EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Bajo el mismo cielo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Bajo el mismo cielo

Post by Stefy on 27.07.15 18:32

Pre 3 dana je na fejsbuku objavljen deo prve epizode: https://www.facebook.com/BajoelMismoCielo/videos/vb.1567696010114240/1622294097987764/ .

Moderator

Poruka : 3890
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.09.15 2:37

Gledali ko ovo? Vidim da niko ništa ne komentariše. Ja redovno pratim, na 32. sam epizodi.

Meni ovo nije loše. Kada su krenuli sa pripremom ove serije očekivao sam mnogo slabiju priču, kad ono ispade baš jaka priča. Sve ovo oko bandi, uličnih mafija, imigranata...

Camargo je stvarno dobra glumica, a krajnje netipična glavna junakinja.

Ova centralna priča je odlična. Adela se zaljubljuje u Carlosa, koji je Faierov otac, a Faier je naredio ubistvo njenog brata Matiasa i nju osuudio na smrt.

Alex Speitzer i Oka Giner su simatični kao par. Koliko on ovde bolje glumi nego u MPV. A ne razumem zašto je nju televisa pustila da ode. Ne znam zašto nakon GGA nije dobila neku priliku. Devojka je baš nesvakidašnje lepa i drugačija od drugih.

Felicia je zanimljiva villana. Cela njena priča iz prošlosti gde je ubedila Willya, klinca iz komšiluka koji se ložio na nju, da ubije njenog muža koji je maltretirao u zamenu seks sa njom.

Debora (Molto) je naizgled smaračica, ali očigledno je da ima neku pozadinsku priču, samo još da se orktije o čemu se radi.

Ovde je čak i Poras ok.

Sve u svemu ja sam zadovoljan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by Stefan on 13.09.15 8:44

Ja sam zaboravio da se ovo uopšte emituje, s obzirom na to da niko ne komentariše. rofl

Skinuo sam prvu epizodu kad je serija počela i samo prevrteo - morali su da skinu Porrasa već u prvoj sceni. povraca Glumačka ekipa mi je grozna. Nikog, ali doslovno nikog ne volim tamo, tako da su kod mene u startu izgubili šansu.

Od novih stvari daću šansu jedino "Pasion y Poder" - ne deluje kao tipična priča, ekipa je manje-više okej, pa možda naprave dobru stvar. nezna

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2896
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stefy on 14.09.15 0:06

@Stefan wrote:Glumačka ekipa mi je grozna. Nikog, ali doslovno nikog ne volim tamo, tako da su kod mene u startu izgubili šansu.
Takođe. Ja nisam ni delić serije pogledao, niti me zanima.

Moderator

Poruka : 3890
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by L-Descarado on 27.09.15 18:30

Nesto me mrzi da gledam ovu seriju.. smorila me je. zzzzz
L-Descarado
Junior member
Junior member

Poruka : 67

Back to top Go down

Post by Ancheee on 25.11.15 11:09

ja sam na pocetku pratila pricu Greicy y Rodrigo i videla da su pisci poceli da prave sranja, unistilu su tako dobru pricu i i hemiju zarad cega...malo tata malo sin fuuuuuuuuujjjjjjjjj
ovo drugo nije vredno pomena, pokusavaju da uticu svest maldih ljudi ali sve je to moglo u pedest epizoda i to je to...ali se nadam ce ih bar spojiti na kraju mada sam negde citala da ce poginuti Greicy   kako i od cega samo naglabaju...sada ne znam kada bi trebalo ovo zavrsiti ali nadam se bar za mesec dva

Ancheee
New member
New member

Poruka : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics