EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Te voy a enseñar a querer

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Te voy a enseñar a querer

Post by Srki22 on 04.07.17 14:39

Evo stigoh i do 60. epizode, nemam nekih zamerki... serija drži pažnju, iako je radnja od Pablove nesreće sporija.

Alehandro se kao odrekao Dijane zbog sina, a koristi svaku priliku da bude nasamo sa njom smile2 A Pablo je nju zatekao polugolu sa ocem, pokusao da se ubije, a onda je opet zove da bude s njim i pokusava da je zavede, koristeci svoju nesrecnu situaciju... Eto, mozda samo to bih naveo da mi je bezveze...ali zato Dijanin lik je odličan, kao i Deborin. Jedva čekam da se njih dve sukobe. Takođe voleo bih da se Debora na kraju osveti Milsijadesu za sve što joj je uradio.

Što se tiče Debore i Luis Karlosa, meni su te scene tako opuštajuće i zanimljive... kućna pomoćnica, medicinska sestra, cat woman, gazdarica imanja... koja je sledeća uloga ? smile2 A pesma im je genijalna! Lepa je i "Imposible", i naslovna numera smile
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 67

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.07.17 15:03

Srki22 wrote:serija drži pažnju, iako je radnja od Pablove nesreće sporija.
Jeste, taj neki deo od 40-70 epizode je pomalo dosadan dok on ponovo ne prohoda. Posle kreće cirkus opet do kraja.

Baš mi se gleda ova serija, ali sam je gledao relativno skoro, pa ću sačekati da prođe još godina-dve dok je ne repriziram. Meni lično mnogo draža, bolja i zanimljivija od PDG. cool

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3925
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Lusi on 11.07.17 21:58

Ja sam pre neko vece konacno pocela opet da je gledam.
Ovo mi je jedna od omljenih telenovela, mozda caki u top 5. I dugo vec zelim opet da je gledam pa nikako. Pre par godina sam pocinjala ponovo, i mislim da sam bas stala tu negde posle Pablove nesrece jer je i meni taj deo dosadnjikov, dok on histerise na sve i mrzi ceo svet a sam je sebi kriv.

Ja se tacno secam kad sam pocela da je gledam prvi put, na TVE, jos su pustali u nekom nocnom/jutarnjem terminu nesto oko 3,4 posle ponoci, po dve epizode. I odmah sam se navukla smile2

Deborah mi je mozda i najbolja negativka u telenovelama.

U celoj seriji mi je jedino Elena dosadna, i onaj njen Chava.
Doduse, i Pablo mi je cesto bio jako naporan i nepodnosljiv, pogotovo u pocetku i u tom delu posle nesrece.

Muzika u celoj seriji mi je odlicna, fenomanalna. I pesme i instrumentali.

Videcemo da li cu isto misljenje imati kad je kompletnu odgledam sad ponovo nakon toliko godina, ali mislim da ce mi i dalje biti cista 10.
Trenutno sam na 14. epizodi.

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stef on 11.07.17 22:35

Lusi wrote:U celoj seriji mi je jedino Elena dosadna, i onaj njen Chava.

Potpis. Ova Elena je bila takav imbecil da ni nacrtanu nisam mogao da je gledam. puke puke puke

Serija je odlična, meni je čak i taj deo nakon Pablove nesreće bio OK i zabavan.

Jedna od dražih serija svakako, Debora no.2 villana ikad. smile

Posting Freak

Poruka : 6600

Back to top Go down

Post by Lusi on 11.07.17 22:38

Em joj je lik kretenski em je glumica sva dosadna u faci,glasu i svemu.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Srki22 on 12.07.17 1:18

Drago mi je da jos neko gleda/reprizira...pisi ako zelis komentare i utiske...meni je ostalo oko 50 epki do kraja...

Pablo i Kamila postaju mnogo bolji likovi u drugoj polovini seriji, meni su bar dosta drazi nego na pocetku.

Ostatak komentara neka ne citaju oni koji ne zele da znaju buduca desavanja...

Alehandro kao lik mi je dosta mlak, nista specijalno, cak stavise, u nekim delovima serije je bas antipatican...npr. kad Debora posalje Dijaninog oca u zatvor, mnogo bolje je postupio Pablo u toj situaciji i ispao bolji covek i prijatelj... Stojim iza toga da bi Pablo i Dijana bili odlican par i da bi bilo dobro da zavrse zajedno, ali siguran sam da se to nece desiti...

Izgleda da je Kamila kcerka Debore i Milsijadesa, kako sam i pretpostavio u jednom momentu... nisam siguran da li je njena ali sve ukazuje na to da jeste. Prosto se to da primetiti, ja ne znam da li ona uopste voli jos nekog u seriji, osim Kamile smile2

Srki22
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Stef on 12.07.17 1:19

I mene je Alejandro nervirao u drugoj polovini serije. Budaletina.

Posting Freak

Poruka : 6600

Back to top Go down

Post by Lusi on 12.07.17 22:27

16. epizoda - scena kada Deborah saznaje da su Kamilu silovali, i kada joj priznaje da je i ona to dizvela naklon naklon

Member
Member

Back to top Go down

Post by Srki22 on 13.07.17 2:07

Da, to je jedna od retkih scena u seriji u kojoj Debora zaista pati...iz te mrznje ce se razviti i osveta...
Srki22
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Lusi on 13.07.17 10:30

Bas zato mi je ona i jedna od omiljenih (mozda i najomiljenija) negativka, jer je postala takva zbog svega sto je dozivela.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics