EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El Principe

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El Principe

Post by Miloš92 on 19.04.15 23:10

Lepo je počela nova sezona. Mislim epizoda nije bila ništa posebno, više je bio neki uvod da vidimo šta se desilo u medjuvremenu. Pravu akciju tek očekijem.

Vidim da su imali dobru gledanost. Dve serije sa trenutnom najvećim rejtingom su direktna konkurnecija, a obe u dobro prošle prošle nedelje. EP je zamalo pobedio AA.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by helenna27 on 23.04.15 22:02

Pogledala sam prvu epizodu, dobro su poceli, bilo je zanimljivo sa akcijom na Malti, i upadom u Halidovu kucu. Nista se konkretno nije desilo, nesto detaljnije smo upoznali to oko Akraba, ali su mi odlicne scene bile sa Franom, Farukom i onim sefom naklon
Kako je Faruk izazivao onog rofl Obozavam njegov lik, i prema najavama za ovu sezonu, upoznacemo jos bolje Faruka i videti neke druge njegove strane thumbup

Scena susreta sa Fatimom, recimo da nisam odusevljena. Ocekivala sam da bude u drugoj epizodi, ne bas u prvoj. Aleks je odlicno odradio svoj posao, jako mi je bilo zao Moreja, dok je slusao sve one reci od Fatime. Hiba mi nije bila ubedljiva u toj sceni. Iznenadilo me je to sto je ispricala Halidu sve oko Moreja, ocekivala sam da nece poverovati, ali da ce biti malo sumnjicava... Razumem da je itekako povredjena, ali ipak postoji verovatnoca da joj je Morej rekao istinu, makar zbog toga je mogla da precuti. Ovako mi je malo pokvaren utisak, jer sad Halid zna da ga CNI prati, i bice na oprezu. Bilo bi zanimljivije da ne zna.
Onaj ubica koji pravi nerede po kraju, potpuno nebitna i dosadna scena sa njim
i onim sto mu naredjuje, valjda se nece zadrzati u seriji.

Vidim da je druga epizoda presla pet miliona, i od komedije na Anteni su se udaljili citavih milion gledalaca juhu

Senior member

Poruka : 753
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.04.15 22:19

Ja sam hteo da prokomentarisem da mi Hiba nekako slabije glumi nego u prvoj sezoni. Mislio sam da sam se istripovao. Nekako mi celu epizodu deluje nezainteresovano , najvise se videlo u toj sceni susreta.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by helenna27 on 23.04.15 23:00

Slazem se, bolje je igrala u prvoj sezoni. Makar na osnovu utiska iz ove prve epizode. U ovoj sceni susreta je bila samo fizicki prisutna, izgovorila tekst koji su joj dali, i nista vise. Bas sam pre neki dan citala kritiku za njenu glumu, narocito je akcenat na toj sceni susreta.

Senior member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 24.04.15 14:00

po najavi za trecu epizodu pocinje pravi show wow nisam se nadao da ce Fatima tako brzo da sazna da je Halit seik i sef Akraba thumbsup dobro je sto nisu odugovlacili sa tim, jedan veliki plus za to. Kad je ova druga epizoda imala preko pet miliona ko zna koliko ce imati sledeca na osnovu najave ziveli inace druga epizoda je isto bila zanimljiva smile ja sam pomislio da Lejla uopste nije trudna, da su ona i Faruk izmislili to da bi slagali porodicu, kad ono Lejla je trudna ali sa drugim wow

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by Jelenak on 24.04.15 18:37

Izdegustirala Alexa zato slabije glumi rofl lol2
al vrh vrhova je bio kad je došla kući i rekla mužu da se videla sa Moreyom, ama koja glupača mada vidosmo sad u drugoj epizodi da njega to baš nije nešto mnogo potreslo. smile2
Jelenak
New member
New member

Poruka : 11

Back to top Go down

Post by alondra on 02.05.15 9:50

Gdje se mogu pogledati epozode iz 2. sezone? Bar ove prve dve, tri epizode. Prvu sezonu sam gledala na italijanskom kanalu i bila je odlicna. smile
alondra
New member
New member

Poruka : 17

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 07.05.15 19:33

Khaled spijun wow ovo stvarno nisam ocekivao. Bas sam se sokirao kada je ona francuska spijunka rekla da radi za njih smile2 e sad da li je dupli kao sto Morej rece to cemo da vidimo, mada ne bi me iznenadilo da je tako. Sve u svemu serija mi je licno iz epizode u epizodu sve bolja i bolja smile Fatima je tek sad videla od prilike u kakvim je problemima mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by helenna27 on 03.06.15 1:00

Serija ide na pauzu nakon vecerasnje epizode.
Vracaju se 16.juna, i najavljuje se dolazak novog lika, kojeg igra Jesus Castro.

Senior member

Back to top Go down

Post by helenna27 on 05.06.15 16:48

Pesma je snimljena za seriju, a cucemo je u scenama Fatime i Moreja winky

Senior member

Back to top Go down