EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pasión de gavilanes

Page 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Pasión de gavilanes

Post by Stef on 18.07.14 21:38

Na ovom YT kanalu, već sam napisao u nekom postu iznad.  winky Doduše, tu su samo epizode 59-188, mada fale epizode 128-132, 170 i poslednji deo 176. epizode. Epizode su iz 3-4-5, a nekad i 6 i 7 delova, mada retko. mrgreen Inače, snimano je sa hrvatskog RTL2.  winky

Posting Freak

Poruka : 5643
Godina : 19

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 25.07.14 0:45

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3160

Back to top Go down

Post by Stef on 28.07.14 2:05

Dobar promo, plus Bailando u pozadini.  egyptian 

Inače, ja sam na 184. epizodi, još 4 epizode i fin.  cry Jes' da su malo razvukli sad pred kraj, ali dobro, nije strašno.

Pa-pa Dinorita, dobi metak i otkotrlja se u onu močvaru, baš je jeziva bila kad je poludela, pa je Fernando upucao.  horor 

Fernando je ostavio Gabrielu i Juana, razišli se. Pre razlaza je baš dobro tresnuo Juana štakom, toliko jako da je upao u močvaru.  shocked Stoka pokvarena, moliće on Juana da ga spasi, kad upadne u živi pesak.

naklon x 1000 Mnogo moćna i tužna scena.  naklon cry Naježim se svaki put kad gledam, naročito na deo kad Armando upica Rosario, i kad policija izrešeta Armanda.  cry Meni je Armando pri prvom i drugom gledanju skakao po živcima, ali mi je sad jedan od najdražih likova u seriji, zato mi je sad žao što su ga ubili.  sad Inače, Juanu Sebastianu Aragonu (glumac koji tumači Armandov lik) je suđeno bilo i ovde da umre, kao i u originalu Las Aguas mansas, gde je glumio Franca Reyesa, takođe umro na kraju serije.  zubo 

Mislim da je Julio Jimenez ideju za naziv serije Las Aguas mansas dobio iz poslovice.  zubo Pre neku epizodu je Martin, u razgovoru sa Saritom i Jimenom na imanju Elizondovih rekao ovako: Como reze el viejo refrán: Libre me, Dios, de las aguas mansas, porque de las bravas, me libro yo. (Kako kaže stara poslovica: Oslobodi me, Bože, tihih voda, jer ću se od bučnih/snažnih, osloboditi sam.) Verovatno te tihe vode označavaju neprijatelje, koji napadaju iznutra/nečujno/u tišini, tipa Fernando, pa čak i braća Reyes sa početka serije.  smile Nešto tipa negovati zmiju u nedrima. zubo 

Stigao tio Anibal da pomogne sestriću da izađe iz močvarne prašume, Eva se zaprepastila kad je čula njegovo ime - Anibal Guerrero, jer je on Ruthin otac (na taj način, ajd' da tako kažem, ima smisla Ruthina i Libijina sličnost, jer su rođake).  mrgreen

Benito u akciji, sad se udružio sa Evom oko otvaranja fabrike mesišta.  rofl Čim mu ova predložila, on odmah njoj: Nas dvoje imamo mnogo toga zajedničkog, a do pre par minuta nije mogao očima da je gleda zbog toga što je hteo sve da rasproda iz Raquelitine kuće, a ova mu nije dala. rofl Postao čovek njen fan.  rofl 

Familija Rosales otišla da se izvini Reyesima i Elizondicima zbog svega što je njihova ćerka uradila, a i zbog toga što su oni njoj pomagali i tražili su oproštaj.

Hortencia ponovo poludela kad je videla Ruth, posle je svi jurili po imanju, jedva je sustigli.  rofl Kad se malo smirila, Ruth joj je objasnila da ona samo liči na Libiju, i da duhovi ne postoje.

U četvrtak gran final, zaista će mi nedostajati.  cry aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 28.07.14 9:52

imaš pravo za ovo oko tihih voda. ima i kod nas izreke: čuvaj se tihe vode i psa koji ćuti.

ja sam seriju gledao dok je išla na pinku (2004-2005) i dm satu (2008), uz jedno dva gledanja skraćene verzije. previše mi je draga, ali toliko sam je sit, da neću moći da je gledam još sigurno par godina.

inače, ne znam za druge, ali sećam se da mi je nakon prvog gledanja taj deo sa močvarom ostao u sećanju kao da je trajao 30-40 epizoda. kad sam gledao drugi put, iznenadio sam se da traje samo 10 epizoda. smile2

Administrator

Poruka : 6914
Godina : 28

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 28.07.14 10:06

Meni taj deo sa mocvarom mi je bio najinteresantniji. Sva ta zbrka sa Gabrielom, Juanom, Dinorom I Fernandom ostace mi zauvek u secanju. Inace I meni ova telenovela mi je jedna od najdrazi I prvu koju sam gledao na Pinku Plus jer do tada nismo imali Pink.
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 367

Back to top Go down

Post by Stefan on 28.07.14 10:24

StefanJ wrote:Inače, Juanu Sebastianu Aragonu (glumac koji tumači Armandov lik) je suđeno bilo i ovde da umre, kao i u originalu Las Aguas mansas, gde je glumio Franca Reyesa, takođe umro na kraju serije.  zubo 

Ne, Aragon je u LAM glumio Oskara i živ je na kraju.  winky 

Što se tiče PDG, ja sam gledao dok je išla na Pinku, tu i tamo na RTL-u hrvatskom (mada je tamo čini mi se počela pre nego što se kod nas završila) i posle skraćenu verziju.  zubo Meni lično jedna od najdražih telenovela.  naklon 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2804
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stefy on 28.07.14 11:36

Ja nisam gledao ovu seriju, ali imam želju da je gledam jer je svi hvale. Možda ću je skinuti ako uspem da nađem linkove za download jer je meni nebitno da li je sa prevodom ili bez, samo da kvalitet slike bude solidan.

A što se tiče skraćene verzije, je l' može negde da se nađe? Gledoa bih i to jer je serija predugačka.

Moderator

Poruka : 3685
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bayron on 28.07.14 11:39

ma gledaj kompletnu, nećeš se pokajati. smile
skraćena je previše skraćena, ne traje ni 10 sati.

Administrator

Poruka : 6914
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 28.07.14 11:55

Ja sam bio ubeđen da je glumio Franca, eto kad pišem napamet. facepalm rofl Jeste, jeste, glumio je Oscara, videh na es. wiki malo pre.  mrgreen

Ovo oko močvare je zanimljivo, ali i razvučeno, moglo je i bez toga.  zubo Gabrielino zatočeništvo je otprilike toliko trajalo (30-40 epizoda), pa ti se možda, Bayrone, zato i činilo da močvara traje toliko.  smile2 Iskreno, ja se močvare najslabije sećam, samo mi je poslednjih par epizoda ostalo u sećanju. zubo

Stefy, gledaj, pokajati se sigurno nećeš. thumbup Meni je svih 188 epizoda odlično, jedino malo šteka oko ove močvare, ali ima interesantnih dešavanja nevezano za to (pojedini sporedni likovi, koji su šou/cirkus/urnebes celu seriju  jupi ), pa je i zanimljivo.  naklon Sigurno ta skraćena verzija ne obuhvata previše sporedne likove, pa je onda bolje da gledaš celu.  winky
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 28.07.14 12:47

Ni ja nisam gledao ovu seriju. Da ima negde kompletna sa prevodom, rado bih je pogledao.

Inače gledao sam FELS i koliko god je svi pljuvali, meni je bila odlična.  smile2 

Posting Freak

Poruka : 1576
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics