EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Trenutno gledam

Page 89 of 90 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90  Next

Go down

Re: Trenutno gledam

Post by kristinkv86 on 28.01.18 15:33

Sve se moze kad se hoce i kad se ima vremena, Angele. smile Recimo, "Fi" gledam kad izadje, "Velvet" samo vikendom, Grci sa "Ranjenim srcem" pri kraju, i tako. smile Al' zato posle "Caer en tentacion", "Me declaro culpable" i "Papa a toda madre", koje se sve blize kraju, nedelje su u pitanju, kao sto i sam znas- nista novo "Televisino" necu gledati, dok ne izadje nesto sto me bas zanima, jer imam u planu malo italijanskih serija, za koje vidim da ih ima po netu, kompletnih i sa prevodom, jer ih volim, a nisam ih odavno gledala. smile A sto se tice mesanja, kod mene to nista ne moze da se pomesa, jer je u mojoj glavi sve to rasporedjeno po fiokama, uredno slozeno, i samim tim, nema haosa. smile A i posteno da ti priznam, otkad znam za sebe, volim da gledam serije, net mi ih je samo pridodao, plus, znam jezik (mislim na spanski tu), a i nisam zatvorena vise ni prema drugim produkcijama, tako da, sve je to zbog toga. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3517

Back to top Go down

Post by MStefan on 28.01.18 22:15

@Stef wrote:#tb kad sam gledao po 10 serija a sad ni ove 4 ne stižem da gledam kao što Bog zapoveda. roofl

Zato hvala Televisi što pravi resumen naklon

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2071

Back to top Go down

Post by jasanty on 29.01.18 22:00

La hija del mariachi - 145/147 naklon wub

Las malcriadas - 10/?

Papa a toda madre - 71/?

Me declaro culpable - 62/62 :caos:

jasanty
New member
New member

Poruka : 46

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.01.18 22:23

El accidente 09/13  - Odlicni su smile Sa uzivanjem ih gledam. Za sada jedina spanska na mojoj listi  mrgreen Ali cim zavrsim sa ovom posto je premijerno gledam, pocinjem neku od novijih smile

Fazilet Hanim ve Kizlari 28/? - Ja Faziletku gledam par epizoda pa pauziram, pa onda maraton i tako u krug smile2 trenutno su na pauzi, a pocinjem da ih gledam kad ih se zazelim smile2

Me declaro culpable 40/62 - Imao sam zelju da ih ispratim premijerno, ali zbog obaveza to se nije desilo. Mnogo mi je drago sto telenovela ima mali broj epizoda i sto napokon imamo villane kakve samo televisa ima mrgreen

Отель Элеон 53/63 - Ovo je ravno ubistvu facepalm  Ne kazem ovo zbog serije vec zbog prevodica koji jednu epizodu od dvadesetak minuta znaju da prevode i po deset dana, ali opet dobro je pa na kraju izbace prevod. Svaki dan proveravam stranicu sa prevodom i  onda kada vidim da su izbacili prevod kao malo dete sednem i odgledam epizodu, a onda se bacim u bedak sto za sledecu epizodu moram da cekam prevod sad i tako u krug vec mesecima mrgreen

S obzirom da Me declaro culpable imam samo jos tridesetak epizoda dvoumim se izmedju dve telenovele koja ce biti zamena ovoj kad je zavrsim. Prva je Sin tu mirada, a druga Sangre de mi tierra smile koju prvo da krenem da gledam smile2 valjda ce se neko oglasiti i pomoci mi da prelomim rofl

Отель Элеон 57/63
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3726

Back to top Go down

Post by Stef on 29.01.18 22:37

Ovo je ravno ubistvu facepalm

Ja se nadam da će je komplet prevesti kad se vratim seriji za par nedelja rofl ako ne onda lepo na ruskom, pa ako razumem, razumem, ne mogu ja tako da se cimam na po 20 dana da gledam 1 epizodu. lol1

Prva je Sin tu mirada, a druga Sangre de mi tierra

Meni obe bile predosadne, kilave, nikakve... (nastaviti niz)

Btw, kad već pišem, ja sam sad na istorijskom minimumu, samo 1 sapun trenutno. cesces
I to nesrećna Sangue bom koju jadnu razvlačim već pola godine. rofl

Ne zato što je loša, naprotiv, nego nemam kad da je gledam.
Ovim tempom ću je valjda do juna završiti. lol1

Dobro, gledam i ove 2 ruske komedije, al da njih ne računam.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7824

Back to top Go down

Post by Marijana on 31.01.18 19:13

"Deniz" 012/055+ - internet. thumbup

"Gospođa Fazilet i njene ćerke" 008/033+ - Pink. naklon egyptian aw

Kraj: :caos:

"Opasna ljubav" 29/29 - Pink soap/Internet.
"Zaljubljeni neženja" (I sezona) 52/52 - Prva.
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 959

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.02.18 1:01

"Papa a toda madre" - 76/102 (Iskreno smorrili su me. Mnogo su bili zanimljiviji ranije. Nekako su stali od kada se "otkrilo" da je Fabian negativac i od kada se pojavila Maria. Sad je samo presipanje iz šupljeg u prazno.)

"Sin tu mirada" - 60/*** (E ovo mi se baš svidja. Pravi primer lepo uradjene kalsične sapunjare. Sve je na svom mestu.)

"Sangre de mi tierra"
- 47/59 (I ovi su mi super. Stalno neka dešavanja, baš lepo uradjen gledljiv cirkus)

"Senora Acero IV" (Ovo bukvalno vrtim jer kapiram da je poslednja sezona i žao mi da ne vidim kako će se završiti. Ali u suštini preloša sezona. Prosto nemaju priču. I vidi se da Stopello nije previše radi na ovome već ova njegova saradnica. On se očigledno bavi novom LRDS.)

"Caer en tentacion" - 96/102 (I njih vrtim već odavno. Ali eto u toku sam. Jesu se popravili od pre nekih 20-ak epizoda ali i dalje ispod svih očekivanja. Džabe što je sve dobro kada je priča smor.)

"O outro lado do paraiso" - 84/*** (Konačno je barem ok. Ali definitivno ne zaslužuju da budu ovakav exito.)

I kad pogledaš od svega što gledam najzadovoljniji sam Sadinom sapunjarom. rofl

Eto njih kao gledam redovno. Mada još svašta nešto ja tu gledam. Uglavnom repriziram neke stare, tipa "Mundo de fieras", "Te voy ensenar a quierer"... Ali to odgledam s vremena na vreme po nekoliko epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11149

Back to top Go down

Post by Srki22 on 05.02.18 23:12

La hija del mariachi - 5/147 - odlicna za pocetak smile2

Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 91

Back to top Go down

Post by tae on 06.02.18 0:56

@Srki22 wrote:La hija del mariachi - 5/147 - odlicna za pocetak  smile2
Za početak je odlična, a kasnije je čisto savršenstvo. Ne znam kad će opet netko snimiti tako uvjerljivu ljubavnu priču, ja tražim već deset godina otkad je snimljeno ovo čudo od serije, ali ne uspijevam naći pa joj se uvijek vraćam. Rijetkost da se poklopi tako dobar scenarij i originalni likovi s izvanrednom glumom apsolutno svih u seriji plus neponovljiva kemija protagonista. Šteta da je zločesti RCN blokirao sve one krasne videe na koje su obožavatelji potrošili sate i sate truda. I da su izgubljeni svi oni komentari ispod epizoda u kojima su fanatici secirali svaki moment i dijalog.
Uživaj!
tae
Member
Member

Poruka : 348

Back to top Go down

Post by Xsica on 08.02.18 18:02

la hija de mariachi wub zavidim ekipi koja prvi put gleda, koji val emocija wub

Jedina sapunica koja nije imala rupa, di su svi likovi vrh i koja je napeta do zadnje epizode mrgreen Iskreno sumnjam da ce se tako nesta ikad vise snimati

Member
Member

Poruka : 210

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 89 of 90 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90  Next

Back to top