EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Trenutno gledam

Page 90 of 90 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90

Go down

Re: Trenutno gledam

Post by Srki22 on 10.02.18 23:52

@Xsica wrote:la hija de mariachi wub zavidim ekipi koja prvi put gleda, koji val emocija wub

Jedina sapunica koja nije imala rupa, di su svi likovi vrh i koja je napeta do zadnje epizode mrgreen Iskreno sumnjam da ce se tako nesta ikad vise snimati

@tae wrote:Za početak je odlična, a kasnije je čisto savršenstvo. Ne znam kad će opet netko snimiti tako uvjerljivu ljubavnu priču, ja tražim već deset godina otkad je snimljeno ovo čudo od serije, ali ne uspijevam naći pa joj se uvijek vraćam. Rijetkost da se poklopi tako dobar scenarij i originalni likovi s izvanrednom glumom apsolutno svih u seriji plus neponovljiva kemija protagonista. Šteta da je zločesti RCN blokirao sve one krasne videe na koje su obožavatelji potrošili sate i sate truda. I da su izgubljeni svi oni komentari ispod epizoda u kojima su fanatici secirali svaki moment i dijalog.
Uživaj!

I kako onda da je neko ne pogleda posle ovakvih komentara ? wub smile2
Ja sam na 10-toj epizodi i da, nemam zamerki, serija ide u jako lepom pravcu... winky
Monika Agudelo je bila sjajan pisac, uz Julia Jimeneza, omiljena! Posle ove cu verovatno baciti pogled na jos neku njenu cool
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 91

Back to top Go down

Page 90 of 90 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90

Back to top