EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Guapas

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Guapas

Post by Miloš92 on 27.06.14 4:30

Kako su Telemundo i Azteca u poslednje vreme malo zakazali, prebaci se ja na Argentince.  rofl Ne mogu ja samo televisa presenta, treba mi nešto ozbiljnije.

Čitao sam tvoje komentare, guglao malo o seriji i delovala mi je skroz ok. Odlučio sam da joj dam šansu i za sada se nisam pokajao.

Toliko jednostavnih situacija, a opet tako zanimljivo.

Da, Monica i Andrea su i meni u početku bile slabije, mada je Monica vremenom postala super lik, dok je Andrea i dalje

Monicin lik kapiram da bi mogao da se razvije. Ima dosta materijala što bi se reklo. Tu su Tano, njegova bivša, njegovo dete, njena ćerka... Al sa Andreom nemam ideju šta bi moglo da se dešava. Oko nje niko nije zanimljiv kako bi njenu priču učinio zanimljivijom. Za sada samo pije.  rofl 

Ova lujka je neprevaziđena!

Meni je cela ta ekipa iz aviona opičena.  rofl Svi na čelu sa Mey.

Mada ako moram da izdvojim neku od njih 5, za sada mi je nekako Laura najomiljenija. Obožavam njene scene sa vistes.

No puedes creer que fuera periodista una mina que decia: "fuistes", "vistes", "estuvistes". Cuando terminan de coger, te pregunta si "acabastes"?

I da, ovo mi je bilo  naklon naklon naklon 

Sve u svemu skroz su zanimljivi. Eto nisam gledao argentiske serije godinama a sada gledam dve. I obe mi se svidjaju.

Inače znaš li možda kakva im je gledanost? Pitam to zbog broja epizoda jer znam da argentinci znaju baš da razvuku svoje serije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10273

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 27.06.14 4:55

Miloš 92 wrote:
Inače znaš li možda kakva im je gledanost? Pitam to zbog broja epizoda jer znam da argentinci znaju baš da razvuku svoje serije.

Gledanost im je prilično narasla, trenutno idu oko 14-16%, dok u direktnoj konkurenciji sa CAA već dve-tri nedelje pobeđuje. Mada u konačnim rejtinzima CAA uvek izvuče po neku decimalu prednost zbog zadnjih minuta pre početka Avenide Brasil gde narastu i do 20%.
Spomenuli su da će trajati do decembra, to mu dođe valjda nekih 150-160 epizoda.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 278
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sava on 30.06.14 0:57

Dobra i tužna je bila epizoda sa Laurom. Neću sad da pišem spojlere zbog Miloša, ali nisam očekivao da će u ovom pravcu ići njen lik.

Meni je fascinantno kako scenaristi genijalno pišu ovu seriju, da ti toliko zgotiviš likove i budeš na njihovoj strani, iako su Guapas u većini slučajeva izuzetno sebične i samo misle na svoju sreću. naklon 

Andrea na prvom mestu. Ni sama ne zna šta hoće. Razvod, drugo dete, da spase brak, da pronađe smisao svog života... Opet zavlači mučenog Alejandra, a i dalje se viđa sa Ernestom. nono 

Onda Mey i Laura, koje su najsebičnije iz te ekipe. Sviđa mi se što scenaristi ipak ne zaboravljaju to da su njih dve gradile sreću na tuđim nesrećama. Mey je bila ljubavnica od Francisca dok je on još bio u braku i nije joj to smetalo, tako da kada ga je uhvatila pre venčanja da spava sa onom stjuardesom, dobila je ono što i zaslužuje. Sad kad joj je propala veza sa Franciscom, opet se mota oko Donofrija.  glare 

Laurin slučaj je malo drugačiji, ali ne treba zaboraviti kako je zatrudnela i što je opet krenula da se mota oko Pabla kada je saznala da je Vistes trudna. Ona ga je prva ostavila i tek kada je saznala da je Vistes trudna, krenula je ponovo da se muva oko njega, da ga zavlači itd.

Monica i Lorena su u suštini najnormalnije, iako su totalno spaljene na nekom drugom nivou, kao i ostale.  rofl 

Ali je su zato su sve glumice  naklon  naklon  naklon .

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 08.07.14 2:28

Autorica Carolina Aguirre potvrdila je danas da će serija imati 185 epizoda i da će trajati do krajem januara.

http://laubfal.com/carolina-aguirre-guapas-termina-a-fines-de-enero/
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 278
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sava on 18.07.14 21:19

Ako ostanu ovako zanimljive, neće mi smetati. Mada šta li će da one proživljavaju još stotinak epizoda, živo me zanima.

Odgledah 70 epizoda, fali mi još ova poslednja. Radnja ide finim tokom, svaka od njih je u nekom svom haosu, na momente komične, na momente tragične. Trenutno su mi najbolje Monica i Lorena. Monica mi u početku nije legla, ali sada je ubedljivo najbolji i najkompleksiniji lik. Veoma je interesantno što su Monica i Natalia majka i ćerka i u stvarnom životu.  zubo 

Monica: "Yo aca tendria que ser policia, comisario, detective y ministra de justicia. Aca no soy tu mama, aca soy Oficial Duarte."  rofl 

Lorena i Müller su takođe šou. Taman čovek pomisli da će najzad da budu zajedno, kad mu je sad ex žena trudna.

Mey, Laura i Andrea malo kaskaju za ovim dvema. Laura i Pablo su mi se smučili više, da ni ne navijam da se pomire. Totalno dve osobe koje ne znaju šta hoće od života.

Ali Maria, Alejandrova i Andreina služavka, koja kao da je ispala iz nekog crtanog je  rofl  naklon.

I da, odličnu, ali odličnu muziku puštaju. naklon Skoro otkrih, zahvaljujući njima, ovu stvar, sad je vrtim već danima. A to mi nije prvi put. lol1 Čula se tu između ostalih i Julia van der Toorn, koja je isto odlična.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 27.07.14 23:13

Jel istina ovo da Bertottica napušta seriju? Jer ću popizdit. Naqrac mi idu ti argentinski ugovori i nepoštivanje. Ona i Mueller su mi najdraži likovi i opet će izvisit. Jedino ako ih otpreme skupa iz serije. Joooj.  facepalm cry 

Alma gemea - 178/227
Las estrellas - 5/100
Novo mundo - 47/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1990
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sava on 28.07.14 22:25

Kaže da ne odlazi i da je kraj u septembru. Ali posle produženja, završiće se krajem godine.  nezna 

Kažu i ovde da Mercedes Moran (Monica) ima ugovor do oktobra i da tada njen lik odlazi iz serije.
Ne bih da i Lorena ode. nono Njih dve su mi omiljene Guapas i sad ispada da obe odlaze dosta pre kraja.

A i ovaj voditelj kaže da će dve glumice ući u seriju. Nadam se da neće na njihova mesta. 

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 28.07.14 23:24

ja se nadam da Flor nece otici iz serije pre kraja, zbog nje sam i pocela da je gledam.

Member
Member

Poruka : 333
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Lusi on 11.08.14 23:41

Ja sad konacno imam vremena da nastavim sa gledanjem, stigla sam do 47. epizode, i skroz sam odusevljena serijom, ovo je savrseno!! Lorena & Dr. Muller su me odmah osvojili, a medju najboljima mi je Laura, sa njenim izjavama i kad se ruga Sintiji smile2
Scena kad je Lorena lajkovala sliku Mulleru, pa otisla kod Laura da odlajkuju sliku, a ovamo njemu stizu samo notifikacije njenih lajkova, umrla sam smile2 I jos mnoogo mnogo dobrih scena.
Sad mi je jos gore i tuznije sto Florde iz serije, stvarno ne znam kako ce na dalje ici serija ako i Lorena i Monica odu, mislim, izgubice sve smisao jer su njih 5 Guapas..

Member
Member

Poruka : 333
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sava on 13.08.14 16:05

Tužna ova 84. epizoda.

Lusi, pošto si dosta iza, neću pisati detalje da ti ne kvarim dalje gledanje.  winky 

Prema nekim informacijama, glumice Muriel Santa Ana i Inés Estévez dolaze na mesto Florencije Bertotti i Mercedes Morán.

Omiljene Guapas mi odlaze po svemu sudeći.  ranting

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top