EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tierra de reyes

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

View previous topic View next topic Go down

Re: Tierra de reyes

Post by *Fiorella* on 04.05.15 18:44

Na fb objaviše da se ekipa oprašta od snimanja. Možda ce zaista biti samo 120 epizoda kako su i planirali.

Member

Poruka : 369

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.05.15 18:46

Ja sam pročitao pre par dana da je scenaristkinja napisala da na twitteru će imati 160 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10850

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 04.05.15 21:09

Ozbiljno? E ako je tako onda super. Iako sam fan kraćih serija Samuel i Andrea tek počinju tako da mi je nakon tolikog čekanja malo 20 epizoda za njih roll wub

Member

Poruka : 369

Back to top Go down

Post by Tores92 on 29.07.15 13:40

Au koja smejurija u onoj divljini sa Arturom Cayatanom Leonardom i Isadorom , Leonardo je zavrsio na slican nacin kao Fernando u PDG samo sto je ovde Arturo hteo da ga spase a tamo ga je Juan pustio da umre , Isadora se ubila pucala je sebi u glavu a pre toga je ujela zmija i pocela da umire od ugriza posle nekog vremena ona nogama i puca Leonardu u ledja roll a ovaj sa metkom u ledjima pocne da caska sa njom i preti Arturu posle upo u zivo blato a ovaj Arturo se setio da ga spase samo kad mu je glava virila a ovaj mu govori da je dobar covek rofl facepalm

Tores92
New member
New member

Poruka : 41

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.08.15 16:11

Sinoć sam završio sa gledanjem.

Verovatno će me sad neko napasti, ali meni se ovo svidelo. Daleko je od PDG, ali za današnji telemundo sasvim pristojno. Kao što sam već ranije rekao, priča je dobra sama po sebi, a oni nisu ubacivali neke preterane gluposti. Ovde mi čak nije smetao ni ovaj narko deo.

Najslabiji je bio glavni par. Kako Ana, tako Aaron. Ostala dva para su mi bila odlična.

Posebno mi se dopala Scarlet Gruber. Devojka je pokidala kao Andrea (Sarita). naklon Ona i Christian su bili najbolji par.

Sonya je standardno bila odlična. naklon

Cynthia i Fabian su bili odlični negativci. Zaslužila je da uzme nagradu umesto Siachoque jer prosto je bila zanimljivija i bolja.

Sve u svemu sasvim korektna serija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10850

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

View previous topic View next topic Back to top