EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Santa diabla (2)

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Santa diabla (2)

Post by kristinkv86 on 20.02.14 11:52

Hvala Bogu da Lusi nije umrla.Upravo gledam 133.epizodu. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by ely_20 on 20.02.14 14:02

Imam osjecaj da ce Ines umreti.  sad 

ely_20
Junior member
Junior member

Poruka : 63

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 20.02.14 14:11

Ako se ne varam sutra je predzadnja epizoda u sledecoj ep Santiago napada malog Wilia meni se sve cini da ce Ines tragicno zavrsiti cim prave taj plan , jako mi je drago sto se Lusy izvukla a Santiago kao da je znao da ga policija trazi pa je brze bolje nasao novo skroviste , verovatno ce na kraju ep biti ono vencanje i onda cekamo veliko finale

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Hierro on 20.02.14 17:24

Sve ste rekli u vezi 133. epizode, nemam sta da dodam.
Franciska i dalje govori "Dr. Mri", a Ines "dr. Muraj".  rofl 
Santiago je izgleda pronasao ono mesto gde ce se odigrati gran final "un poco explosivo". smile Bice zanimljivo ovo sa Barbarom, Alicijom i kiselinom, Barbara ne zasluzuje pored svega da joj se na taj nacin unakazi lice, mozda Alicia opet postane nakaza, a taman se operisala. smile
Ja sam vama lepo rekao da Lucy ostaje do kraja. winky
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 20.02.14 18:14

I meni je to sa Bararom totalno bezveze. Žena ništa u početku nije skrivila Alisiji, nije ona kriva što se Alisija rodila takva. Ovo sa kiselinom da ne pominjem, jeste da je u poslednje vrijeme prema Danijeli malo čudna, ali da li o znači da treba biti unakažena?!
Kakva bi onda trebale biti Franciska, pa i Begonja?!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Hierro on 21.02.14 14:11

Odlicna 134. epizoda! smile
Alicia sasula Barbari kiselinu u lice i Francisca je videla Barbaru i uplasila se, izgleda je potpuno unakazena!
Smatram da Barbara ne zasluzuje tako okrutnu kaznu, nije ona toliko zla nanela. sad S druge strane Alicia je uhapsena. Elisa joj je posteno ocitala bukvicu. Alicia je ispala bas glupa... Taman se operisala, mogla je da uziva u zivotu, imala je sve sto joj je potrebno za ugodan zivot.
Ines potrazila Santiaga i kupila mu neki novi stan. Stalno se premisljala da li da pozove policiju i na kraju nije, kasnije su i spavali zajedno.
Patricio drzi na nisanu Transito i Victoriju i hoce da mu Victoria da novac koji je dobila od prodaje kuce.
Santa i Humberto planiraju da odu iz Marera i tako se i zavrsila ova epizoda.
A u sledecoj ce biti svasta! Videcemo sta je Barbari ostalo od lica, a Pancho zali za nekim i izgleda da ce Santiago ubiti Ines! To mu ne oprastam!  besan 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 21.02.14 14:42

Večeras gleda, pa komentarišem 134. epizodu!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 21.02.14 15:58

Ali Wilijev i Alicijin pad niz stepenice  rofl na kraju zavrsili zagrljeni kao Romeo i Julia , cestitke Panchu resio je jedan slucaj (Dzordzevo ubistvo) bolje jedan nego ni jedan , Ines... po najavi za sutra sve ukazuje da se oprastamo od nje sutra

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 21.02.14 17:11

Jaoj,ljudi moji,134.epizoda vrvi od dogadjanja!Jesam ovih dana najstrasnije iskritikovala Barbaru,i to na pasja kola,ali,da je ono zasluzila,da joj lice bude onako unakazeno-nije.Iskreno,znala sam da ce se to dogoditi,cak i pre nego sto sam videla onu scenu,u kojoj joj Alisija prosipa kiselinu u lice,a kada sam je videla-crkla sam od straha i od muke.Mozemo onda da zamislimo koliko je Barbara unakazena,kada se Fransiska uplasila kada ju je videla,i kada to nama nisu prikazali,a Alisija je,na kraju se ispostavilo,uz svu svoju nesrecu,zbog koje mi je veoma zao,ipak klasicna zloca iz telenovela,koja osvetu,frustracije i zlobu nosi u krvi,i tu nema dalje price.Ja sam ubedjena da bi ona takva bila,i da nije rodjena unakazena,a ovo je zivi dokaz da je njoj dusa trula.Zao mi je malog Vilija,koji je jako uplasen,dok su Begonja i Paula sele,i razvezle pricu,kao u kafani.Ne znam,nesto mi govori da ce Santjago oteti malog Vilija,a kada se radi o velikom Viliju,ja sam,verujte mi,posle one njegove i Alisijine scene pada,pomislila da su njih dvoje mrtvi.Volim sto je uspeo da je zadrzi,do dolaska policije,i nije ona nista manje odvratna od Barbare.E,dokle Ines dovede njen precioso,da nas jeza uhvati(ozbiljno,bez sale). sad Po milioniti put,najezim se od muke kada shvatim u sta je scenarista pretvorio Santjaga...Ostadoh bez komentara.Daj Boze da se Viktorija i Ivan pomire. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by Hierro on 21.02.14 17:19

Kristina, pa sto ne volis ono "Precioso" od Ines, ja to obozavam, evo i danas je to rekla. :)Znaci Santiago mi je bio omiljeni muski lik citavih 135. epizoda i ako sutra ubije Ines zamrzicu ga!
Kad vec spominjes Willija sad mi ne pada na pamet sa kim bi on mogao da ostane na kraju...  mellow Alicia zatvor, Ines moguce da umire, sa Barbarom nece sigurno jer je unakazena, ostaju Begonja i mozda Daniela.

Mnogo mi se svidja onaj instrumental koji je danas bio na kraju epizode, a takodje svidja mi se instrumental kada su scene sa Patriciom. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top