EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lorena Rojas

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lorena Rojas

Post by Kaua on 17.02.15 0:13

Čitam i ne verujem. shock Baš žalosno. sad Nek počiva u miru.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Hierro on 17.02.15 0:39

Pogledao bih onu scenu sa Cimarrom, ali se ne usudjujem. sad Ja sam je redovno gledao u ECDD i PA i jako mi je bila draga glumica.

Poslusajte njenu pesmu "Sin ti, no se", pogadja jako. sad
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 23

Back to top Go down

Post by nex on 17.02.15 11:30

Ja ne mogu da verujem, jako mi je žao.
Počivaj u miru Lorena cry cry cry
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 673

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 17.02.15 13:14

najruznija vest sto sam procitao u poslednje vreme!!! poslednji put sam se ovako sokirao oko monikine smrti. ovo je uzasno. sve mladje i mladje ljude ode iz ovog sveta. bila je prelepa, premlada za da ode iz ovog sveta.

pocivaj u mir. sad
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 386

Back to top Go down

Post by Ejpril on 17.02.15 15:19

i ja sam mislila da se oporavila i izvukla, strašno mi je žao. inače izbegavam ovu temu i sad slučajno uđoh i šokirah se  cry , njena isabel mi je jedan od omiljenih likova iz telenovela

Senior member

Poruka : 886

Back to top Go down

Post by Lazar on 17.02.15 20:39

Ja sam još uvek u šoku. Mnogo mi je žao sad Nisam je nigde gledao, ali sam čitao koliko se borila protiv ove bolesti i to ne samo jednom. Takođe sam čuo da je fenomenalna glumica. Još jednom, mnogo mi je žao, neka počiva u miru. sad

Senior member

Poruka : 786

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 17.02.15 21:03

Ja sam i dalje u soku i mnogo mi je zao. sad Saznala sam za ovo sinoc, na fb-u, dok sam se dopisivala sa drugaricom, i samo pocese da iskacu vesti: prvo na "Al Rojo Vivo", potom na "Masquetelenovelas", pa na "El gordo y la flaca". Lorena je bila odlicna glumica, a pre svega, predivna osoba, a dodala bih i da je zracila takvom zenstvenoscu, senzualnoscu i seksepilom da je to neopisivo, koliko i blagoscu i mirom. Uvek sam imala takav utisak o njoj, cak i dok je bila ziva. Gledala sam je u telenovelama "Druga strana ljubavi" (svojevremeno sam crkavala na ovu scenu sto ju je Bayron postavio),"Ljubav i greh" i "Kradljivac srca" ("Predsednik" mi je, ne znam kako,promakao),i bas ce mi nedostajati, pogotovo sto sam se, kao i svi, uvek nadala da ce pobediti prokletu bolest, pa pre dve godine je usvojila malu Lusijanu, koja je tada bila beba, zivote. sad Jos ne verujem. sad E, sad, kao pevacicu je nesto i ne poznajem, gresna mi dusa (ovu njenu pesmu cu kasnije cuti, sad moram da zurim), ali mi je jako upecatljiva pesma koju je, pre dve godine, snimila sa Danijelom Romo, za svoj disk "Deca sunca", kao deo kampanje u borbi protiv vrsnjackog nasilja. Pesma se zove "Bienvenido", i predlazem vam da je poslusate, mene je danas rasturila, a uvek mi je bila omiljena, i tu ce se cuti koliko su se njihovi glasovi i muzicki stilovi savrseno uklopili. A povezale su se- svi znamo kako i zasto.Lorena ce nam svima zaista nedostajati. Ne mogu, a da ne primetim da se na umetnicku bransu u Latinskoj Americi, srucila strasna zla kob. Ako je ovo cena koju oni moraju da plate za svoje silne uspehe, pa, prevelika je.Tuga i bol. sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3280

Back to top Go down

Post by Hierro on 18.02.15 8:54

Ali kako je bila lepa, ma prelepa, meni i dalje zvuci neverovatno da je vise nema. sad Zaboravio sam reci da sam je gledao i u Aztecinoj "Como en el cine" sa Mauriciom Ochmannom,Ninel Conde i sa jos mnogo poznatih glumaca iz sveta telenovela. Ja sam nekada svakodnevno slusao njene pesme pogotovo "Sin ti no se" i "Cree en ti".
Poslusajte obe, odlicne su stvarno.

A evo poslednje objave njene na twitteru 10-og februara, ko bi rekao da ce se za 6 dana dogoditi tragediju
Gracias a TODOS por celebrar mi cumple  conmigo  Hermoso día Lore wrote:

"Cree en ti"
https://www.youtube.com/watch?v=Qu_etHMroc4

"Sin ti no se"
https://www.youtube.com/watch?v=u89gKH0aV1Q

Tuzno je sto se mi svih njih setimo kada se desi neka tragedija, kao sto je bilo sa Monicom Spear i sada sa Lorenom. sad
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 23

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.02.15 13:16

Jes,to je bas tuzno, a ove pesme su prelepe,koliko i pretuzne. sad Inace, ono sto je zanimljivo,to je da je Lorena svoju karijeru pocela u "Televisi", za koju je snimala od 1990-1998,za koje vreme je snimila uspesne telenovele,kao sto su "Uhvati zvezdu","Ljubavna pesma" i "Isto lice", a u nekima od njih bi takodje glumila likove koji umiru od teske bolesti. E,sad "Televisa" ima tu cudnu politiku da svoje najvece zvezde, kada postignu odredjen uspeh i dozive zenit popularnosti, prestane da ih zove da rade(a ovi ih napuste,kad izgube ugovor o ekskluzivnosti,koji im se lepo placa,cak i kad ne snimaju,e,zato su toliki "Televisini" glumci "prebegli" u "Telemundo",i u druge produkcijske kuce,tu je cela misterija, pa tu uskoci "Asteka", koja im ponudi dobre ugovore, a posto se od vernosti do groba producentskoj kuci koja te ne ferma ni dva posto ne zivi, Lorena je odlucila da ode, pa 1999. za "TV Asteku" snimi "Predsednika",telenovelu koju ja nikada nisam gledala. Ali, nije samo "Televisa" najgora, i "Telemundu" ima sta da se zameri, bar u Loreninom slucaju, jer su kada se prvi put razbolela, hteli da joj smanje honorar, samo zato jer se razbolela, pa ih je napustila, pa ipak posle za njih snimila "Ljubav i greh".

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3280

Back to top Go down

Lorena

Post by Xsica on 18.02.15 14:48

gledala sam je samo u El cuerpo del deseo i radi te uloge mi je ostala jako draga, a i činila mi se dragom osobom wub baš mi jako žao da se nije izvukla, tužno:(

Junior member
Junior member

Poruka : 189

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics