EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Μπρούσκο

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Μπρούσκο

Post by FanSte on 01.05.14 19:46

@kristinkv86 wrote:FanStePall,nije ni cudo sto mesas Matea i Sifisovog ujaka,veoma se lice,kao da je ovaj drugi starija verzija onog prvog.

Baš to. A i obojica su glave porodica (prvi na čelu Kiprana, drugi na čelu Krićana - iako je polovično i on Kipranin  lol1 ). Baš su ga onako pošteno zamrsili.  smile2 
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1576
Godina : 22

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.05.14 20:00

Ma prava telenovela,ona sa mnostvom zapleta,raspleta,likova,situacija,i osecanja. smile Aha,bas je rekao Sifisov ujak Sifisu da "ja pripadam i jednima i drugima",na njegovo prebacivanje "vidi se da nisi pravi Kricanin,cim lobiras za Kiprane",ili tako nesto.A zanimljiva su mi i ona dva lika sto hoce da im sabotiraju proizvodnju bruska,jedva cekam da cujem zasto.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3192

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.05.14 20:07

E jeste, tu dvojicu sam zaboravio da pomenem. Unose malo misterije u celu ovu sapunjaru, što mi se sviđa.  mrgreen 

Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.05.14 20:22

Aha. smile Ja te "sapunjare" obozavam. smile Sto "sapunastije"-to bolje. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.05.14 20:34

Takođe. Mnogi taj termin upotrebljavaju u negativnom kontekstu, dok je kod mene on sinonim za nešto jako zabavno. Obično takve serije važe za nekvalitetne, najgori tip drame (telenovela), ali meni ne treba ozbiljna dramska serija ili usporena telenovela uz koju ću da se smaram čekajući 20 epizoda da bi se nešto desilo. Meni treba nešto što će da me zabavlja konstantno, pa makar sadržalo more nebuloza. A u ovoj sapunjari ih za sada nema, i drago mi je zbog toga.  smile2 
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.05.14 20:46

I meni.Stvarno je odlicna serija. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 02.05.14 17:05

Dobra je bila današnja epizoda. Kristina ubeđuje Nektarija da se razvede, međutim on tvrdi da to neće biti jednostavno s obzirom da ima dete. Ahil, Mateo i Nektarije došli na Krit. Melina ne može da oprosti Sifisu što ima dete sa drugom, jer misli da je on za to znao pre nego što su se venčali. Ahil nasamo Melini priznao da ne može da prestane da misli na nju i poklonio joj lanče na kom je ugravirano ''brusko'', a Dafni  u tom trenutku upada u sobu. Sreća što nije ništa provalila smile. Mateo i Anastasija se sreli.  aplauz Ona zamera ujaku i Sifisu što su ih doveli na Krit, međutim ovi tvrde kako su im poslovi bitniji od njenih ljubavnih jada. Baš me interesuje pravi razlog zbog kog je Mateo ostavio Anastasiju pred venčanje, s obzirom da je Dijamantisu predložio da joj kaže pravu istinu, a ovaj mu to ne dozvoljava. Na kraju na zabavi Mateo prilazi Anastasiji koja sedi i moli je da zaborave prošlost, ona ustaje i poliva ga pićem.  lol1
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.05.14 17:44

Kako je zeznuto ovo sa Melinom i Sifisom:ona je zatrudnela u sedamnaestoj godini,on je od nje trazio da abortira,a tada su bili na ocetku veze,pa on nije bio spreman da postane otac,a posle je prevari sa Angeliki,uh.Da,i mene bas zanima zasto je Mateo ostavio Anastaziju,i pravi razlog za to,jer to objasnjava sukob izmedju Mateovih i Janakakisovih.Moj licni utisak je da je,iz epizode u epizodu,serija sve bolja. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 02.05.14 18:47

Milsim da će Melina to iskoristiti kao alibi da bi ostavila Sifisa i prepustila se Ahilu, ali o tom potom. Videćemo. I meni je iz epizode u epizodu sve bolja.  smile2 Ima potencijala da postane jedna od najgledanijih serija na Prvoj.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.05.14 20:09

Da,svakako.Mozda bi mi bilo bolje da cutim,ali bih veoma volela da predje u udarni termin. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

View previous topic View next topic Back to top