uhh, nemoj da me nateraš da nastavim sa gledanjem usred ispitnog roka. plez rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 22.06.16 20:20

Ja nikada nisam shvatio ono oko prokletstva crvenih dijamanata, akcije ima u skoro svakoj epizodi(sto akcija u krevetu, sto pucnjave). smile2

Plus RDC ima najbolju pesmu na entradi ikada, i mnogo je bolja po meni od Sante.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Duško* on 02.07.16 18:43

Pogledao noćas jednu epizodu na Pinku i lepo je podsetiti se ovog cirkusa. Bez obzira na debilne likove, na debilnu priču, na debilne preokrete, ipak je mi je bila gledljiva serija, jer toliko glupih stvari su se desile da sam uvek nestrpljivo čekao sledeću epizodu da vidim šta će još gluplje biti. Čak i deo kada je Santa bila u zatvoru bio mi je zanimljiv. Tj. voleo sam Alisiju tada i njene metode kako da Santa postane nueva diabla en la carcel. rofl

Member

Poruka : 269

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics