EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Guapas

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Guapas

Post by DarkAngel on 21.03.14 20:43

GUAPAS

POL-KA, 2014

Mónica, Mey, Lorena, Andrea i Laura upoznali su se tokom protesta ispred banke u kojoj imaju svoje štednje, koja se iznenada zatvara i čuva čitav novac svih depozita. Pa tako, dan po dan, snovi i projekti svakoj od njih su uništeni: Monicin restoran mora zatvoriti svoju vratu, Loreni nestaje mogućnost kupovine kuće za svoje roditelje, Meyino porodično nasledstvo nestaje, kapital koji je Laura sačuvala za svojim lečenja neplodnosti i zasnovanje porodice - nestaje, a Andrea i njen muž gube svu svoju imovinu i ostaju na cedilu.

Sedam godina nakon tog "sudbonosnog" danа, petоrо su postalе bliskе prijateljice, ali još uvek nisu uspeli da se oporave od tog gubitka i željno tražu ekonomsku i afektivnu stabilizaciju.

To će doneti nove i neočekivane "obrte" u njihovim životima koji će im omogućiti da duboko razmisle o svojim ličnim pričama. Nešto kao drugu šansu. I pri tome da se zaljube, ispune, formiraju porodicu, nastaviti sa njihovom profesijom, da izleču rane ili jednostavno prevazići strahove, oni koji ih parališu i ne dozvoljavaju da napreduju.

Promo #1
Promo #2
Promo #3

Presentación de elenco
Trailer

Uloge:

Mercedes Morán - Mónica Duarte
Carla Peterson - Mey (María Emilia García Del Río)
Florencia Bertotti - Lorena Patricia Giménez
Araceli González - Andrea Luna
Isabel Macedo - Laura Luna
Dady Brieva - Mario (Tano) Manfredi
Mike Amigorena - Federico Muller
Rafael Ferro - Francisco Laprida
Mauricio Dayub - Alejandro Rey
Esteban Lamothe - Pablo González
Natalie Perez - Cinthia
Mercedes Scápola - Natalia Diez
Alberto Ajaka - Rubén Donofrio
Vivian El Jaber - Débora Spritz

DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Guapas

Post by Lusi on 22.03.14 11:17

Ja sam se tako obradovala kad je pocela da se snima! Jedva sam cekala da opet gledam Florenciu negde smile Veceras pocinjem da gledam smile

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sava on 23.03.14 21:32

Hteo sam da krenem sa "Graduadosima", ali ipak nisam na kraju, pa dadoh šansu ovome. Pogledah prve 4 epizode i dopada mi se. Iako neke scene vratim i po par puta, jer ne razumem iz prve šta kažu, pošto Argentinci melju kao i Španci, 300 na sat.

Od glavne petroke najinteresantnije su mi Mey, Lorena i Laura. Andreu nisam još najbolje skontao osim da je nesrećna, neshvaćena i da voli da popije.

Mey i ekipa u avionu je genijalna. Onaj gej stjuard i glavna stjuardesa Debbie su piš živi. "D'Onofrio no te duches nunca."  rofl Podsećaju na momente na "Los amantes pasajeros".

Ovo dvoje su mi wub On pegador: žena, ljubavnice, pacijentkinje, ona sva smotana.  rofl 

Isabel Macedo lutka wub Predivna je. Očigledno je da joj se i dalje sviđa bivši.

Pablo sigue con "vistes". rofl LOL

No puedes creer que fuera periodista una mina que decia: "fuistes", "vistes", "estuvistes". Cuando terminan de coger, te pregunta si "acabastes"?

rofl naklon naklon

Balcon para putear  rofl 

Baciću pogled i dalje, valjda me zadrže.  mrgreen

Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Post by Franko on 23.03.14 21:54

Ja sam Papise gledao, oni su mi OK. Dobro je šta idu samo pon-čet, a ne ko Globo pon-sub.  smile Bacim oko i na ovo, gdje ima u dobroj kvaliteti?

EDIT: Našao i stavih skidat.  smile 

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2147
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sava on 26.03.14 1:17

Imaju tako spaljenje dijaloge.  naklon 

Tokom leta, Mey namerno onim kolicima od stjuardesa oborila u Debbie. Pa posle krenula da se izvinjava:

Debbie: Vos decis perdon, pero yo no lo siento. Yo necesito sentir tu perdon. Necesito sentirlo in my heart.  rofl  I Dejenos trabajar decently.

...

Lorena: El esta enamorado de vos.
Vistes: Que dijistes?
Lorena: Eso.

rofl

...

Pa onda Lorena i Monica u restoranu:

Monica: Yo quiero el lomo. A punto, sin sal. La sal se la pongo yo. No se la pones vos, no se la pone ella. Se la pongo yo.
Lorena: No te la pone nadie.
Monica: Como?!
Lorena: La sal, digo.

rofl naklon 

Andrea mi je i dalje enigma. Sve ostale žene imaju neku radnju i dramu oko sebe, jedina je ona kao sa druge planete.

Lepu muzikicu puštaju. Ovaj cover je divan. wub

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 17.04.14 2:24

Franko, Dark gledate? Emitovano je 18 epizoda do sada.

Meni su i dalje odlične.

Ova pozadinska priča oko gubljenja para se uopše i ne pominje, niti je bitna. Dakle, serija isključivo prati njihove živote sada.

Guapas se dogovorile da provedu vikend u Limi. Mey im rezervisala karte i smeštaj i sve. Andrea pijana zvala redom sve njihove muškarce: rekla Pablu da Laura čeka njegovo dete, dr. Milleru da je Lorena zajljubljena u njega, Tana da kaže da je Monica teška osoba, ali ga voli, Franciscu da ga Mey smatra za gada...

Reakcija je bila hit. rofl 

Kasnije se ispostavilo da ništa od toga nije rekla, pošto je bila pijana, pa je samo nepovezano pričala.

Pijana Debora rofl rofl "Voulez vous coucher avec moi Fran?"

Vrata usput poljubila. naklon

Kad su Mey i Lynch zezali Deobru sa Franciscovog mobilnog, kaže Mey: "Chatea el cangrejito con sus dos tenacitas. Me muero!"  naklon  lol2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 29.04.14 17:07

Ja na 14-oj. Doktor i Floricienta su mi najbolji.  rofl rofl 

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2147
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sava on 10.06.14 20:36

Odlične su! Svaka je priča za sebe. Uglavnom su piš, ali opet ima i tužnih scena. Odgledao sam 47 epizoda.  raspa

Andrea se poljubila sa likom kojeg je upoznala na sastancima anonimnih alkoholičara, pa se posle milion svađa razišla sa mužem, ali sada pokušavaju da spasu brak. Uz to postoji i šansa da je trudna, a najzad je pronašla posao kao pomoćni asistent kod neke bogate gospođe, gde joj je jedan od zadataka da šeta njeno kuče i da gleda kada ono kaki pošto ker ima probleme sa stolicom. rofl Dok se šetala sa Monicom, napao ih lopov i oteo joj kuče, pa je gazdarica otpustila.  naklon "Nunca estuve lista para nada en mi vida"  thumbup .

Monica, najveći drkoš od cele ekipe. Ispadi se nastavljaju, sukobi sa Tanom, ćerkom, bivšom od Tana, sa kritičarkom restorana... rofl Poslednji u nizu ispada je kad je odbila da se uda za Tana iz straha od vezivanja. Valjda će da se pomire uskoro.

naklon  cry 

naklon

Floricienta je genijalna.  rofl rofl rofl Poljubila se sa doktorom najzad, ali on neće da budu zajedno jer misli da je neće usrećiti. Sada kada je ona krenula da se viđa sa nekim likom koji radi sa Laurom, doktor je potpuno poludeo, pa je prati po njenim sastancima, kao slučajno se pojavi baš tu.  rofl

Laura i Pablo malo smaraju. On se pomirio sa Vistes, ona krenula da izlazi sa doktorom koji je izvršio oplodnju.

Francisco prevario Mey sa drugom stjuardesom, Lynch saznao, pa zahtevao od Francisca da joj kaže istinu, a ovaj je zaprosio i nije joj rekao naravno. Mey usput ratuje sa majkom i bratom koji su tek priča za sebe.  rofl 

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.06.14 3:17

Odgledao 10. epizoda

Meni je ovo super. Skroz opuštena serija. Svih 5 su mi opičene na svoj način, mada Monica i Andrea su mi za sada malo slabije u odnosu na ostale.

Imaju odlične dijaloge. To moram da napomenem. I puštaju super muziku koja baš daje neki draž seriji.

Vidim da su već na 50 i nekoj epizodu. Potrudiću se da stignem, mada kako ide leto teško da će se to desiti. Meni preko leta pobegnu i one što redovno gledam a ne ove što jurim za premijerom.  rofl 

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Sava on 27.06.14 3:36

Opa. Još neko gleda. wow 

Da, Monica i Andrea su i meni u početku bile slabije, mada je Monica vremenom postala super lik, dok je Andrea i dalje ninja.

Vidim da će u 58. biti baš tužna scena sa Laurom. cry 

Ova lujka je neprevaziđena!  naklon 

rofl rofl rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top