EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Μπρούσκο

Page 4 of 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Μπρούσκο

Post by kristinkv86 on 05.05.14 18:01

Akcija je pocela,izgleda da Melinu otese ona dva lika,u dogovorenoj akciji.I ja se radujem sutrasnjoj epizodi.Hvala Bogu da nas postedese horora od ponavljanja scena iz prve epizode,kao i na tome da ovo jos ljudi gleda.Pocela su desavanja,i to ozbiljnija.Dafne je videla Melinu i Ahila kako se ljube,i ocitala Melini lekciju,a scene sa Anastazijom i Mateom bile su mi bas napete,a nasmejao me Mateo,kada je rekao,ono kada je Evridiki zvala,sva napeta,a on kaze Nektariju:"I,kako sad da spasavam gospodina Ahila,dok on ide u nocne setnje po Hanji"? smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3416

Back to top Go down

Post by Stef on 05.05.14 20:14

Odlična 6. epizoda. Dafni standardno kraljica.  naklon Danas su ona i Konstanina bile šou.  rofl 

Dafni: Ne smem da ti kažem, naivna si, izlanućeš se negde.
Konstantina: Evo, kunem se, dabogda mi kafić propao, dabogda nemala muškaraca i ostala bez ijednog evra u džepu, ako nešto kažem.
Dafni: Hm, pa to je ozbiljna zakletva.
 rofl 

Dok joj ova priča, Konstantina je samo zapitkuje, i to obično gluposti.  rofl Je l' je poljubio u obraz, je l' je Ahil ljubio neku nepoznatu, pa što ne kažeš Dijamantisu da je malo pritegne i tako nešto bezveze.  rofl A Dafni: Ti misliš da bih ja ludela da je ljubio neku nepoznatu i da je ljubio u obraz. A Dijamantisu ne smem da kažem, strefiće ga srčka, jesi li ti normalna?  rofl Pa se onda još izlane da Sifis ima vanbračno dete, pa počne da vrišti što se izlanula.  rofl Pa moli Konstantinu da ne govori nikome, a ona se kune da neće i prekrsti prste ispod stola.  rofl I još neki tamo gleda u Dafni, iskezio se, šapuće nešto, a ona uzela lepezu i zaklonila se da ga ne gleda.  rofl Evelina Papoulia je odlična, razbija kao Dafni. naklon Kraj epizode odličan, izgleda da će oteti Melinu.  wow Inače, današnja Prvina epizoda je završena poslednjom scenom iz originalne 6. epizode.
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 6733
Godina : 20

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.05.14 20:53

Videlo se to,i epizoda je bila preodlicna. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 05.05.14 22:30

Upravo odgledah 6. epizodu preko web tv-a, popodne sam u školi. Odlična!  jupi 

Ahil i Melina se konačno smuvali, a Dafni ih videla kako se ljube. Pišao sam od smeha kada su ona i Konstantina vodile trač partiju.  rofl Scena Anastazijinog ludila sa pištoljem je bila baš napeta. Pred kraj epizode se ponovo srela sa Mateom, koji želi da joj kaže pravi razlog zbog kog ju je ostavio. U ovoj epizodi smo saznali samo da je u pitanju bila nekakva ucena. Baš me interesuje cela priča.  wow I naravno, poslednja scena.  surprise Mnogo me interesuje ko su ovi likovi koji su napali Melinu i Ahila i zbog čega.

Drago mi je što su pustili celu 6. epizodu, nadam se da će i ubuduće puštati cele epizode.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1790
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 05.05.14 22:59

Prva emituje seriju oko 45-50 minuta, što je normalno trajanje epizode, ali je 1. epizoda trajala 80 minuta, pa su to nekako sad nadomestili.  smile I da, i mene interesuje zašto je Mateo ucenjivan.  wow Drago mi je da ima onih koji prate novelu, zaista je odlična.  thumbsup
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 05.05.14 23:17

Valjda se još ko vremenom zarazi i priključi nam se, ovo otkriće zaslužuje popularnost. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.05.14 23:53

Da,zasluzuje da je mnogo vise ljudi gleda. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.05.14 20:02

Serija nastavlja da me oduševljava.  aplauz naklon  

Melinu i Ahila su greškom napali ljudi koje je Minas unajmio da prate Vasilikin auto kako bi proverili da li se viđa sa drugim, a koji je Melina pozajmilla. Ovi nisu znali očigledno kako Vasiliki izgleda pa su ih napali. smile2 Zatim je Minas od Sifisa saznao da je Melina bila napadnuta od strane dvojice na plaži i ukapirao sve, međutim nije mu rekao da nije bila sama tamo, da je bila sa muškarcem (Ahilom) iz bog zna kog razloga. Dafni rekla Melini da ju je videla kako se ljubila sa Ahilom, i rekla da će ćutati o tome, ali savetovala joj je da ga se okane jer bi i ona kada bi se saznalo nadrljala jer joj je saučesnik. Ahil je svima rekao da odlazi sa Krita, međutim ostao je i skriva se u hotelu jer ne može bez Meline.  wub Nektarije zatekao ženu kako flertuje sa drugom sa fakulteta. smile2 Misterija oko sabotaže bruska je rešena, Sifisa je posetio onaj lik kako bi se o svemu dogovorili uživo što znači da Sifis stoji iza svega toga, verovatno kako bi se osvetio Mateuvima zbog Anastazije (pričao je sa njom o dolasku ovog lika, dakle to je to  mrgreen ) Sifisova bivša došla na Krit. Svideli su mi se njeni flešbekovi u kojima je Sifis opaljuje uza zid.  thumbsup Na kraju, Melina je posećuje i ona joj kaže da će joj ispričati celu istinu o njoj i Sifisu, da joj on nije sve ispričao.

Jedva čekam dalje!  baklja5
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 06.05.14 21:18

Odlična epizoda.  naklon Dakle, Sifis stoji iza sabotaže bruska.  wow  To zaista nisam očekivao.  aplauz Mislio sam da će Melina ipak otići kod Ahila, međutim, ona ode kod Angeliki da joj objasni sve vezano za Sifisa i nju.  wow Jedva čekam sutrašnju epizodu.  juhu I da, svideo mi se onaj flashback sa Sifisom i Angeliki.  mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.05.14 21:26

Nagoveštavao je Sifis da nešto muti u razgovorima sa Anastazijom kad mu je prebacivala zbog sklapanja partnerstva s Mateuvim govoreći joj u fazonu da se strpi. Ali mi ni na kraj pameti nije bilo da on stoji iza sabotaže. smile2
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

View previous topic View next topic Back to top