EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tierra de reyes

Page 4 of 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tierra de reyes

Post by Miloš92 on 30.08.14 22:51

Glavne uloge su dobili Aaron Diaz (Franco), Gonzalo Garcia Vivanco (Oscar), Ana Lorena Sanzhez (Sarita) i Scarlet Gruber (Jimena).

Ostalo je još da se potvrdi najstariji par.

Izvor: MQT

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10206

Back to top Go down

Post by Barbie on 30.08.14 23:02

Nijedan od ovih nema nikakva harizma, nikakvi x factor, za meni uopste neprivlacni glumci.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1146

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.08.14 23:09

Za Normu se spominju Ximena Duque I Maria Elisa Camargo, ali ni jedna još uvek nije potvrdjena.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10206

Back to top Go down

Post by Stef on 30.08.14 23:20

Tačno sam znao da će ovaj užas od Aarona Diaza da bude Franco. puke Ovaj Vivanco mi je bio OK u onome što videh od RP. Ove dve su valjda pokupili sa ulice kad su pravili onaj kasting za klince u RP. rofl I da, Ximeni nije suđeno da bude Jimena. cry rofl Što se mene tiče, bolje da uglave Duque kao Normu, nego ovu drugu, ili Fonsecu. horor

Posting Freak

Poruka : 5962
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 30.08.14 23:21

greškom umesto da napišem novi post, editovao sam prethodni. besan

uglavnom, sve sami antitalenti, izveštačeni, nafuranog izgleda. ženske imaju tako oskudnu karijeru satkanu od samih šitova (aurora, relaciones peligrosas, venevision), a muški su stariji i do 10 godina.

za glavni par prognoziram ximenu duque i fabijana riosa.

maria elisa camargo, sa tom kreveljušom će tek da se usreće. carmen villalobos bi bila idealna za normu, ona sabrina seara za jimenu, gabriel coronel za franca, maria fernanda yepez za dinoru, itd... mogli su pristojan cast da sklope, a ne ovo, uopšte se ne trude.

videh nedavno da se siachoque spominje za ovu seriju. kad ovu dečurliju stavljaju za glavne, da neće možda njoj da daju gabrijelu? rofl

StefanJ wrote:Ove dve su valjda pokupili sa ulice kad su pravili onaj kasting za klince u RP. rofl
e to, ova sarita je kreacija onog degenerika stopella, kome je buknula glava da je zaslužan za uspeh lrds.

puke puke puke
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Phoebe on 30.08.14 23:42

Svim srcem zelim da im ta serija propadne. puke Ana Lorena kao Sarita i Scarlet kao Jimena uopste ne ide zajedno.

Sto su i uopste dirali tu seriju.

Senior member

Poruka : 762
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Stefan on 30.08.14 23:47

Ja nemam pojma ko su te dve koje će biti glavne. naklon Diaz facepalm Ajde Vivanco i može da prođe, ali Diaaaz facepalm facepalm facepalm

Mada dobro, oni od ovoga prave narko novelu svakako, tako da neće to imati previše sličnosti sa PDG. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stef on 30.08.14 23:55

Znači, ova druga je ta što glumi čuvene bliznakinje u Cosita Linda? Preturio sam se kad sam čuo kad je rekla kao da je za nju teško da glumi bliznakinje, vidim, baš se pretrgla od glume. rofl

Joj, ja ne bih Siachoque u ovom kršu, više sam da je ubace kod Kate i Zabalete. zubo To deluje da bi moglo da bude normalno, ovo je krš u najavi. puke A i više sam za to, jer Gabriela nije negativka (mada, od TŠ Kartona me ništa ne čudi, još kad bude Gabrielin lik dežurna koljačica facepalm glare ), a tamo bi mogla da uleti kao negativka. zubo

Mislim da će ovo imati više sličnosti sa FELS, nego sa PDG. rofl

Posting Freak

Poruka : 5962
Godina : 19

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 31.08.14 0:14

Gonzalu ce sto posto dobro leci uloga Oscara... u La Patroni je imao slican lik koji je bio otkacen kao Oscar u PDG.
Za ovu Saritu i Jimenu prvi put cujem mrgreen
gde je u svemu tome David Chocarro? ja sam cuo da ce i on biti deo glumacke postave ovog rimejka.
Ximena je na svojoj stranici na facebook-u postavila dve slike sa Davidom, ali projekat se zove Villa Paraiso.
Siempre será un gusto trabajar contigo @davidchocarro #VillaParaiso muy pronto!!!
by @davidchocarro "Miren donde guarda los chicles usados @ximenaduque ! Si si... Ese es mi libreto #VillaParaiso #Friends //Jajaja no le hagan caso
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3260

Back to top Go down

Post by Stefan on 31.08.14 0:19

Ta Villa Paraiso je nešto kao web novelica, epizode traju 3 minuta. Kako piše People en Español, Duke će okušati sreću u Holivudu nakon što završi sa VP i snimi još jednu novelu za Telemundo.

Eto, taman će da je uguraju ovde.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

View previous topic View next topic Back to top