EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pasión de gavilanes

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Pasión de gavilanes

Post by Stef on 29.09.14 21:22

Scena susreta Juana i Norme aw Slažem se da je u PDG scena bolje urađena (nije ni u LAM loše urađena, ali je ovamo bolje). aplauz

Meni je Cimarro bio sasvim ok do Traiciona (uključujići i tamo), ali od MDA nadalje - puke Ne mogu više očima da ga gledam. Juana je najbolje izneo od ostalih svojih uloga. Možda je i zbog toga što mu je legla ko budali šamar. roofl

Meni su sva tri glavna para bila podjednako odlična, svaki od njih je bio poseban na svoj način. aplauz Plus Rosario i Armando. aw naklon

Što se same serije tiče, toliko mi je divna i draga, da bih mogao da je gledam još 100 puta. aw Zato mi je i najdraža telenovela. aw Likovi su odlično profilisani, nema likova koji idu iz krajnosti u krajnost - jedni savršeni, drugi pokvareni do bola itd. Čak i negativci imaju ljudske osobine, a nekima čak i uglavnom ništa ne ide od ruke. roofl Kao da gledaš neku seosku dramu sa elementima komedije - raznovrsni likovi (sporedni likovi su urnebes živi rofl naklon , kad se samo setim familije Santos, Raquelite i Calixta, Quintine, Martina i Pepite rofl aw ), lagana radnja. thumbup Jimenez je majstorski odradio seriju. naklon

Lično više volim da pogledam nešto laganije za opuštanje (ali ne da se uspavaš od dosade), nego neku seriju od koje glava da te zaboli od neprestanih dešavanja (mislim, volim ja i takve serije, ali kad nema retardiranih zapleta i raspleta).

I da, muzika u seriji - aw naklon

Posting Freak

Poruka : 6747
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.14 1:13

Hvala Stefy, ali kao što si rekao ne ispalti se rezati na diskove u takvom kvalitetu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10713

Back to top Go down

Post by Songul on 30.09.14 8:55

Imam ja seriju u dobrom kvalitetu sa spanske nove tv, ako hoćete mogu vam je uploadovati negde za download ili online.
Songul
Member
Member

Poruka : 388
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stefy on 30.09.14 21:43

Zbog mene nemoj, ja seriju ne verujem da ću želeti u kolekciji, a i da hoću, skinuću skraćenu verziju jer i da poželim nekad da je gledam ne bih je gledao celu. Svakako ću od 59. gledati snimak sa hrvatskog RTL-a, a tamo je slika dosta bolja.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3967

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.14 22:55

Ne moraš ni zbog mene da se cimaš. Ako je nekada negde nadjem super, a ako ne nema veze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10713

Back to top Go down

Post by Bayron on 15.03.15 8:46

ako nekoga zanima i želi malo da se priseti serije na tvu. aw

ide na mađarskom kanalu duna tv oko pola 10-10 ujutru. sbb d3 kanal 228.

sinhronizovana na mađarski, naravno. sad
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 15.03.15 11:30

Išla je i na M1 2013. popodne oko pola 5. aw

Kad kupim STB za digitalnu, odmah ima da jurim preko antene Dunu. look Dešavalo se da hvatam i mađarske kanale, tako da možda ima šanse sad kad su signali mnogo jači.

Je l' ima kojim slučajem opcije da se izabere originalni audio, bez sinhronizacije?

Al' nešto ne verujem da će da vam ostave Dunu. Sad vrše premeštanja sadržaja, tako da može vrlo lako da vam zamene sa M1, koji je sad informativni kanal. Najiskrenije se nadam da grešim.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 15.03.15 11:37

baš sam probao jutros, jer znam da mađari imaju i tu opciju. ali na sbbu stoji samo mađarski audio.

pdg se reprizirala do petka na m1, od sutra prelazi na dunu sa 86. ep. isto i bella calamidades, koja ide premijerno.

ne znam za promene, sbb odavno ima ovu dunu, a vidim da telekom ima samo m2.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 15.03.15 11:57

Da, sve strane serije koje su išle na M1 prelaze od sutra na Dunu. Na M1 su išle mnoge atraktivne serije, kojih ima i kod nas. Znam da im je išla Revenge, vidim da imaju i Gran Hotel, ide im jednom nedeljno u popodnevnom terminu.

Na M1 ostavljaju samo informativni program, a valjda budu i njihove serije na tom kanalu.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Kaua on 15.03.15 13:15

Bayron wrote:baš sam probao jutros, jer znam da mađari imaju i tu opciju. ali na sbbu stoji samo mađarski audio.
Džaba, sinhronizuju još od 80-ih i nema šanse za opcijom titla. Možda eventualno za gluve, ali je zvuk svakako mađarski. Budale. rofl

Inače, ne mogu da se načudim da TV2 emituje 4 telenovele dnevno kao do pre 10-ak godina.  shock A bili su ih potpuno ukinuli sve do dolaska specijalizovanih kanala koji repriziraju sve ikada emitovano i usput imaju premijere poput El color de la pasion i Mi corazon es tuyo na Story5.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics