EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lorena Rojas

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lorena Rojas

Post by Stefan on 20.02.15 17:18

Lorena će biti na naslovnici narednog broja People en Español.

Nota: en el momento en que se conoció la triste noticia de la muerte de Lorena Rojas decidimos detener nuestra edición de abril y cambiar la portada para rendirle homenaje a esta gran luchadora. La revista saldrá próximamente a la venta.

Inače, urednik magazina piše o Loreni ovde.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2899
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bayron on 20.02.15 17:23

video sam pre par dana na twitteru ovo, ali ne nađoh snimak:

Al Rojo Vivo @AlRojoVivo  ·  Feb 17

Hoy en #ARV: Tenemos las inspiradoras palabras que #LorenaRojas dejó a sus fans. 4pm/3c

https://twitter.com/AlRojoVivo/status/567752906083934208

šta, ostavila je poruku i za fanove pre smrti? sad
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.02.15 18:00

Ma nema šanse. Oni su emitovali poslednji intervju koji je dala za ARV čini mi se 2008. ili 2009. godine. Nije ona baš bila u ljubavi sa Telemundom poslednjih godina.

Moguće da su sklepali prilog koristeći ovo.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2899
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bayron on 20.02.15 18:04

aha. a da, oni su je šutnuli kad se razbolela, nisu hteli da produže ugovor i onda je krenula da traži posao po drugim kućama.

pisalo se da će je trebalo da im se vrati sa "tierra de reyes", kao gabrijela, na kraju i tu uletela zamena. ne znam koliko je tačno. posle i ono na televisi. žena je očajnički tražila posao, bez obzira na situaciju.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Ángel on 20.02.15 18:05

Meni je stvarno bolesno ovo 'sus ultimas horas'... Prave reality od necije smrti, sve zarad tiraza i prodaje, jezivo... ninja

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 20.02.15 19:08

Jeste prilicno cudno, ali je Armando Korea sve lepo objasnio u ovome sto je rekao. A zaista svi znamo kako se "Telemundo" poneo prema njoj, pa o tome su i "TV Novele" pisale, koliko puta. Cujete li idiote, kako zena koja je prezivela rak moze da zeli da usvoji dete, i da to sprovede?!Meni je to pitanje mnogo bolesnije. Tuga i uzas. sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3344

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.02.15 19:22

Cujete li idiote, kako zena koja je prezivela rak moze da zeli da usvoji dete, i da to sprovede?!Meni je to pitanje mnogo bolesnije. Tuga i uzas.

Ma koliko ovo ružno zvučalo, mislim da usvajanje deteta u njenoj situaciji nije bio baš najbolji potez. Njoj se rak već jednom vratio pre par godina, a kad metastaze krenu očekivano je da će ih biti još. Kapiram ja njenu jaku želju da bude majka, ali je njen postupak sa jedne strane jako neodgovoran. To dete je eto već dva puta ostalo bez majke. Druga stvar bi bila da je ona preživela rak, išla na redovnu kontrolu i da su rezultati nekoliko godina bilu dobri. Ona se već nekoliko godina unazad opet bori sa rakom. Ako se ja dobro sećam ona je usvojila dete nedugo nakon što se pisalo da je po drugi put pobedila rak. Meni je ona izuzetno draga, uz Monicu Sper njena smrt me je najviše pogodila od svih javnih ličnosti. Ali da je usvajanje deteta bilo neodgovorno jeste.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10453

Back to top Go down

Post by Bayron on 20.02.15 21:12

izuzetno površno gledaš na tu situaciju. prvo, ne poznaješ ženu, ne znaš šta je njoj sve prolazilo kroz glavu, kakav je život želela da oseti... dete je bilo na usvajanju, njega je neka priča već obeležila. mogao je da ga usvoji bilo ko, ko ispunjava privremene kriterijume. pa sad ti zamišljaj kakvi su ga sve profili ljudi i parova mogli uzeti, čime bi ga oni obeležili, koliko bi živeli...

u celoj priči jedino se jasno vidi njena konstantna borba. borba za život i za bolji život tog deteta. šta misliš zašto je do zadnjeg izdisaja želela da radi? da je mislila samo na sebe, legla bi na krevet i sebe sažaljevala. lakše bi joj bilo to, nego da moljaka za posao i zamara se radeći za nešto što verovatno neće stići ni da potroši.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.02.15 21:45

Ja nigde nisam rekao da ona nije borac. Izneo sam svoje mišljenje povodom usvajanja i stojim iza njega. To dete je trenutno malo da bi shvatilo neke stvari, al zamisli da ima 6-7 godina, koji bi to stres bilo za nju. Naravno da niko ne zna kada će da umre, ali usvojiti dete u njenoj situaciji je po mom mišljenju neodgovorno prema tom detetu. Kapiram ja da je njoj to dete ulepšalo žiivot i dalo želju za žvotom, ali je neodgovorno prema detetu jer je ona bila svesna da postoji velika šansa da to dete ostane siroče. Ona je meni lično bila jedna od omiljenih glumica, tako da ono što sam napisao nije bio iz neke loše namere. Samo sam izneo svoje mišljenje. A to što ti koristiš svaku priliku da me potkačiš pa i ovu je tvoj problem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10453

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.02.15 23:36

Meni je i dalje neverovatno da je ona preminula. cry Nikada je nisam obožavao, ali sam je gotivio kao glumicu. Glumila je u meni jednoj od omiljenih telenovela, "Pecados Ajenos", gde sam je baš redovno gledao, tako da je na mene tad ostavila utisak kao dobra glumica i veoma gotivna. Prosto mi je za ne poverovati da se ovo dogodilo. Čitao sam ranije da se borila sa rakom, ali sam mislio da je sve to prošlo i onda sam pre neki dan pročitao ovu tužnu vest.

Nisam znao za njene probleme sa Telemundom, ali se sećam da ja za nju nakon PA nisam čuo, niti je gledao. Pre toga sam je gledao u "El Cuerpo del Deseo", ali sam od te serije gledao samo poslednjih 30-ak epizoda, ali mi je i tamo bila super. U svakom slučaju, žena je imala super karijeru i ostala je zapamćena kao odlična glumica.

Sada imam želju da repriziram "Pecados Ajenos", godinama je nisam gledao, a mnogo volim tu telenovelu. wub
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3892
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next