EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (2)

Page 3 of 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Santa diabla (2)

Post by Franko on 18.02.14 2:48

Na stranu što bipolarni ljudi rijetko krenu na manijakalno-ubojite pohode.  rofl 

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2149
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Hierro on 18.02.14 15:46

Opet nije bilo 131. epizode na paralocos.info, vec sam morao gledati na Telemundu gde su mi sigurno 10 puta izasle reklame u vezi SD i LRDS...
Santiago nista jos nije uradio sa Lucy, samo ju je sakrio u Inesinoj vikendici u cuvenom podrumu. smile Posle se resio tela dr. Murraya.
Ines bila kod Willija i tamo prvi put u narucje uzela svoju cerku. Posle je trazila od Sante majcinske savete, njih 2 su prvi put lepo razgovarale, ta scena mi se svidela. Sad Santa trazi od Ines da joj pomogne da uhvate Santiaga, a Santa ce joj u suprotnom pomoci oko cerke.
Patricio odveo Humberta u Santiagovu skrivenu sobu.
Barbara potrazila Willija i tamo su joj rekli da je Alicia ubila George. Kasnije je Barbara prijavila Aliciju kod Pancha.
Humberto otisao kod Victorie i odneo joj neke dokaze u kojima se potvrdjuje da je Santiago ubio Ulisesa.
Uglavnom meni je bila mnogo zanimljiva ova epizoda, a sutrasnja ce po avanceu izgleda biti jos bolja. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 18.02.14 18:29

Meni nije bila nešto ova epizoda!
Promjena karaktera likova je stvarno drastična u odnosu na početak, jedino su Santa i Barbara ostale iste.
Smiješnoo mi je ono prenošenje ko je ubio Džordža. Mali Vili čuo kad je Alisija to rekla Santi, onda mali rekao Begonji, kasnije čula Paula, Paula i Begonja rekle Barbari i Barbara otišla da prijavi Alisiju? stars 

Ines mi je sad baš draga, pored Lusi, omiljena mi je.
Nadam se da Santijago neće ubiti Lusi :'(
Ali, mislim da neće, jer se vidi da Pančo dolazi pred vikendicu, a čini mi se i da se vidi kako Lusi poteže rukom na njega.
Evo ga avance:

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 18.02.14 18:54

Meni je malo glupa ona scena kad je Lucy dozivala Pancha on je kao ne cuje i onda je Santiago napada na sred ulice a oni policajci bleje u jednu tacku , bas me zanima da li ce Victoria poverovati Umbertu za Santiaga

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 19.02.14 6:40

Jako je bila zanimljiva 132. epizoda. Taman kad je usjela da skine kanap sa ruku, ušau Santijago. Ona mu rekla da se ne plaši takvih kao što je on i onda je uzeo pištolj i pucao joj u stomak, ali ga je udarila metalnom šipkom o ruci i polela se na sprat, ali onda joj je pucao i u leđa.
Barbara je i dalje bila kod Panča, ali joj e rekao da ukoliko nema dokaze, ne može da prijavi Alisiju, pa je Pančo otišao kod Sante. Inače, Pančo je imao čudan predosjećaj u vezi sa Lusi. Kod Sante je rekao da neko od njih prisutnih mora da svjedoči kako bi se potvrdilo da je Alisija ubila Džordža, pa je mali Vili objasnio kako je i šta bilo.
Satijago je kasnije u onoj sobi pronašao Ines i Patrisia i pitao ih da li su ljubavnici, zatim je došla ona žena da naplati kiriju, ali je pucao i u nju, pa se Ines bori da obe izađu, pošto je ova upucana zapravo ostala živa.
Alisija je pitala Elisu da joj pozajmi garderobu, ali je Elisa rekla da će otići do nje kući kako bi nešto uzela. Kad je došla ispred Alisijine kuće, vidjela je Panča sa patroom, a kasnije je otišla kod njega u policijsku stanicu da se raspita zašto je bio kod nje.
Viktorija je prodala kuću.
Umberto je sada i brižan otac i došao kod Ivana i rekao mu da kad je čovjek zaljubljen, da se svim silama bori za voljenu ženu.
Kasnije je Santa došla kući, mali Vili ju je čekao i zamolio je da mu oprosti. Umberto joj je predložio da večeras odu zauvijek njih troje i započnu novi život.
Na kraju epizode smo vidjeli da je Lusi ipak živa, što mi daje nadu da će se moj omiljeni lik spasiti ove agonije.
Evo, napravio sam i avance za večeras:

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 19.02.14 11:17

Bojan je sve rekao u vezi 132. epizode, nemam sta da dodam. smile Znaci Lucy nije umrla, lepo sam rekao da po onoj slici Ximeni Duque sa twittera Lucy ostaje do kraja. smile2
U sledecoj epizodi najavljuju jos neku smrt, ja mislim da ce zrtva biti svestenik Milton, posto u avanceu pokazuju kako Santiago dolazi kod njega i nesto se smeje.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 19.02.14 13:43

Ne vjerujem da će on biti žrtva, sjeti se najave za poslednju epizodu. On je tj koji je u crkvi sa "un poco explosivo"

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 19.02.14 14:18

Iskreno ono sa Lusy je preterivanje mislim drago mi je sto mi je ziva ali Santiago je puca u stomak a ona mu iz sve snage izbije pistolj iz ruke potom joj puca u ledja i na kraju je jos uvek ziva ako je Lusy ovo prezivela zasto se Victoria ne bi cudom izlecila od raka rofl i saznali smo da je Santiago ubio Lasara , pop ce biti vezan eksplozivom u onoj najavi za zadnju ep

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Hierro on 19.02.14 16:38

E na to sa eksplozivom sam totalno zaboravio, moguce da Santiago vec planira to, pa da ce zbog toga posetiti Miltona u sutrasnjoj epizodi.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by ely_20 on 19.02.14 17:13

Voljela bih da Lusi preživi,luckastaa jee  wow 

ely_20
Junior member
Junior member