EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Trenutno gledam

Page 83 of 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Trenutno gledam

Post by Stefy on 29.09.17 3:23

Za sve telenovele sa Oyo-a ima linkova za download, pa i za TEEP, a slika je 10 puta bolja nego na tom šugavom Sigmakomu.

Venganza - 60/124 naklon naklon naklon

Nakon ovoga planiram da krenem da gledam neke RCN-ove serije jer mi je ova nešto najbolje latino što sam gledao. aw Možda nastavim "El Fantasma del Gran Hotel" koju sam svojevremeno počeo i nikad odgledao više od 5-6 epizoda, a tada mi je bila super. Nakon nje bi trebalo konačno da krenem sa "Teresom".

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3966
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.09.17 3:48

Gde ima linkova, konkretno za TEEP? (PM)

Posting Freak

Poruka : 1795
Godina : 22

Back to top Go down

Post by nanchika on 06.10.17 0:46

A Forca do querer 140
Os doas etam assim 41
nanchika
Member
Member

Poruka : 330

Back to top Go down

Post by Sasha on 12.10.17 23:46

Colorina  (Peru 2017)- 12/***
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1890

Back to top Go down

Post by FanSte on 14.10.17 12:13

Ja trenunto ne gledam ništa od sapunjara, PP me je smorila. rofl

Uskoro: TEEP jupi

Posting Freak

Poruka : 1795
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefy on 14.10.17 16:44

Venganza - 124/124 naklon

Završio sam sa ovom odličnom serijom. Sledeća na redu je Teresa drugi pokušaj. smile2 A ako uspem da uglavim još jednu, biće Sin Senos no hay Paraiso, El Cuerpo del Deseo, Amantes del Desierto ili El Fantasma del Gran Hotel. To su inače sve koje planiram posle nje, samo ne znam kojim ću redom jer sam ih sve skinuo.

Ako neko gleda kolumbijske serije, novijeg datuma pogotovo, neka mi preporuči neku dobru jer mi se Venganza baš-baš svidela. aw

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 15.10.17 11:54

Stefy, moja preporuka od kolumbijskih serija novijeg datuma je La Ley Del Corazon. Ne znam bas da li ce ti se svideti, ali ova serija je u mojih top tri. smile2 Pocela sam da je gledam na preporuku tae i Xsica i hvala im na tome. Za premijernim emitovanjem sam kasnila nekih 50-ak epizoda, ali sam i to ubrzo stigla. skocko Trenutno gledam i Hermanos y Hermanas, gledljiva je serija za sad. smile

jasanty
Newbie
Newbie

Poruka : 3

Back to top Go down

Post by Stefy on 15.10.17 13:13

Ta La Ley del Corazon mi po sinopsisu ne deluje interesantno, čitao sam već o njoj jer je išla kad i Venganza. Hermanos y Hermanas je opet kolumbijski rimejk američke Brothers & Sisters, koja mi takođe ne deluje nešto interesantno.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 15.10.17 13:48

Mozda ti na prvi mah ne deluje interesantno, ali ovu seriju svakako vredi gledati. Po meni, odlican scenario, dobri glumci, jedva cekam drugu sezonu ako je bude, jer postoje najave o tome. Opet kazem, stvar je ukusa, jedino da pokusas par epizoda, pa ako ti se svidi, svidi... Sto se tice HyH, znam da je rimejk, nisam gledala original. Pocela sam je gledati zbog Rodriga Candamila... winky

jasanty
Newbie
Newbie

Poruka : 3

Back to top Go down

Post by Srki22 on 15.10.17 15:00

La costeña y el cachaco (RCN) 70/140

Stefy wrote:Venganza - 124/124 naklon

Završio sam sa ovom odličnom serijom. Sledeća na redu je Teresa drugi pokušaj. smile2 A ako uspem da uglavim još jednu, biće Sin Senos no hay Paraiso, El Cuerpo del Deseo, Amantes del Desierto ili El Fantasma del Gran . To su inače sve koje planiram posle nje, samo ne znam kojim ću redom jer sam ih sve skinuo.

Ako neko gleda kolumbijske serije, novijeg datuma pogotovo, neka mi preporuči neku dobru jer mi se Venganza baš-baš svidela. aw

Ja bih ti od starijih preporučio Amantes del Desierto, serija ima odličnu priču, zaplete, sjajne i pozitivce i negativce, original je radio Jimenez (po meni najbolji autor),a ovu obradu Kiko Olivieri (isto ga dosta gotivim), mada se jasno vidi Jimenezov stil u prvoj etapi. Preporučujem takođe i Luzbel esta de visita. Ima svega 56 epizoda, sjajna je porodična drama-misterija.

El Cuerpo del Deseo pretpostavljam da je dobra i kvalitetna, ali ne planiram da je gledam jer ne podnosim glavnog glumca...sve se nadam pojaviće se nekad na netu original sa Amparo Grisales, Danilom Santosom i Armandom Gutierrezom.

Ja uskoro planiram da počnem Venganzu, i zbog radnje, ali i Marije Helene, jer sam je nakon La viuda de Blanco i Luzbel esta de visita baš baš zavoleo...

El Fantasma del Gran Hotel mi je takođe u planu, zanimljiva priča i meni dragi Ana i Michel kao par. Samo ne znam da li ću uspeti da pronađem epke. A i imam malo povratnih informacija da li je serija toliko dobra kao što deluje, čini mi se da nije baš popularna...možda grešim...
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 70

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 83 of 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics