EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Te voy a enseñar a querer

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Te voy a enseñar a querer

Post by Bayron on 11.03.14 10:59

TE VOY A ENSEÑAR A QUERER
(LJUBAVNA PRIČA / NAUČI ME VOLJETI)

Telemundo-RTI, 2004-2005
Broj epizoda: 129

Alehandro Mendez je veoma uspešan čovek, srećno oženjen sa Isabelom koju obožava i sa kojom ima dvoje dece – Pabla i Elenu. Najveći deo svog vremena posvećuje onome što ga najviše ispunjava, poslu, koji je njemu i njegovoj porodici omogućio bezbrižan i lagodan život. Na hacijendi priprema bikova za koridu, a u gradu se bavi nekretninama.

Uspeh uvek izaziva ljubomoru i sa sobom dovodi mnogo neprijatelja, pa se tako život Alehandra Mendeza drastično menja kada iznenada i pod sumnjivim okolnostima premine njegova voljena supruga Isabel. Alehandro pada u tešku depresiju koja ga udaljuje od svih životnih interesa, hacijende i ljudi koje voli.

Dijana je lepa i mlada veterinarka, koja na početku ove priče upoznaje Pabla, Alehandrovog sina. Pablo joj se udvara u jednom od noćnih klubova, ali ga ona odbija zbog njegovog drskog ponašanja i prepotentnosti. Igrom slučaja, Dijana dobija posao na njegovoj porodičnoj hacijendi, gde životinje umiru od epidemije zaraznih bolesti, a Pablo daje sve od sebe ne bi li je osvojio.

Nakon Isabeline smrti, Milsijades, komšija i večiti rival Alehandra Mendeza, udružuje se sa starom poznanicom Deborom Buenrostro i kuje planove kako bi napakostio uspešnim komšijama. Debora je atraktivna i proračunata žena, udata je iz interesa za Feliksa, Alehandrovog tasta, no ne planira na tome da se zadrži. Ona želi sve i planira kako da se reši Feliksa, ne bi li mogla da pređe na Alehandra i tako preuzme čitavo bogatstvo porodice Mendez u svoje ruke.

I dok svi žale za Isabelinom smrti, hacijenda zapada u sve dublju krizu. Dijana se zbližava sa Alehandrom i pomaže mu da stane na noge. Vremenom se zaljubljuju jedno u drugo, ali nemaju smelosti da to i priznaju…

Nakon nekog vremena, Dijana otkriva da je Alehandro voli, a Pablo saznaje da mu je otac preoteo ljubav svog života. Tada Pablo pokušava da oduzme sebi život i manipuliše situacijom kako bi privukao Dijaninu pažnju. Alehandro oseća krivicu i odlučuje da se udalji od Dijane, kako bi izbegao da i ubuduće povređuje svog sina. U međuvremenu, Debora i Milsijades pripremaju nove zamke i izazivaju sve veće nepoverenje između Dijane i Alehandra.

Njihova ljubav moraće da prebrodi mnoge prepreke, sve dok zlikovci ne budu razotkriveni, a Pablo shvati da je njegov otac prava Dijanina ljubav.

Uloge:
Danna García - Diana Rivera
Miguel Varoni - Alejandro Méndez
Catherine Siachoque - Déborah Buenrostro
Michel Brown - Pablo Méndez Gallardo
Jorge Cao - Milciades Contreras
Martín Karpan - Luís Carlos Carmona
Melvin Cabrera - Salvador Cascante
Carolina Lizarazo - Flor del Valle
Ana Lucía Domínguez - Camila Buenrostro
Sharmel Altamirano - Elena Méndez Gallardo
Consuelo Luzardo - Rufina Rivera
Carlos Duplat - Félix Gallardo
Silvio Ángel - Pedro Rivera
María Helena Doering - Isabel Gallardo de Méndez / Orquídea Gallardo Fernández
Julio Del Mar - Tobías Cascante
Natalia Giraldo - Tulia Ángeles Vivas
Silvia De Dios - Empera Ángeles Vivas
Luz Stella Luengas - Clementina Ángeles Vivas
Juan Pablo Shuk - Juan Manuel Andrade

Trejler:

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Te voy a enseñar a querer

Post by Bayron on 11.03.14 11:01

Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Marido98 on 11.03.14 11:57

Odgledao sam prve tri epizode. Serija je odlicna!!! Jako mi se svidja opustenost glumaca, ne glumataju i izmotavaju se... Serija je jako perverzna i mozda to stvara neku dinamicnost. Jako mi idu na zivce ona Kamila i Elena (nepodnosljive su)! Mislio sam da je ova serija krs, jer nisam neki fan Telemundovih serija, ali stvarno je zanimljiva. Nastavljam da gledam sigurno.

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Duško* on 11.03.14 12:13

Hvala puno na epizodama, već godinama je tražim. Gledaću seriju sigurno, ali tek na leto. Imam mnogo obaveza sada i ne mogu da stignem. Najveći razlog zbog kojeg ću gledati jeste hemija između Karpana i Sijačoke, sudeći po klipovima koje sam odgledao - a mogu reći da sam prilično dosta - ubeđen sam da će mi biti omiljeni likovi.

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Marido98 on 12.03.14 1:23

Odgledah i 6. i 7. Mnogo mi je bilo zao i muka kad je Debora ubila Izabelu, bas napet trenutak... Videcu kako ce se stvari na dalje odvijati, ovo za sada bas prkosi mojim uverenjima o Telemundu. Drago mi je da imaju bar dve serije sa kojima bi mogli da se pohvale. Hvala Bayronu jos jednom sto je odlucio da postavlja. Danna Garcia mi je slatka kao i uvek. I ovi glumci za koje nisam znao, bas su simpaticni. smile2
Marido98
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Hierro on 12.03.14 10:21

Nastavices ti sa Telemundovom serijom kada ovo odgledas. smile Pogotovo te starije Telemundove serije su bile odlicne(npr. PDG, La tormenta itd.).
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Marido98 on 12.03.14 13:38

Pa gledao sam ja sve te starije i omiljena mi je PDG, ali ove sada novije su stvarno krs. Umesto da sa napretkom tehnologije bude sve bolje, sada je sve gore. Ova serija je stvarno fenomenalna a i Dannu obozavam, najlepsa zena na svetu!! smile2

Senior member

Back to top Go down

Post by MStefan on 13.03.14 16:59

Sećam se da sam ovo gledao davno na preskoke, ali se malo čega sećam, tako da mi je ovo kao da prvi put gledam. Odlična serija, zaista. Odgledao sam četiri epizode. Stvarno odlična radnja, brzo se sve dešava, glumci mi se dopadaju.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Bayron on 13.03.14 17:15

da je išla na pinku svi bi je gledali... ovako su je mnogi ignorisali zbog la madrastre, la esposa virgen, contra viento y marea, sa čim se sve već poklapala. zzzzz 

serija je trebalo odmah nakon pdg da ide na pinku, u februaru 2005. ali su im bosanski hayat i dexin pomrsili planove. pdg i tvaeaq su u bosni išle na hayatu, a dexin im je za tamo ugurao mujer de madera, koja je prvo krenula na pink bh. onda su i nama ugurali mujer de madera nakon pdg, a tvaeaq ostavili za leto, nakon vile marije. posle se i tu šta izjalovilo, valjda je krenula inocente de ti... ja sam za to vreme grizao nokte, konektovao se svakodnevno na dial up da čitam sadržaje epizoda na sajtu hrvatske nove, sklapao u glavi kako sve to izgleda... dok tek tamo nakon 8 meseci nije iznenada krenula na 3k. gitanas su reprizirali poslednju epizodu par dana, i onda sam propustio prvu ep tvaeaq... pred kraj serije je usledilo sranje sa frekvencijama, grizao sam nokte i molio se da ne ugase 3k dok ne završi serija i desilo se, ostao sam uskraćen za poslednje tri epizode! nisam ni znao da su ih davali na drugom. toliko je drame bilo oko ove serije i mene... fale mi ta vremena. cry

Administrator

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.03.14 17:30

Bayron wrote:ostao sam uskraćen za poslednje tri epizode! nisam ni znao da su ih davali na drugom.

Da, isle su na RTS 2 u nekom terminu 13.40 cini mi se.
Secam se da sam ostavljao timer na videu da mi snimi dok sam u skoli.
Mozda cak jos uvek imaju na nekom VHS-u. roofl 

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics