EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Guapas

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Guapas

Post by Sava on 20.11.14 14:02

Prošlo je godinu i po dana seriji.

Laura se porodila (wow), rodila ćerku Juanu. Sada je opet u ratu sa Pablom i bore se oko starateljstva nad njom. Oboje su se vratili u onaj njihov stari kanal.

Reina je propala i sada radi kao stjuardesa sa Mey i ekipom. Izgleda da će je spojiti sa Alejandrom.

Mey i Donofrio opet nisu zajedno jer on misli da ga je prevarila sa Franom i sada ima novu ženu. roll Mey u standardnom haosu.

Andrea je  otputovala da bi pronašla smisao svog života (ne znam da li će se glumica vratiti u seriju zbun). Tana takođe nema. Otišao je za sinom.

Monicu sad spajaju sa nekim drugim. Ide na razne "dejtove" ali joj nijedan nije uspeo.

Silvita i Falcon  zzzzz

Do kad bi trebalo da traju i šta ih zamenjuje?

Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Post by Lusi on 20.11.14 17:39

Ja je gledam i dalje, ali mi je sve nekako izgubilo smisao. Sve mi je nekako dosadno. Ovo kad je proslo godinu i po dana, sve mi je tako bezveze. Sad su svi super sa Reinom, Alejandro i ona se spetljali, Monica totalno druga osoba i sva mi je dosadna. Silvia i Falcon smor. Laura koja mi je jedino zanimljiva ostala, sa ovim prepucavanjem sa Pablom sad, i ona me nervira, tj. bolje receno Pablo me nervira jer on izvodi.
Ja cu gledati do kraja, ali moram da priznam da sam razocarana, koliko sam bila odusevljena serijom i mislila sam da ce mi postati jedna od omiljenih, a sad mi je totalno bezveze.
Koliko se ja secam pricali su da ce imati oko 180 epizoda.

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Franko on 20.11.14 17:46

Ja odustao nakon što su Bertotti i Amigorena izašli, ne znam ima li smisla da se vraćam seriji uopće.

A navodno bi trebali trajat do siječnja, a mislim da ih zamjenjuje nova telekomedija Esperanza mia, o nekoj otkačenoj redovnici s Marianom Martinezom i Luz Cipriota, mislim.

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2147
Godina : 29

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 20.11.14 22:02

Franko wrote:
A navodno bi trebali trajat do siječnja, a mislim da ih zamjenjuje nova telekomedija Esperanza mia, o nekoj otkačenoj redovnici s Marianom Martinezom i Luz Cipriota, mislim.

Nije Luz Ciporita već Lali Esposito. smile Mada to počinje negde u martu sledeće godine mislim, a Guapas završava u januaru.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Lusi on 20.11.14 23:08

Franko, nisi nista specijalno propustio,i da uzmes da gledas sad od ovih aktuelnih epizoda, nece ti nista cudno biti jer se bukvalno nista bitna ni znacajno nije desilo.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sava on 11.12.14 2:17

U poslednjoj nedelji snimanja su. Isabel Macedo je objavila fotku uz komentar "Ultima escena todas juntas!!! Ya las extraño!"

Vreme je da se završe. kafa

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 20.12.14 1:16

Lusi kako ide gledanje? Ja malo kasnim. Na 150. sam. Valjda će imati 174 epizoda na kraju. Izguram još ovih 24 do kraja, ali već odavno me smaraju.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 20.12.14 10:00

I sam malo usporila sa gledanjem, vec tri nedelje (ako ne i vsie) ne pratim redovno. Sinoc sam pogledala 144. epizodu. Dosadne su mi sad, nazalost..

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sava on 11.01.15 13:33

Završile se Guapas.

Očekivani parovi na kraju, samo mi bezveze što je Reina ostala sa Fachom. Odlična je fora kada preko vibera svi šalju u njihovu grupu slike i vidimo kako su likovi završili. Šteta što Flor nisu pomenuli.

Odlična serija, ali ovoliki broj epizoda im nije trebao. Ali svakako mi je ovo najdraža argentinska koju sam odgledao do sada.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 18.01.15 0:53

Zavrsih i ja sa gledanjem pre neki dan.
Stvarno odlicna serija, definitivno jedna od najboljih koje sam pogledala, i svima preporucujem. Jedina zamerka je to sto su malo bespotrebno ubacili jos ovoliko epizoda i nekih nepotrebnih likova (npr. Falcon i Silvia, uopste mi nisu zanimljivi bili, a i Reina me nervirala)
Zadnja epizoda tj. sam kraj je predivan, i meni je ova fora sa viberom i slikama savrsena.
Jedino sto zameram ovoj zadnjoj epizodi je to sto su i tu morali da ubace odvratnog Fachu.
I meni je zao sto nisu spomenuli Lorenu, mogli su na kraju i neke njene i doktorove slike da ubace. Oni su mi definitivno omiljeni par u seriji, a posle njih Laura i Pablo, mada, tu bih pre izdvojila samo Lauru koja mi je fenomanalan lik.
Sve u svemu, nedostajace mi.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top