EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lorena Rojas

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lorena Rojas

Post by kristinkv86 on 21.02.15 13:39

Volim i Lupitu Ferer i Katerine Sjacoke, ali, u ovim scenama, Lorena dominira. smile Kad ih dohvati, nema da zevnu. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by Xsica on 21.02.15 14:18

ja sam je samo gledala u El Cuerpo del Deseo i tamo mi je vauuuuuuuuuuuu wub naklon

Junior member
Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.02.15 14:29

Ona je u ECDD razvalila. Ali doslovno razvalila. Bila je sva onako kučkasta, skroz hodajući seks, ne znam da li mi je bila bolja u paru sa Cimarrom ili Karpanom. naklon Doduše Karpana sa Siachoque (TVAEAQ) niko ne može da nadmaši, ali je sa Lorenom isto bio naklon

Pecados Ajenos sam hvatao tu i tamo, manje-više sam bio upućen u priču, ali to je bio cirkus bez glave i repa. lol1 Iz te serije mi je u sećanju ostala ova scena. lol1

Usput, sorry za off, ali ako bi neko bio voljan da popne Pecados Ajenos na YT ili tako negde (kvalitet snimka nije najsjajniji, ali mislim da ni nema bolje verzije na netu), rado ću ustupiti diskove. Pošto se meni ne da da penjem, a možda bi bilo zainteresovanih za gledanje.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2947
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Marido98 on 21.02.15 18:55

Od Loreninih serija sam gledao samo ECDD i LDC. ECDD mi je postavila Songul u mega folder, ako neko zna kako da izvučem linkove iz foldera rado ću ih objaviti u Multimediji. Bila je odlična, ali zaista, uvek sam je smatrao najlepšom latino glumicom. Pecados ajenos sam se nadao da će početi na Soapu ali izgleda da Dima više nema tu seriju u ponudi sad Zaista jedna od odličnih glumica, još ne mogu da shvatim da je umrla cry

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 21.02.15 19:11

A tek naslov snimka. smile Ja se stvarno izvinjavam, nije momenat, ali ja zaista umirem od smeha. smile Stefane,ovako nesto samo ti mozes da napises. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 17.05.15 11:40

Pratim poslednjih dana/nedelja vesti o Loreninoj sestri Mayri Rojas. Ne znam da li još neko ima isti utisak, ali ta žena je toliko željna publiciteta da je to strašno. stars

Prvo, ne znam a li je prošlo deset dana od Lorenine smrti, ona daje kilometarski intervju za TV Notas (mislim da je TVN), sa sve fotkama na kojima je nasmejana sa Lusijanom (Lorenina usvojena ćerka).

Nakon toga se fotografiše za Playboy. naklon facepalm Koji god portal da je preneo vest o tome, svuda je bilo "la hermana de Lorena Rojas". A ta Mayra je kao glumica, jel? nezna

I evo sad naletim na tekst gde ona priča o Loreninom momku Jorgeu i kaže kako on nije bio ono što je ona mislila, te da se Lorena zbog nečega nije udala za njega (ali kaže da ju je ipak voleo). shocked I da devojčica eto ne može da ostane sa njim, jer je prvo stranac, a onda je nezreo.

Ja ne znam kako ta žena ima obraza da govori takve stvari. Kakav god da je, on se nakon Lorenine smrti nijednom nije oglasio u medijima, niti obezbeđivao sebi publicitet (a nije da nije mogao). To dovoljno govori o njemu. S druge strane, ona priča o dobrobiti devojčice i govori da je ovaj nezreo, a ona, kao madre adoptiva Lorenine ćerke gola krasi naslovnicu Playboya. pop

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2947
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.05.15 11:45

Ja ne znam sta se cudis, Marijana Mateus je kod nas dala intervjue i bila na naslovnoj strani nepunih 7 dana posle smrti sestre, a onda i majke.

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 17.05.15 16:47

Ja ne mogu da verujem sta citam ovde. sad A za sve ovo prvi put cujem, i to od tebe, Stefane. Ne mogu da verujem da se Majra tako ponasa. Meni je ona delovala kao ozbiljna zena.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Xsica on 25.05.15 13:54

neko postavio Isabel y Salvador history

jao šta je ta žena bila sexy wub naklon

Junior member
Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Hierro on 20.10.15 23:01

Trenutno sam u Rumuniji(mesto Iasi) i danas je na Acasa TV pocela serija "Rosario" iz 2013 sa Lorenom Rojas. Prelepo je izgledala u seriji! sad
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top