EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tierra de reyes

Page 23 of 26 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tierra de reyes

Post by Miloš92 on 18.12.14 20:47

Campa stvarno izgleda čudno. Frizura mu je užas, a jeste se malo i ugojio.

Vivanco je isti kao i uvek. Uvek je bio mršav.

Što se Aranovog ponosa tiče... Ne znam dal trpa nešto u gaće ili ne, ali znam da ga često kadriraju. Mada kapiram da je to do uskih farmerki koje nosi, pa se više primećuje. Moda za vreme Clase 406 i sada nije ista. U SD su ga par puta skinuli u bokserice, čak i u sceni kad ubija Ines. Tada su baš kadrirali pomenuti deo tela. Onda, sećam se da su pre godinu-dve izašle paparaco slike Lole Ponce i njega na plaži. Velika se polemika digla oko veličine njegovog ponosa jer je na toj slici izgledao ogromno. rofl Valjda ne ide da se kupa na plažu da punim gaćama ne znam ni ja čega. rofl

Kad sam već u temi, da prokomentarišem seriju. Aaron i njegov ponos su skroz nebitni.

Nakon 11 epizoda mogu reći da meni ovo na kraju i nije toliko loše. Daleko je od PDG, ali ja se ni ne trudim da ih poredim. Scenaro je prosto dobar, tako da je ako ništa drugo zanimljivo. Kad je scenario dobar, svaka verzija bude koliko toliko dobra. Meni FELS nije bila dosadna, niti je imala neke preterane gluposti u scenariu, meni su tamo smetali glumci.

Sestre su mi skroz ok. Najbolja mi je Scarlet. Campa i ona su mi za sada i najbolji par.

Sonya je na svom nivou. Ja nju nikada nisam video u lošem izdanju.

Za divno čudo ni ovaj narko deo mi ne smeta nešto pretrano. Nekako su se uklopili u onu priču sa barom. Vala bolje i ovaj narko deo nego priča koju je imala Conde u FELS.

Sve u svemu meni je gledljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10275

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 19.12.14 0:55

Kako si to u vezi serije fino napisao Milose smile2  i sve se slazem sa tobom. Ova 12 epizoda je bila super, ono sa zamrzivcem je nesto novo u odnosu na ranije verzije.  Posebno mi se svidja Nena i ta prica oko nje. Sto se tice brace i ja sam sve to primjetila,Aron je stalno bez kosulje, dok je Chris bas bucmast. Svakako je najljepsi Vivanco,medjutim najbolji je Samuel (Chris) kao lik, prosto je na momente toliko drag da ni ne obracam paznju kako izgleda. Najbolja scena mi je ubjedljivo kad momci misle na cure i one na njih i u pozadini ide naslovna pjesma wub

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 20.12.14 20:06

A meni su najbolji ovi komentari na temu Arona Dijasa,smejurija ziva. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3280

Back to top Go down

Post by Tea96 on 22.12.14 15:29

Meni je najlepsi i najbolji Flavio,i kao par mi se najvise svidjaju Irina i on. wub Andrea nije losa,Sofia je dosadna,sto sam i ocekivala.
Serija je skroz ok za sad,nastavicu da gledam i to najvise zbog FyI,zanima me kako ce se odvijati njihova prica. smile

PRAVILNIK FORUMA: Najveća dozvoljena veličina potpisa je 500x220px.

Tea96
Newbie
Newbie

Poruka : 8

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 24.12.14 15:16

Serija je sve bolja i bolja.aplauz Zaista sam pozitivno iznenadjena. Prate radnju PDG, sto je formula za uspijeh. Ubjedljivo je najgori Leonardo, muka mi je i od tog lika a da budem iskrena ne svidja mi se ni glumac Fabian Rios. I dalje mi je apsolutni broj 1 Andrea koja je najbolja od sestara. Jos kad je zapucala iz puske - kao da sam gledala omiljenu mi Saritu Elizondo. thumbup thumbup thumbup

Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.01.15 5:13

da. jadnici su isto uradili i sa en otra piel, samo su ga tamo bar potpisali na odjavnoj špici.

ovde julija nema ni na odjavnoj. ali zato je jedan joshua mintz potpisan na obe.

Nisam do sad video ovaj post. Ne znam da li je tako bilo na početku jer nisam obraćao pažnju, ali su sada Julio Jimenez i Ivan martinez potpisani na odjavnoj špici.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 15.01.15 0:31

I napokon u 27oj epizodi stize Veronika. Ok su snimili tu scenu u pogledu vecine, medjutim ne i brace, izostala ona prava emocija koju su pokazali Juan, Oscar i Franco vidjevsi Ruth. Ovdje mi je to bilo mlako. Ostatak price se fino razvija, i dalje su mi ubjedljivo najbolji par Andrea i Samuel. Najvaznije je da 80% prate pricu PDG, uz naravno ubacivanje nekih novina.
Spoiler:
Npr.Veronika i Pablo su se odmah svidjeli jedno drugom.

Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.02.15 21:55

Ovo sam u početku gledao iz čiste dosade, a sada gledam zato što mi se svidja.

Serija je više nego pristojna. Osim Aarona, ostatak ekipe je sasvim korektan.

Ana Lorena deluje malo nezainteresovano, ali su zato Kimberly i Scarlet odlične.

Najvašnije je da je zanimljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 04.02.15 22:17

Meni ni Aron nije toliko los, samo mi ide na zivce sto ne skida sesir ni kad jede, ni kad radi, pa cak ni kad spava sa Sofiom, al vazno da majicu u 90% scena skine. I od svih parova on i Sofia su najmanje interesantni, mnogo ih forsiraju pa su mi cak i dosadni.
Scarlet i Kimberly su zaista odlicne, kao i Vivanco i Chis, tj.svidjaju mi se ta dva para mnogo,imaju bas zanimljivih scena a i njihove price su i inace daleko interesantnije od price glavnog para a to je jos vise doslo do izrazaja u ovoj seriji nego u PDG.
Sto se tice same serije u malom sam zaostatku, zadnju sam pogledala 37 epizodu al bas volim da je gledam.

Member

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 08.04.15 22:44

Gledali ko ovo? Ja sam stigla do 50 epizode, i ne mogu dočekati barem 3 dana slobodnog vremena da zasjednem i sve pogledam.

Malo su vise smorili sa Sofijom i Arthurom, tj.je li njegovo dijete ili ne i kad se ta "misterija" razriješila bilo je super, pogotovo kad njih dvoje dodju skupa pred Cajetanu, odlična scena. Mada je lik Sofije mučenica teška, i to mi zaista smeta. Norma Elizondo je bila lik i po.
*Fiorella*
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 26 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics