EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (2)

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Santa diabla (2)

Post by Duško* on 19.02.14 20:09

Pogledao sam malopre 132. i 133. epizodu. Nisu bile nešto preterano interesantne.
Santijago je dosadan sa ubistvima, ubija nebitne osobe. Drago mi je što je Lusi živa, ali se slažem sa time da je malo preterano da preživi, ipak je dobila dva metka. U najavi smo videli da zove Panča, samo ne znam odakle joj sada telefon kada ga nije imala u trenutku kidnapovanja. Ako ostane živa do kraja, pretpostavljam da će raditi sa Transito u tom novom restoranu koji planira da otvori.
Još samo 4 epizoda do kraja. Mislim da će biti interesantne.

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sava on 19.02.14 20:19

Koliko je debilno ovo prikazivanje Humberta kao pozitivca. Sad on daje savete Ivanu, govori Vikici da je Santiago ubio Ulicesa, da je on nevina žrtva. Ma puke 

Lepo je Francisca rekla onoj kretenki Santi: Pero que clase de enferma eres tu, tu no puedes estar enamorada del hombre que desgracio tu vida. Estas loca Santa Martinez!
thumbsup

Barbara nindža u onoj marami ninja

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 19.02.14 21:24

Barbara nije nindža, Barbara je Žade smile2
Ja mislim da, ako Lusi reživi da će Pančo shvatiti da je zapravo voli...

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 19.02.14 21:38

To sam bas i ja posmislio da je Pancho voli zbog onog predosecaja i sad ispada da je on bisex  plez  sad ce verovatno Santiago da se krije ovih 4 ep

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 19.02.14 22:12

Da prokomentarisem i ja aktuelna dogadjanja.Prvo,beskrajno mi je drago da je Lusi prezivela,pevam od srece zbog toga,zaista,jednog momenta sam se tako uplasila da ce je Santjago ubiti,da sam precrkla zbog toga,samo mi nije jasno kako li je uspela da,tako ranjena,zafrljaci Santjaga iz sve snage,i da on ispusti pistolj.Neko ovde rece da je Fransiska u pravu sto samara i grdi Santu.Sta nam je sad pa Fransiska?Olicenje morala i najsvetijih vrlina mozda?Da,kako da ne:jednu cerku je naucila da je vazno samo biti lep i nista vise,a drugu odbacila jer nije rodjena lepa,ej,i sad,kao,ona prosipa pamet,mos'te mislit'.Uzas zivi!Super jos Danijela ispade,medju kakvim monstrumima je zivela.Razumem njene razloge da da dete na usvajanje,jer je i sama rekla da njena majka nikada nije bila spremna da bude majka,pa to nije ni ona.Znam da dete nije nista krivo,ali,stalno bi je podsecalo na tipove,koji su je drogiranu silovali,skotovi jedni.No,pustimo to sada.Kako ju je Liset lepo posavetovala,kako lepo prica sa njom,ona je trebala da je rodi,ne Barbara.Liset me sve vise i vise odusevljava,obozavam je,ona je jedini lik u seriji(od preostalih),koji me bas-bas raduje,ona i Lusi.Napred,zene,carice ste! smile Viktorijina tuga mi je dirljiva.Potresoh se kad je rekla:"Koliko sam stanara upoznala,svi su postali kao moja porodica,a samo je jedan bio blizu toga da zaista postane moja porodica",i priseca se susreta sa Ivanom,koji je u komi od tuge,i pise,dok mu tata advokat-ubica daje savete.Kako genijalno,koliko i besmisleno.Ne bi me iznenadilo da posle ovoga Ivan cvrsce insistira da se pomiri sa Viktorijom(sto bih veoma volela),pa,koliko traje da traje,Umberto i sam rece da niko ne zna kada ce umreti.Paula i Rene-super. smile Jaoj,sto volim Elisu,kad rece Alisiji:"Izgubila sam coveka koga sam volela,dok sam tebi cinila uslugu-trazeci tvog brata".I neka joj je rekla to.Barbara je,konacno,skontala da je Alisija kriva sto joj je lice unisteno.Kakav napredak,da li se to Barbi obnavljaju neuroni mozda,usled fizicke ruznoce?I naredna epizoda ce,vidim po avanceu,biti veoma zanimljiva i krvava.Boze daj da Santjago ne ubije svestenika Miltona onim svecnjakom,i da Lusi prezivi,i da Santa ostane sa Umbertom,i da Danijela prevazidje svoje traume i da,zadrzavsi dete,nauci da postane bolja osoba.Za to navijam svim srcem,a sta bude-bice,nisam ja scenarista telenovele.Takodje,ima jos nesto:danas sam ja gledala 132.epizodu,i oni su rekli u avanceu da je do kraja ostalo jos cetiri,zbog cega mislim da to znaci da ce poslednja,135,trajati dva sata u ponedeljak.Ili,mozda,gresim? smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3280

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 19.02.14 22:19

@kristinkv86 wrote:Takodje,ima jos nesto:danas sam ja gledala 132.epizodu,i oni su rekli u avanceu da je do kraja ostalo jos cetiri,zbog cega mislim da to znaci da ce poslednja,135,trajati dva sata u ponedeljak.Ili,mozda,gresim? smile
Neće trajati 2 sata, serija će imati 136 epizoda, dakle večeras 133, četvrtak 134, petak 135 i ponedeljak 136.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 20.02.14 0:00

Kad bolje razmislim ne treba da me cudi sto je Lusy prezivela , Santiago je 100 x gore prosao kad ga je Franco odvalio od batina dobio metak od njega u stomak i potom preziveo onaj pad sa mosta u vodu

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.02.14 0:26

Lepo je Francisca rekla onoj kretenki Santi: Pero que clase de enferma eres tu, tu no puedes estar enamorada del hombre que desgracio tu vida. Estas loca Santa Martinez!

Mislim da je ovo nešto najmapetnije izgovorenu u ovoj seriji.

Ja kapiram da se Chascas trudi da bude drugačiji i da želi da iznenadi publiku, ali... Treba biti realan.

Ovo trčanje Lusi sa sve metkom u stomaku je...  rofl rofl rofl 

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10275

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 20.02.14 6:06

133. epizoda nije bila loša, mada je prethodna bila malo bolja.
Bojane, Kristina, Lusi je nažalost umrla sad

Šalim se smile2

Na početku epizode su nju odvezli u bolnicu, a tako je preživjela i ona žena u koju je pucao Santijago u njegovoj sobi.
Viktorija dala dio novca Transito da započne posao.
Santa je u Santijagovoj sobi vidjela sve one slike i shvatila da je on zaista lud i planira da baš to veče pobjegne sa Umbertom.
Santijago je otišao kod Miltona, rekao mu da se ženi Santom i da hoće da vjenčanje bude sutra, Milton mu je rekao da ima jedno vjenčanje i krštenje sutra i da ne može, e onda je Santijago prešao u akciju i počeo da ga davi, nakon čeka je svještenik pristao da ih vjenča.
Prije svega ovoga Elisa je imala poslednji razgovor sa Alisijom. Zapretila joj je da ako je još jednom vidi u blizine nje, da neće posustati, a da ne nazove Panča.
Očitala joj je bukvicu poštenski.
Franciska zvala nekog na telefon - Vilija.
Došao je kod nje i ona mu rekla da spriječi da Santa i Umberto pobjegnu zajedno.
Santa, Ines, Umberto i Pančo su pričali o načinu hvatanja Santijaga, pa je Santa predložila da mu namjeste zamku, Ines se složila i pitala ih šta treba da uradi kako bi privukla Santijaga.
Na kraju epizode Alisija je kod Barbare u sobi, ljuta što ju je ona prijavila policiji, drži bočicu nečeg što će joj posuti po licu.

avance za večeras:

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Eiza on 20.02.14 8:55

Da neće Santiago ubiti Ines tijekom te zamke koju mu pripremaju?

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics