EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Camino al amor

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Camino al amor

Post by DarkAngel on 02.06.14 19:31

CAMINO AL AMOR

TELEFE, 2014

Priča počinje kada Rocco Colucci, koji se doselio u Meksiku, slavi svoje vjenčanje sa Guadalupe i dobija poziv od svoje sestre Gine, obevašatavajući ga o infarktu koji je doživeo njegov otac, sa kojim Rocco održava distancu jer je otkrio dvostruki život koji je imao sa Lili, najbolja prijateljica njegove majke, koja je izvršila samoubistvo nakon saznanje o izdaji svoga muža.

Rocco putuje u Buenos Airesu, pun protivrečnosti, posebno u odnosu one koja je bila velika ljubav njegovog života, Malena Menendez, Lilina nećakinja, koju je napuštio zbog smatranje krivom, saučesnik koji je izazvao neverstvo i samoubistva njegove majke. Malena, za tom vremenu, udala se za Fernanda, sa kojim ima sina, Tomas. Fernando pobegao je pre osam meseci zbog kockarske dugove koje su ga odvele da trpi pretnje. Ali Malena smatra da je njen muž otišao zbog druge žene. Ponovni susret između Rocca i Malene nastaje uskoro, kako bi obe otklrili strast između njih koja i dalje živi. Tako, naši protagonisti trebaju proći dug put da bi konačno slavili ljubav.

Paralelno odvija se priča oko Vitta, najmlađi sin vanbračnoj vezi koji je Armando imao sa Lili. Vitto je ženskaroš , koji radi u porodičnoj firmi za selidbe. Zaljubljuje se u Piu, pobunjena mlada djevojka iz visoke klase, koja slučajno dolazi u njegovom životu.

Sa druge strane, Angel, Amandin sin je čovek dobrim osećanja i radi kao taksista, a je pevač po zanimanju. Angel zaljubljuje se u Ginu.

Tokom epizoda, svaki od protagonista boriće se za ljubav koja im priprema sudbina, u priči koja obećava romanse u svim njenim oblicima i aktuelnim konfliktima.

Promo #1
Promo #2
Promo #3
Promo #4

Uloge:

Sebastián Estevanez - Rocco Colucci
Mariano Martínez - Vitto Colucci
Carina Zampini - Malena Menendez
Eugenia Suárez - Pía Salvatierra
Juan Darthés - Ángel Rossi/Colucci
Sol Estevanez - Gina Colucci/Linares
Rodolfo Bebán - Armando Colucci
Betiana Blum - Amanda Rossi
Sofía Reca - Lupe Silva
Silvia Kutika - Lilian Vilas
Roberto Vallejos - Camilo
Tina Serrano - Nelly Menendez
Héctor Calori - Benjamín Linares
Eva de Dominici - Valentina Colucci
Pablo Martínez - Polo Pereira
Hernán Estevanez - El Mencho
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 273
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Camino al amor

Post by Miloš92 on 02.06.14 19:50

Vidim da je krenulo sa emitovanje. Na ovo planiram da bacim pogled. Samo, zašto epizode traju pola sata?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10189

Back to top Go down

Post by analia on 02.06.14 20:33

Zato što si deli termin sa Avenido Brasil. Camino al Amor je u 22.00, a Avenida u 22.30. Ali kmalu če biti završetak ove brazilske telenovele.
analia
Junior member
Junior member

Poruka : 188

Back to top Go down

Post by Shone89 on 02.06.14 21:09

Uvodna pesma serije smile

Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 575
Godina : 27

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 02.06.14 21:16

Trenutno emituju pola epizode, valjda jer dele termin sa Avenidu Brasil koja završava ovaj mesec na Telefeu, nakon toga trebali bi da počnu sa regularnim epizodama.

Ja sam bacio pogled na ove 4 emitovane epizode (2 regularne) i ispalo je sasvim fino. Očekivao sam nekakav cirkus prema sinopsisu. Možda i najbolji start za Estevanezovu sapunicu.

Ono što se najviše primećuje je mešavina između vrlo dobrih glumaca i katastrofalnih kao što su Sebastian Estevanez, Sol Estevanez i onaj grozni Pablo Martinez. puke  Soffia Recca čak i nije toliko loša trenutno.

Vitto i Pia su divni. aw China Suarez baš je kraljica, mada ne volim takve likove koje što stvaraju probleme od ničega. Još od samog starta su zasenili glavnog para.

Kad sam kod glavnog njihova priča mi je bezveze. Carina je odlična (izgled joj je ninja ), ali ovog Estevaneza ne podnosim. Užasan lik i drvo gluma facepalm Našao sam jedan slikoviti prikaz njegovog "talenta": lol2 

Amanda (Betiana Blum) naklon  naklon  rofl  Kakvo ludo i spaljeno stvorenje. Prva scena sa lisicama, onda histerija u crkvom sa naočarama i nakon toga pevanje u kupaonici. rofl  rofl

Veliki plus je što trenutno nema nekih tipičnih negativaca. Jedino možda onaj Ginin muž ili Carinin muž koji se još nije pojavio. Mada prema opisu izgleda da će Carina igrati skoro isti lik kao onaj u El Profe.

Vidi se da je Enrique puno bacio para na ovo. Čak je i Marta Betoldi (Socias, Cuando me sonreis, Solamente vos) autorica zajedno sa njim. Valjda je zadužena za komični deo, ali ipak je čudno videti da radi sa Estevanezom.

I najveći šok, od treću epizodu na špici pojavljuje se Mariano Martinez kao glavni protagonist.  Očito se i Enrique više počeo sramiti od talenat svoga sina. look

Sve u svemu sasvim solidno, ali pitanje je koliko će ovo trajati jer imaju odličnu gledanost.
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.06.14 22:34

Odgledao prve 4 epizode. Meni se ovo baš svidelo. Hteo sam da gledam i DA ali nisam krenuo na vreme, pa mi se sada ne gleda odjednom 300 epizoda. Na osnovu svega što sam video ovo mi deluje i bolje od DA.

Jedino što ne mogu da skapiram je Carinin look. Kakva je ono "frizura"? Nije valjda da je neko plaćen da joj napravi ono na glavi.  rofl 

Pia i Vitto su preslatki.  wub Izgleda da kod ovog autora uvek pareja juveniul zaseni glavne protagonsite. Ova što glumi Piu je mnoooooogo lepa.  wub 

Nastavljam sa gledanjem. I već sada mogu reći da ako HEFDM bude uspešna, očekujem Nicandrov rimejk ove serije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 02.06.14 23:46

Miloš 92 wrote:
Jedino što ne mogu da skapiram je Carinin look. Kakva je ono "frizura"? Nije valjda da je neko plaćen da joj napravi ono na glavi.  rofl 
Trenutno idu snimanja jedne nove Telefeove telekomedije gde u prvoj etapi i dalje kroz flashbackova glavne likove su jedni rokeri iz devedesetih, pa odavde su krenuli komentari kako je Carina ušla u pogrešnu seriju i kao je trebala da bude rokerka u "Viudas e hijos del rock&roll" lol1 

Miloš 92 wrote:Izgleda da kod ovog autora uvek pareja juveniul zaseni glavne protagonsite.
Pa i ne baš, u Amor en custodia Soledad Sylveira i Osvaldo Laport bile su izvrsni, ali nakon što je scenario preuzela Marcela Citerio sje*ala je čitavu radnju a sa tome i njihovi likovi postale su stars (mada meni se ni u početku nije baš dopala ta serija) Barbara i Pacheko su meni znali prilično iritirati.

Dulce amor sam pogleda jedino prvih 10 epizoda, ali tamo likove Carine i Sebastiana bili su malo bolje osmišljeni, posebno Carinin lik. Čak i Estevanez nije bio tako nepodnošljiv, više mu je odgovarao takav lik.

Miloš 92 wrote:Nastavljam sa gledanjem. I već sada mogu reći da ako HEFDM bude uspešna, očekujem Nicandrov rimejk ove serije.
Inače taj naslov Hasta el fin del mundo, to je bio neki slogan koji su koristili Victoria (Zampini) i Marcos(Estevanez) u DA, odkada je ona počela njega moliti da ju odvede Hasta el fin del mundo lolsign 
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.06.14 20:42

Ja i dalje gledam ovo.

Baš mi je legla serija. Radnja nije nešto nevidjeno, ali drži pažnju.

Ova što glumi Piu mi je...  wub Guglao sam malo o njoj. Iznenadio sam se kada sam pričitao da ima ćerku. Inače ima samo 22 godine.

Uglavnom mnogo mi je zanimljivija njena i Vitova priča, nego Malene i Roca.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.06.14 4:16

Odgledao svih 20. epizoda

Moram reći da skoro nisam video goru glavnu žensku ulogu. Malena je tako dosadna, ništa se posebno ne dešava sa njom. Njena frizura me i dalje užasava. Ne mogu da shvatim i nikada neću shvatiti.  rofl 

Al zato mi je Pia divna. Gledam sad Angela i nju i ne bi bilo loše da ih spoje pa makar na kratko.

U sledećoj epizodi će se konačno razrešiti situacija oko Pie i njenog lažnog identiteta.

Uglavnom skroz gledljiva serija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 16.09.14 0:13

Očito da ova serija više nema spasa: lol1

Los capítulos finales de Vitto y Pía, Mariano Martínez y China Suárez en “Camino al amor”

Quedan pocos días y pocos capítulos. Como anticipamos, Mariano Martínez se va de “Camino al amor” porque su historia ya no tendrá continuidad y termina su contrato el 24 de octubre, como el de Eugenia “China” Suárez.
Será para el capítulo 70 que se verá hacia el final de la otra semana, antes de fin de mes en la ficción de Telefe, la despedida de esos dos protagonistas de una historia coral que va tomando otos rumbos.
Mariano, se sabe, tiene la derecha de Pol-ka para ser el galán de Lali ESpósito en “Esperanza mía”, pero eso será hacia febrero. Y China Suárez ya tiene listo su pasaje para viajar a ver a su novio, David Bisbal en España.
Como también anticipamos, la pareja terminará en boda, con un buen final.
izvor: Laura Ubfal
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next