EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Te voy a enseñar a querer

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Te voy a enseñar a querer

Post by Marido98 on 18.03.14 17:58

15. epizoda
Napokon se nazire povratak Varronija jer kaze Dijani da treba da obrati paznju na cerku. Elena upoznala onog pevaca (Tobijasovog sina) i odmah se valjala sa njim, ali lep su par. Izgleda da ce ona grupa momaka u cijoj kuci je zavrsila Kamila da je siluju (dobila sta je i trazila xDDD). Milsijades otrovao konja svog potrcka da bi povukli tuzbu protiv njega i to je vrlo surov i inteligentan potez. Debora uspavala dekicu i tako izbegla odnos (carica, vrti ga oko malog prsta, bas mi se svidja njena uloga). Veceras gledam 16. pa cu prokomentarisati ako bude bilo nekog velikog preokreta ili novina. I da koliko sam shvatio izgleda da je Varroni napokon prihvatio da Izabela nije ziva vec da je to zavera protiv njega. smile2

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Barbie on 18.03.14 18:08

Ova mi je najbolja Telemundova telenovela, pojam za to kao treba da izgleda edna TMD novela. Lokacije, muzika, gluma, prica i spletke koje su bile u svaka epka.  popcorn 
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1241

Back to top Go down

Post by Marido98 on 18.03.14 18:12

Muzika je vrh!

Naslovna:

Debora i Luis Karlos - scene pozude i strasti smile2

Fenomenalna je muzika!

Senior member

Back to top Go down

Post by Marido98 on 20.03.14 1:31

16. epizoda
Kao sto sam i mislio, silovali Kamilu. Deborin lik dobija na tezini i to bas, otkrili smo njenu pozadinu, rekla je da su je silovali nekoliko puta jos kao devojcicu. Napokon je Dijana uspela da dokaze Alehandru i odvela ga kod Orhideje, jedva cekam da pogledam 17. da vidim kako ce reagovati. Elena eje pitala svog dedu da li je imao jos cerki pored Izabele i videcemo sta ce reci deda. Lepa epizoda smile2

Senior member

Back to top Go down

Post by Marido98 on 21.03.14 18:26

Izvinjavam se sto pisem post za postom ali kad niko ne komentarise, sta da radim smile2 Odgledao sam i 18-tu epizodu. Ispalo je da je Orhideja Izabelina sestra koju je dobio starac sa nekom "Vrelom..." ne secam se imena. Orhideja ga odbija kao oca i to radi sa pravom jer, gde je bio do sada? Na kraju 18-te pao drugi poljbac Danne i Varonija i bas je bilo neocekivano, mislio sam da ce jos razvlaciti, kad oni usred imanja se poljubise, ne mareci gleda li ih neko. Bice mi zao Michela Brauna kad bude saznao da Danna voli Varronija. Bas je luckast momak. Bas me iznervirala ona Elena sto odbija onog pevaca kad je saznala da je Tobijasov sin. Smatra ga manje vrednim (nafurana bogatasica). Jedva cekam da vidim kako ce se razviti romansa izmedju Danne i Varronija, serija postaje sve bolja jer je Debora saznala da deda nije toliko bogat, vec da je bogat Alehandro. Vidi se da je spremna da krene u osvajanje smile2 Bice ludo, vidim ja smile2

Senior member

Back to top Go down

Post by Hierro on 21.03.14 18:44

Samo ti komentarisi, i ja vodim monologe u temi "Corazon valiente". smile2 Ja citam tvoje komentare i dobro mi dodje da se podsetim, jer se serije bas slabo secam.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Marido98 on 21.03.14 18:56

E onda vazi, utesno mi je to sto nisam jedini :DDD i sto makar neko cita ovo sto ja komentarisem :DDD Serija je stvarno vrh!

Senior member

Back to top Go down

Post by MStefan on 30.03.14 22:43

Napravio sam kraću pauzu sa ovom serijom zbog nedostatka vremena i sad sam pogledao 10. epizodu.
Zanima me da li je ona žena koju Milseljades krije, a koju je Debora videla slična Alehandrovoj mrtvoj ženi pa je ovaj koristi da bi izludeo Alehandra?

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Marido98 on 01.04.14 16:33

Jeste, i ja sam stao na 20. ali za vikend nastavljam obavezno, imas objasnjenje o toj zeni (Orhideji) u mojim predhodnim postovima. smile2

Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 30.06.14 18:59

Odgledao sam 1. epizodu. Zasad mi serija nije ništa posebno, ali kontam da radnja tek treba da počne da se razvija. Gledajući je, nekako me je vratila u detinjstvo jer me mnogo podseća na telenovele koje sam gledao dok sam bio mlađi. smile2 Zato što je starija i zato što nekako ima duh tih starih telenovela, a Telemundovi glumci me dosta podsećaju na onu eru Telemunda 2003-2005.

Prvenstveno sam počeo da gledam zbog Katrin, mada ona nije imala toliko mesta u prvoj epizodi, verovatno će joj se lik kasnije razviti. Varoni me je prijatno iznenadio jer sam ja njega gledao samo kao negativca u serijama MSED i LCDAL, a tamo je bio iritantan. Dana je okej, nju nikada nisam nešto posebno voleo, uvek mi je bila ista, a i nema telenovele sa njom koju sam celu gledao.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content