EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Te voy a enseñar a querer

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Te voy a enseñar a querer

Post by Bayron on 13.03.14 18:15

bilo je obaveštenja u tv novostima za to, ali sam taj broj propustio. sad da nisam imao tv karticu, ne bih ni mogao da gledam seriju.

20:00 premijera, 15:00 repriza, pa posle 18:00 premijera, 15:00 repriza.

a na svakih mesec dana sam išao u drugu smenu i vraćao se kući i posle 20h. a tek skupštinski prenosi šta su radili ovoj seriji. shock ranting

Administrator

Poruka : 6933
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Hierro on 13.03.14 18:42

I ja mislim da imam snimljenu negde poslednju epizodu sa RTS2. Nikada necu zaboraviti scenu iz poslednje epizode kada bik probije Deboru i na kraju kada Varoni prica ko je gde i sa kim zavrsio. smile
Varoni bio pozitivac, ovde sam ga prvi put gledao. Posle PDG sam uvek voleo da vidim glumce iz te serije u nekoj novoj, evo ovde bila Danna,Ana Lucia Dominguez,Jorge Cao,Michel Brown. smile
U pravu si kad kazes da je ova serija bila "zrtva" jer se nije emitovala na Pinku. Ja je prvi nisam redovno gledao, najvise zbog skupstine. sad Siguran sam da bi ljudi obozavali Deboru,Luisa Carlosa i ostale da se emitovala na Pinku.
Instumentali su bili prejaki.  naklon I dalje su mi seoske serije  wub Imale su nesto specificno! smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1655
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefan on 13.03.14 19:18

Za slučaj da neko želi da se podseti kompletnog sadržaja serije, objavljen je kao poseban prilog u hrvatskom časopisu "Tena".

Ja mislim da nikad nisam pogledao sve epizode ove serije u celosti, uprkos tome što mi je danas jedna od najdražih. Hvatao sam je na novoj, ali mnooogo više na 3k. Ipak, ne preterano redovno. Kasnije sam utvrdio i dopunio gradivo kad mi je Bayron poslao epizode u .wmv formatu sa 3k, s tim što je tu isto falilo nekih 20ak vezanih epizoda, pa sam samo iščitao sadržaj za njih. I onda mnogo kasnije počeo da gledam od početka, planirajući da pogledam sve epizode kako treba. Naravno, nisam to uradio.  rofl Možda se sad nakanim pa pogledam seriju lepo.  jupi popcorn 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2833
Godina : 27

Back to top Go down

Post by MStefan on 13.03.14 20:03

Koliko je jaka serija, tek sam sad skontao!  naklon 
Pogledao sam još dve epizode, dakle, do 6. i prosto sam oduševljen. Odlično je odrađeno sve oko oko Isabeline smrti. Luis Karlos tek sad konta kakva je Debora. Nervira me Pablova sestra, tako mi je sva razmažena, iritantna.
Šta reći za Danu ovde. Prelepa je, odlično glumi, uloga joj je interesantna, stvarno sve na mestu. Varoni isto, mada mislim da će njegov lik tek posle doći do izražaja. Catherine je ovde maestralna, uloga joj je baš legla.
Interesuje me šta je sve Debora imala sa onim likom. Verovatno će tu nastati veliki haos, jer predpostavljam da će je on prvo ucenjivati, pa će početi da odaje jednu po jednu tajnu.
Tek sad shvatam da se ne sećam skoro ničega, može biti da sam bio mali kad se emitovalo pa sam slabo obraćao pažnju, ali čudno mi je, pre nje su emitovane ''Ciganke'', ako ne grešim, a ta mi je baš ostala u sećanju. Uvodna špica mi se jako dopada, lokacije su mi super, volim te serije koje se odvijaju na ranču.
Kako god, odlična je serija za sada. Nadam se da me neće razočarati u narednim epizodama... Ako se neko dvoumi da li da gleda, ima moju preporuku.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2052

Back to top Go down

Post by Marido98 on 14.03.14 12:47

Jeste, serija je bas mocna. Odgledao sam do 10. epizode. Ovako, za sada mi je serija bas gledljiva i zanimljiva obozavam Deboru, Luis Karlosa i Dijanu. Na kraju 9. je pao prvi poljubac izmedju Dijane i Alehandra i to je bilo bas neocekivano. Bas me zanima u kakvoj su vezi Izabela i ona prostitutka Orhideja, i Deborina proslost, ali polako ce se i to otkriti. Nastavljam da gledam smile2 (sad za vikend cu da izbombardujem 10 epizoda najmanje smile2).

Senior member

Poruka : 834
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Cielo on 16.03.14 12:11

serija je bila odlična ali šteta šta je zakazo glavni par, nekako mi Dana i Veroni nisu imali kemije. Ali da Debora i Luis Carlos odlični
Cielo
Newbie
Newbie

Poruka : 7

Back to top Go down

Post by Marido98 on 16.03.14 12:44

Ja sam na 14. epizodi i iz ove perspektive mislim da bi mnogo lepsi par bili Danna i Michel Braun, ali ne znam kako ce se stvari dalje odvijati, za sada su mi oni simpaticniji nego Danna i Varroni. smile

Senior member

Back to top Go down

Post by Cielo on 16.03.14 12:50

ja sam davnih dana gledala seriju ali da i ja se slažem da bi Michel i Dana bili bolji, čak se sječam da mi njegov lik kasnije postane frajer, sad je na početku malo umišljen bogatunčić ali kasnije se razvije u super tipa. Veronijev lik mi je nekako mlak
Cielo
Newbie
Newbie

Poruka : 7

Back to top Go down

Post by Marido98 on 16.03.14 17:47

Sada malo smara ta Varronijeva depresija, valjda ce se izvuci ubrzo. Jos nisam otkrio u kakvom su srodstvu Orhideja i Izabela, ali valjda ce se otkriti uskoro (ja se nadam smile2).

Senior member

Back to top Go down

Post by zzz369 on 18.03.14 17:35

Da ova serija je super, iako ju nisam redovito gledao sjećam se da je bila jako napeta. Danna i Michel su bolji par svakako, al meni na kraju nije ona ni tolko loša s Varonijem, barem tada bila, jer to je zadnja serija u kojoj je Varoni bio zgodan čovjek.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics