EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Μπρούσκο

Page 6 of 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Μπρούσκο

Post by -MILOS- on 08.05.14 22:21

meni su Dafni i Konstantina najbolje smile2 prosto uzivam dok ih gledam, dijalozi su im uvek fenomenalni, a i super glume smile mene je ova serija za ovih devet prikazanih epizoda zaista odusevila, tako da nastavljam sa gledanjem smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.05.14 22:28

StefanJ wrote:I Konstantina je onako začuđena i sa nekim piš grimasama pita: Dafni, jesi li poludela? Šta pričaš? A Dafni: Tačno, zato ti ovo i govorim. A Konstantina ponovo napravi one piš grimase.

Izostavio sam to, pišao sam na tu scenu.  rofl rofl rofl

Inače, neću se žaliti zbog broja epizoda ako serija nastavi da bude ovako zanimljiva.  smile2

EDIT:
FanSte Pall Mall wrote:Na pitanje šta traži na Kipru, priznao im je da ima ljubavnicu.

Ne na Kipru, nego na Kritu. Mahinalnu sam grešku napravio. smile2Čisto da se ne zbune oni koji ne prate, a čitaju komentare.

Posting Freak

Poruka : 1641
Godina : 22

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.05.14 17:28

Posle dosadnjikave 10. epizode, ponovo jedna odlična!  naklon 

Minas ponovo ubeđivao Sifisa da ga Melina vara, i da to mogu da potvrde dva lika koja su greškom napala nju i Ahila na plaži. Sifis brže bolje otišao kući i počeo da davi Melinu, međutim uspela je da mu pobegne. Ovim je definivno pokazao da će se njegov lik razviti u isfrustriranog nasilnika, da će mu Minas biti uzor.  odlepio Ceo Dafnin plan skrivanja Meline je bio šou.  lol1 Sifis se sastao sa jednim od dva lika koji su učestvovali u napadu na plaži, koji mu je tvrdio da Minas priča gluposti, u šta je ovaj poverovao. Ovaj je u dogovoru sa drugim likom to rekao, jer smatraju da ne treba da imaju posla sa Sifisom. Zatim se Melina vratila kući i pomirila se sa Sifisom. Dimitra trudna, Kristina naravno popizdela jer mukica očekuje da se Nektarije razvede od nje.  lol1 Na kraju, Ahil pred Evridiki pakuje kofere. Ova ga pita gde će, a on mrtvar ladan joj saopštava da postoji druga žena koju voli bez koje ne može i da ide kod nje.  aplauz juhu Ko će da čeka sutrašnju epizodu?

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 12.05.14 20:06

10. je bila solidna, mada ni ova današnja nije bila ništa posebno, osim par scena. Sifis poverovao Minasu da ga Melina vara i brže bolje otišao da je davi  facepalm rofl i još kaže Anastaziji da, ako nije kriva, ostala bi da se brani.  rofl Ma da, najbolje bi bilo da je ostala da je pridavi još malo, koji debil (biće on Minas 2.0, već vidim  puke ).  rofl stars A onda joj se posle izvinjava i glupača prihvati izvinjenje.  stars Melina izgleda ne zna šta hoće, da l' hoće da bude sa Ahilom ili Sifisom, mada kapiram da je to zbog toga da se ne provali sa kim će ostati na kraju.  smile2 Ma Dafni je kraljica, tu nema spora, a još u paru sa Konstantinom (ona je danas bila šou kad je pitala Melinu: Ljubila si se sa muškarcem, a to nije bio Sifis? lol1 ), tandem snova.  rofl naklon Kako mi je bilo žao Dafni u prethodnoj epizodi kad je pričala kako je majka izbacila na ulicu sa 15 godina i šta je sve proživela i kako joj je Dijamantis najveći oslonac u životu.  cry Ahil počeo da me nervira, samo Melina pa Melina, još ide ponovo za Krit, Evridiki ga pita kuda ide, a on: Idem kuda ja hoću. stars Ponaša se kao neka razmazotina.  odlepio Definitivno počinjem da preskačem Matea i Anastaziju, ovo oko njih postaje tako zamorno.  zzzzz Očekivao sam da će joj reći razlog za raskid, kad ono, on joj kaže da je neki nebitan razlog.  facepalm Budala. Očekujem da se razlog sazna tamo negde oko 190. epizode.  roll Izgleda da će nešto biti između Antonisa i Anastazije, tako mi sapuničarsko iskustvo govori.  mrgreen Markos i Angeliki se poznaju.  wow Ne bi me ni najmanje čudilo da se ispostavi da je on otac njenog deteta, a ne Sifis.  glare Kraj epizode odličan.  wow Izgleda da će naredna epizoda biti odlična (barem po onome što je bilo u neizostavnom "gledaćete").  naklon Kristina (koja me na trenutke podseća na Kvazimoda, ni sam ne znam zašto  rofl ) upada kod Nektarija (ne znam šta je video u ovoj Kristini, kad je Dimitra (koja i nije neka lepotica) Afrodita naspram Kristine rofl ) i Dimitre u sobu, Evridiki odlazi po advokata za savet može li od razvoda sa Ahilom dobiti deo imovine. Biće veselo.  jupi

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by FanSte on 13.05.14 0:06

StefanJ wrote:Izgleda da će nešto biti između Antonisa i Anastazije, tako mi sapuničarsko iskustvo govori.

Hoće, itekako. smile2 Mada su okolnosti koje su ih spojile vrh. Ona osvetnica, on prevarant koji joj pomaže u osveti. lol1 Romantično, nema šta.

StefanJ wrote:Markos i Angeliki se poznaju.

Taman kad pomislih da više neće biti misterije ako izuzmemo Mateovo ostavljanje Anastazije, ovo me razuveri.  wow Pitam se šta li još krije ova sapunjara?  smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 14.05.14 21:44

Odgledao i 13. i 14. malopre, dobre su bile. Ahil otišao na Krit, pravo kod Meline.
Melina: Šta ti tražiš ovde, jesi li poludeo?
Ahil: To smo već utvrdili, idemo dalje.
 lol1
Pa posle kad ode da kaže Dafni kako je dodiruje, šta joj govori, a ova je tera, kao baš me briga, idi kod Vasiliki, ona ti je najbolja drugarica. A onda krene, kao to je ne zanima, pa razmisli i vrati se i sasluša je. rofl Onda odlazi da se nađe sa Ahilom.
Ahil: Melina me želi, ne može bez mene.
Dafni: Smrt je ta koja tebe želi.
 rofl naklon 
Vasiliki mi je bila šou kad je rekla Melini: On samo traži da ti se uvuče u gaćice, da završi ono što je započeo u Atini. Eh, što ja nemam takvog muškarca.  lol1 A posle sa Ahilom:
Vasiliki: Idi odavde, naići će Minas, biće problema.
Ahil: Znam ko je on, to je onaj što ima facu kao Kerber.
 rofl
Pa se onda još izlane i kaže Ahilu gde se Melina nalazi, a ovaj odjuri za njom. Baš postaje ultra naporan.  stars 
Konstantina kreće u akciju.  rofl Razgovarala sa nekim Manolisom, izgleda idu na neko putovanje.  smile2 Umro sam na scenu kad je razgovarala sa Dijamantisom, pa se nisu dobro razumeli, on mislio da joj finansijski pomogne, s obzirom na to da je kriza, a ona da je saznao za Dafninu prošlost, pa se još čudi kako na to mirno gleda.  rofl
On planira da ostavi 50% deonica Dafni, a već Sifis i Anastazija počeše da se bune nešto, kao ona nema pojma ni o čemu.  roll Baš bih voleo da im dođe na čelo firme i da im komanduje.  jupi rofl Inače, Anastazija je počela da me živcira, opet uzela pištolj, ovog puta od Minasa. Verovatno da "ubije" Matea.  facepalm A i Mateo je glup što joj ne kaže razlog, nego ćuti. Budala. Čekam sledeću, nadam se da će biti veselo.  raspa

Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 14.05.14 22:09

Počeo je da me nervira Ahil. Mrzim kad muškarac trči za ženom.  facepalm Ali s druge strane, jedva čekam da ozvaniče vezu on i Melina i cirkus koji će tad nastati. smile2 Inače, Evridiki je dokazala da je kod Ahila privlači samo džep.

Nema epizode u kojoj Dafni i Konstantina ne naprave šou.  rofl Jedva čekam scene sa Konstantinom i izvesnim Manolisom.  lol1 

Meni su baš zabavni Anastazijini napadi ludila. Živo me interesuje šta će biti sada kad se ponovo dočepala pištolja.  wow

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 14.05.14 22:42

A da, zaboravih da kažem za Evridiki, izgleda da će sad biti cirkusa oko trudnoće, budući da je razgovarala sa advokatom o savetu u vezi razvoda. On joj rekao da ako je trudna, može imati pravo na deo Ahilove imovine. :-:Očekujem podmetanje tuđeg deteta (daleko bilo  nono ), ili da ga napije vinom brusko (koje je očigledno neka vrsta afrodizijaka  mrgreen ), pa da joj napravi dete.  rofl 
Što se Anastazije tiče, ne verujem da će uraditi nešto sa tim pištoljem, bio bih iznenađen da se nešto suprotno dogodi. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 14.05.14 22:48

Očekujem podmetanje tuđeg deteta (daleko bilo ), ili da ga napije vinom brusko (koje je očigledno neka vrsta afrodizijaka ), pa da joj napravi dete.

Ili da se kresne s nekim desetim?  wow rofl 

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 14.05.14 22:52

Na to sam i mislio pod "podmetanje tuđeg deteta".  smile2 Da se kresne sa nekim, zatrudni, pa podmetne dete Ahilu. Ne verujem da bi ukrala/kupila nečije dete.  zbun Mada, ko zna, očigledno su pare Evridiki svetinja.  rofl mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

View previous topic View next topic Back to top