EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Te voy a enseñar a querer

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

View previous topic View next topic Go down

Re: Te voy a enseñar a querer

Post by Lusi on 17.07.17 19:32

24/25 epizoda
KOLIKO JE Pablo nepdonosljiv besan besan Ubedjivanje kako bi izmedju njih bilo nesto, tj. kako je BILO, kako bi se ona u njega zaljubila i blabla da ne postoji taj covek u koga je ona zaljubljena besan wall
Mozda jedina zamerka u seriji je upravo taj "zaplet" oko Pablo-Diana-Alejandro. To sto svi cute Alehandru da se Diana Pablu svidja, i sto ce posle Diana biti kriva za sve kad Pablo sam sebi napravi s**nje.

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Srki22 on 18.07.17 2:11

@Lusi wrote:24/25 epizoda
KOLIKO JE Pablo nepdonosljiv besan besan  Ubedjivanje kako bi izmedju njih bilo nesto, tj. kako je BILO, kako bi se ona u njega zaljubila i blabla da ne postoji taj covek u koga je ona zaljubljena  besan  wall

Hahaha da, tad je bas smarao. Međutim, evo meni sada (90 epizoda) je uz Dijanu najdraži lik.  

@Lusi wrote:Mozda jedina zamerka u seriji je upravo taj "zaplet" oko Pablo-Diana-Alejandro. To sto svi cute Alehandru da se Diana Pablu svidja, i sto ce posle Diana biti kriva za sve kad Pablo sam sebi napravi s**nje.
To jeste neobično, jer svi troje na imanju provode najveći deo vremena, kako da nijedan od njih dvojice ne skonta da su zaljubljeni u istu, a ne vidim razlog da ona prećuti Alehandru da je ovaj muva, posebno jer je napadan baš...ajde i da razumem što njemu nije rekla da voli njegovog oca, ali Alehandru je mogla reći, baš iz razloga što se ozbiljna veza, između ostalog, i zasniva na poverenju... a za to što je Pablo uradio sebi, ne smatram da je iko kriv osim njega samog, pa ni Debora koja ga je kao napila, a kamoli Dijana... smile
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 74

Back to top Go down

Post by Lusi on 18.07.17 11:03

Pa to, Diana prva je mogla da mu kaze, a ne ono "no puedo hacer tanto daño" tako nesto je sto puta rekla Alehandru. A i Felix isto.
Al dobro, telenovela je, mora da postoji neki zaplet, da ova dvojica to tek tako saznaju ne bi sve posle bilo onako dramaticno.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Lusi on 25.07.17 21:53

Stigoh do 42. epizode
Ovih zadnjih par epizoda su poprilicno dosadne, jer se sve vrti oko Pabla i njegove nesrece. A Pablo je,kao sto sam vec rekla u ovom periodu NEPODNOSLJIV. Znaci ne mogu da ga smislim. Prvo sto je besan na sve i sve jer je nepokretan, a sam je sebi kriv. Drugo sto kidize na Alejandra i ne zeli ni da ga pogleda, a on realno ni za sta nije kriv. Kad nije ni znao da se Pablu svidja Diana ni nista. Ako ceom realno treba da bude besan na Dianu jer je ona to znala a precutala mu je da je sa njegovim ocem.
I ono najgore, ovo ponasane da hoce da Diana bude tu, da ce da vezba samo sa njom blablablabla i te kao ucene i debilno ponasanje. To me oduvek nerviralo. Ovamo prica kako ne zeli njeno sazaljenje, a maltene ucenjuje sve kako nece nista raditi ako Diana nije tu stars huh winky besan
Ne znam do koje epizode ovo traje, ali nadam se da ce uskoro proci jer i prosli put kad sam pocinjala da je geldam ponovo bas sam ovde i stala. Sad ove epizdoe maltene vrtim samo da prodju sto pre.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Latinac on 25.07.17 22:58

@Lusi wrote:Ne znam do koje epizode ovo traje, ali nadam se da ce uskoro proci

Manje-više, još desetak epizoda i počinje njegov oporavak.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2423

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Srki22 on 15.10.17 18:51

Prošlo je 3 meseca otkako sam završio gledanje ove serije i prva asocijacija na seriju mi je...... Debora. smile2

Zadovoljan sam serijom, ispunila je moja očekivanja, bilo je malo smarajućih scena i likova koje sam premotavao, ali ništa strašno, ima ih skoro svaka serija. Sve u svemu kvalitetna produkcija, dobri glumci i priča, a pored toga i muzika, lokacije i sl...

Dana i Michel su bili odlični, a Varoni OK (slabiji kao lik od njih dvoje)... Lik Diane je fino urađen, njene rasprave sa Deborom, njeni stavovi, postupci, sve mi se svidelo i Dana je sve to lepo odglumila. Ipak, Catherine ih je sve "pojela" i bacila u senku i po njoj se pamti serija. Bilo mi je žao nje na kraju, uprkos svemu što je uradila, i scena u kojoj umire je mnogo emotivna.

Zanimljiva mi je bila i ona sestra od Luis Karlosa, Našli, jedina je koja je umela Deboru da postavi na svoje mesto i kojoj nije mogla apsolutno ništa da uradi. cool
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 74

Back to top Go down

Post by Xsica on 17.10.17 22:11

glavni par je ovdje bio fakat dosadan,nula od kemije

Member
Member

Poruka : 201

Back to top Go down