EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dueños del paraíso

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dueños del paraíso

Post by Jenna Maroney on 23.01.15 22:49

Nije bila loša ova današnja epizoda winky Anastazija mi je super lik. Danas kad se ispovjedala popu je bila maestralna. Više nemam taj utisak Anastazija-Tereza Mendoza kao na početku smile2 Likovi su potpuno različiti.

Ono što je zaista veliki propust jeste Natanielov leš facepalm Čovjek je bačen iz aviona a kada su mu prikazali lice ni ogrebotine rofl U takvim okolnostima bi valjda trebao da slomi sve i jednu kost rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 653

Back to top Go down

Post by Bayron on 24.01.15 22:51

ja sam sad na 6. epizodi i serija kako dalje ide sve mi je slabija. nadam se da će biti bolje kad anastasija postane moćna.

oni policajci šarlatani, pa tinejdžeri iz škole... facepalm a i anastasija mi na trenutke šeta po živcima. ubije muža jer je vara, i odmah nakon toga nervira se što njegova ljubavnica neće da jede, brine za njenu trudnoću, pa je još i hrani na silu. roll

ispadoše oni dileri najzanimljiviji. irene baš slabo koriste.

da ne pričam tek koliko utisak kvare onolike scene među kartonima. stipse.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.01.15 23:59

Pa da, tinejdžeri i policajci su najveći minus. Valjda će policajci da postanu bolji kada dođe Alberto Himenes, pretpostavljam da je on DEA agent jer su ga prikazali u 8. epizodi i reče da putuje za Majami. Ja sam odgledao sve ovonedeljne epizode i ove poslednje dve, 8. i 9, su mi bile super. thumbup Smara me malo Veronika, napravili su od nje baš pravu glupaču, dosad bi svako provalio da je droga u pitanju. Ta njena sumnja na Adana je počela da zamara. Isto je dosadan i onaj Serhio koji sad uhodi Eriku. Kontam da će Erika da upadne u neki problem sa tim kastingom. Mnogo je počeo da me nervira Elizondo. facepalm Ispade ovde besmrtan, toliko puta ga jure i pucaju i stalno preživi. Isto tako i Renato, u svakoj pucnjavi zadobije povredu i ne bude mu ništa. rofl Onaj Natanijelov leš posle 2 dana izgleda kao da je umro pre sat vremena. Još nema ni ranu na glavi od metka, sav lepo sređen. facepalm To jurcanje sa kovčegom mi je tragikomično. rofl Čekamo da dođe Leandro Kesada u Majami, možda postane zanimljivija. Ona njegova ćerka (Koni iz RDC) me nervira, glumica katastrofa. thumbdown

Mnogo mi smeta što se svaka druga epizoda svodi na neko pucanje i jurcanje, kao i sve narko telenovele koje je Telemundo snimao poslednje 2 godine. To je jednostavno bez veze, treba biti umeren, napraviti skladnu priču. Nekako su mi besmislene te jurnjave.

Je l' može negde da se downloaduje cela pesma sa uvodne špice? Ako ne može, zna li se kada će biti dostupna? Baš mi se sviđa. wub

Moderator

Poruka : 3795
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 25.01.15 0:48

Evo pjesme smile2

https://www.youtube.com/watch?v=FDuoVlTCaFs

I meni je odlična thumbup

Meni je glas od ove Leandrove kćerke odvratan stars

I mene je čudno što Irene slabo koriste sad za sad. Nije mi jasno jer je Adriana Barraza poprilično poznata i u SAD mislim da je čak bila nominovana i za oskara winky
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.01.15 16:45

Kate je upravo objavila da je danas poslednji dan snimanja:

kate del castillo @katedelcastillo 6m 6 minutes ago

Último día de grabación de @DuenosParaiso esto se acaba hasta que se acaba...que duro día

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10206

Back to top Go down

Post by Stefy on 27.01.15 21:51

Super, znači da neće imati previše epizoda. thumbup Samo da i od ovoga ne naprave drugu sezonu kao što su uradili sa ESDLC i rade sa SA jer su mi te ideje zaista užasne.

10. epizoda ne toliko zanimljiva. Čekam da dođe Leandro Kesada u Majami, verovatno će tad da se dogodi nešto bitnije. Nisam očekivao da će Anastazija da kaže Elizondu da je ona ubila Natanijela, ali ta scena je bila super. naklon Baš ga ja zeznula. Veronika i dalje smaaaaaara. Valjda će njen lik da postane bolji vremenom. Nije mi jasno ko bi Esparsi uradio ono i zašto su napisali "traidor". Možda on radi ili je radio za Kesadu? hmm Natanijelova deca su haos, jedva čekam da ih Anastazija uzme pod svoje. smile2

Đina polako, ali sigurno kopa sebi grob.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.01.15 22:16

Čini mi se da su za Esparsu rekli da su ga napali Kubanci sa kojima je ranije prodavo drogu prije nego što je ušao u "dil" sa Cardonom winky
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 27.01.15 23:18

Aha, da, pričali su nešto o Kubancima, ali moguće da ja nisam obratio pažnju. Znači da onda imamo još jedan klan pored Anastazijinog i Kesadinog. aplauz

Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 28.01.15 21:26

Leandrova kćerka je facepalm Nisam je nigdje ranije gledala ali je glumica očajna! Ima odvratan glas i malo mi je čak i muškobanjasta.

Lusijana i ekipa su besan Meni je ta njihova priča totalno bezpotrebna i baš mi skreće pažnju sa ostatka priče. Emu su likovi dosadni em se ne zna ko je gori od njih. Mada onoj maloj plavuši dajem blagu prednost rofl Ona je za nijansu odvratnija od ostalih rofl

Irene mi je definitvno najdraži lik rofl Onaj njen smijeh kad ja Silvana pita jesi ti nova služavka rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 29.01.15 1:22

meni tako malo fali da dignem ruke od ovoga.

serija je produkcijski jako loša i depresivna, neki likovi se iz dana u dan pojavljuju u identičnim kadrovima, svakog dana na istom mestu sede ili stoje, kamera snima iz istog ugla... svi se uglavnom i kreću po istim mestima.

serija nema ni emociju. toliko je scena moglo da se naduva sa nekim dobrim instrumentalima, boljom režijom... kad se samo setim scena iz lrds, ovde je sve velika 0.

scenario jako predvidiv, pa radnju nemam šta ni da komentarišem. ništa ne uspeva da me iznenadi, ničiji gest da me zgrozi ili zadivi. već se vrte i u krug, mnogi likovi su neiskorišćeni...

jedino na glumce nemam primedbe, tj. na ove koji tumače značajanije likove.

serija sama po sebi veliko razočaranje.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next