EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

B&b, de boca en boca

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: B&b, de boca en boca

Post by -MILOS- on 14.09.15 19:21

U sredu pocinje druga sezona u 22:30 na Telecinco naklon posle vise od godinu dana pauze mrgreen hvala Bogu pa se serija zavrsava drugom sezonom, ionako su ovi iz Telecinca "kukali" kako serija nema zadovoljavajuci rejting. Mogu da zamislim kakav ce rejting sada imati s obzirom da su ljudi zaboravili sta se sve i izdesavalo u prvoj sezoni cool inace ovo je za mene jedna od boljih spanskih serija u proteklih nekoliko godina. Cim budu zavrsili sa emitovanjem druge sezone i objave DVD, obavezno cu ga kupiti wub

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3198

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.11.16 8:33

posle dve godine od prve sezone odgledao sam drugu smile ne znam sta mi je trebalo ovoliko dugo da sednem i odgledam tih 13. epizoda mrgreen sve sam odlagao za sutra i eto koliko se to sutra oduzilo cool ko zna da li bih je i odgledao da mi laptop nije prepun, a epizode koje sam skidao su bile teske vise od 2GB smile2
Ja sam prezadovoljan ovom serijom i definitivno mi je medju omiljenim wub u ovoj drugoj sezoni najvise prostora je imala Kandela i njena borba sa rakom. Odlicna je bila tokom cele sezone, ne samo ona vec kompletna glumacka ekipa. Scena kada primeti da joj opada kosa je za najeziti se naklon prijatno me je iznenadio Ruben iako je razlika u godinama izmedju njega i Kandele bila malo veca, on je ipak ostao uz nju i tokom njene bolesti i to ne iz sazaljenja vec zato sto je stvarno bio zaljubljen u nju. Na kraju su se ipak razisli te su Kandela i Pablo ostali zajedno, koji se razveo od Klare koja ga je prevarila sa Kristobalom. Inace u epizodama kada Klara oseca grizu savest zbog prevare je brilijirala wow tako je bila uverljiva, a tek scena kada mu kaze da ga je prevarila, a potom ga moli za oprostaj... one njene krokodilske suze i jecanje wow stvarno joj skidam kapu kako je odglumila te scene, bas me je prijatno iznenadila. Na polovinu sezone iz serije je izasao Huanov lik, otisao je na selo kod svoje majke koja je bila bolesna. Inace tokom druge sezone se zaljubio u jednu slepu devojku i sa njom otpoceo vezu. Bas je bila lepa scena kada su Lukas, Martina i Mario otisli kod njega  na selo smile definitivno je obelezio ovu seriju sa njegovim smotanim potezima mrgreen uvek bi on i Mario upadali u neke nevolje, sto je bilo slucaja i sa ovom drugom sezonom. Martina i Mario su ostali na kraju zajedno, Kajetana i Ugo su se vencali, cekaju dete i otisli su da rade u Nemacku. Na kraju 13. epizode se desava pozar u redakciji te sve biva unisteno, medjutim, Pablo iako je dao ostavku na Klarin zahtev, ta ista Klara ga je zamolila da se vrati na mesto direktora i da krenu sve ispocetka. Da ne prepricavam ostatak sezone koja je meni zaista legla, ali ako neko ko je gledao seriju mozemo da prokomentarisemo smile bez obzira sto serija nije ostvarila veliku gledanost u Spaniji i to sto ju je Telecinco setao iz dana u dana i iz termina u termin, pa one njihove glupe pauze od dve nedelje u drugoj sezoni koja je samo naskodilaseriji meni je ovo jedna od boljih spanskih serija u poslednjih nekoliko godina i sa zadovoljstvom joj dajem desetku. Steta sto je nisu obnovili za trecu sezonu cry
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3198

Back to top Go down

Post by sara9777 on 17.02.17 21:11

Moze li neko da mi kaze gde mogu da nadjem seriju, odgledala sam prve 4 epizode, ali zelim da pogledam celu seriju. Za sada mi se veoma svidja! smile2

sara9777
New member
New member

Poruka : 17

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics