EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Guapas

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Guapas

Post by Lusi on 04.09.14 20:16

To se isto i ja pitam. Ja ove nedelje nisam gledala uopste, prosle nedelje mi se svaka epizoda smucila zbog njega, i sad nemam volju da gledam.
A na FB stranici nakon svake epizode samo kace snimke i komentare vezane za njegov lik,a lik je totalno debilan i nebitan u celoj prici. Ako on ostane do kraja, ode serija u propast definitivno.

Member
Member

Poruka : 353
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sava on 14.09.14 0:28

Na 100. sam trenutno. Popravili su se otkad je Suar otišao. Nadam se da ga nema više. 

Andreina ćerka krenula da se opija, pa pala sa terase. Preživela je, ali to je ujedinilo opet Alejandra i Andreu. Ova se zakunula da više neće piti.

Mey se opet poljubila sa Franciscom. Verovatno će se kad tad pomiriti.

Vistes se porodila, pa je Laura nostalgična. Pablo je non-stop kod nje uz bebu, pa ova histeriše. Vistes koja je tražila da se slika pored novih kola za twitter, bebu ko šiša LOL. rofl 

Monica pravi ljubomornim Tana sa onim likom Fachom, a umire od želje da se pomiri sa njim. A usput i njegova bivša bi da se vrati Tanu. Kod nje je uvek haotično stanje. Časovi karatea lol1

Flor i Muller su se verili. On neće decu, ona hoće. On ne želi ništa crkveno, ona želi sve crkveno. rofl

Odlična je poslednja scena kada svaka od njih kuca poruku:

Soy Andrea y hace un dia que no tomo.
Soy Laura y no puedo manejar lo que me pasa con el hijo de Pablo y Cinthia.
Soy Mey y otra vez estoy mirano para atras.
Soy Lorena y estoy mas sola de lo que pensaba.

Monica i njena sestra:

Posting Freak

Poruka : 1991

Back to top Go down

Post by Lusi on 14.09.14 12:45

Laknulo mi je kad je Suar otisao. Sad sam na 102. epizodi, i vracaju se u normalu, srecom.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sava on 25.09.14 0:56

Super su opet. Ove poslednje epizode su bile odlične. jupi

Andrea i Molly glume u istoj seriji, pa komentarisanje njihovih scena, a Maria u pozadini sa svojim facama. rofl

Lorena ide u London, a ne zna dve rečenice engleskog, pa moli Mullera da joj prevodi ono što ona želi da napiše. look Ne znam da li će i on otići za njom.

Monica preko nekog programa ušla na emailove i facebookove od svojih prijateljica, pa se razbesnela kada je videla da su ove imale oformljenu grupu bez nje, a posle išla na pucanje da iskali bes. Plus se Tano pomirio sa bivšom. Ova van sebe.

Laura opet trudna roll Vistes i Pablo krstili njihovog sina, pa se pojavio pijan onaj mali ćelavi sa njihovog kanala i nastao je cirkus. rofl

Ne znam da li će se Mey pomiriti sa Franciscom, nešto je mnogo više oko njega u poslednje vreme, slabo oko Donofrija.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 26.09.14 0:27

Scena kad Andrea i ovi gledaju scene koje je Andrea snimala, umirala sam smile2 smile2

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sava on 03.10.14 0:49

Nije loša Monicina sestra, spaljena je i ona na svoj način. I onaj debeljko Falcon, Donofrijov rođak/šta-već kome se pričinjava ona žena (?), čini se interesantan. Kontam da će njega spojiti sa sestrom. Lep je bio njihov razgovor u 114. epizodi.

Laura je postala glavna ženska tamo u njihovom studiju, pa je zabranili Vistes da se pojavljuje pred kamerama. Već sam pominjao, ali Laura je postala odavno veoma naporan i iritantan lik. I dalje nije rekla Pablu da je ponovo trudna.

Andrea i njena telenovela "La ruta de la pasion", dolazak sa Alejandrom i Ernestom na proslavu, slikanje i prozivanje sa onom malom što joj igra ćerku rofl naklon

Ode Lore u London, ali valjda će se pojaviti i sledeće nedelje da zaokruže njenu priču sa Mullerom.

wub

Trajaće do januara.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 09.10.14 21:45

@sava wrote:Trajaće do januara.
Najkasnije do sredine januara, mislim. smile Snimanja traju do 12.12
La fecha de finalización de la grabación de “Guapas” es el 12 de diciembre. De ahí el apuro por tener antes de eso en el aire “Día y noche” con Facundo Arana, Romina Gaetani, Eleonora Wexler y Oscar Martinez, entre otros. Como se había establecido Mercedes Morán termina la primera semana de noviembre, y previo acuerdo con la producción, grabará los últimos episodios antes de la fecha final. Otra cosa: les funcionó el ingreso de Alfredo Casero, Inés Estevez y Muriel Santana.
Izvor: La Pavada - Crónica

Inače vi koji pratite seriju kakav je ovde lik koji glumi Natalie Perez? Jel njen lik ima dobru priču, ili je jedino kao nameštaj. Meni je ona jedna od najdražih mladih glumica u Argentini, zadnjih dva lika koji je tumačila bili su joj zaista dobre. Mislim da se ovde njen lik zove Cinthia.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sava on 09.10.14 22:04

To je Vistes. mrgreen Sada više služi kao nameštaj, od kad se njen lik porodio. Mada je nema poslednjih par epizoda, od kad joj je Laura zabranila da se pojavljuje pred kamerama. Valjda se vrati uskoro. zbun

Ranije je imala veću minutažu. Vistes je bila prepreka između Pabla i Laure, koji su nepodnošljivi odavno. Sada kad su se razišli, njih dvoje opet nisu zajedno zbog nekih gluposti, pa je Cinthia stavljena u drugi plan.

Njen lik je malo prost i priglup, ali je ona tako slatka, jer je skroz neiskvarena wub

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 30.10.14 3:38

Lorena i Muller se venčali i ostadoše u Londonu. Drago mi je da su lepo zaokružili njihovu priču!

Pojavila se Reina de chalet (ovo "chalet" me uvek podseti na genijalnu Palomu i ANHQV mrgreen)

Za sada deluje interesantno. Pošto je nijedna od Guapas ne podnosi, čekamo da vidimo kako će se integrisati u ekipu. popcorn

Ove ostale standardno sa svojim haotičnim životima, ali su interesantne. Andrea opet pije, Mey mora da proda stan i najzad će valjda rešiti situaciju sa Donofrijom, Monica besna što joj se Tano ne javlja, Laura i dalje krije trudnoću, a sad se njen otac spetljao sa majkom od Vistes rofl, koja je u međuvremenu upala u depresiju, pa ne želi da vidi bebu i onda je svi nosaju tamo po njihovom studiju, osim nje. Daju malo više prostora i Nataliji.  

Jedino me Falcon i Silvita malčice smaraju u paketu. Odvojeno, Silvita ima svoje momente. Lepo se uklopila.

Lusi, Franko, Miloše, gleda iko? zvizd

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 30.10.14 11:06

Ja upravo gledam 128. epizodu.
I meni se svidja kako su zavrsili pricu Lorene i Mullera, mada ce mi nedostajati, vec ovih zadnjih epizoda kada je Lorena otisla u London nije mi bilo to to bez njih.
Takodje me smara Silvia i Falcon i cela ta prica.
Andrea me opet nervira, taman mi je jedno vreme bila super, i sad mi opet ide na zivce. Jedino sto mi se svidja kod nje je njen ludacki smeh smile2 smile2
Ali srecom idu ok, plasila sam se da ce se pokvariti, ali nisu. Nije mi bas jednako zanimljiva kao prvih 80/90 epizoda, ali dobro. Laura mi je i dalje omiljena, i ne mogu da docekam da Pablo sazna da je trudna. Uzgred, Isael Macedo kao glumica me odusevila. Ja sam je samjo gledala u Floricienti, i posle apsolutno nista o njoj nisam znala, cak ni tad se nisam interesovala, i od Graduadosa, od prvog trenutka bukvalno mi je zapala za oko i sad u Guapas. Stvarno je odlicna, pored toga sto je prelepa i prezgodna za svojoh skoro 40.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top