EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Yer gök aşk

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Yer gök aşk

Post by Bayron on 23.06.15 20:23

jusuf i hava su se nešto udaljili, i dana kad je jusuf valjda trebalo da se veri sa onom bade, havin bivši dečko je upao u njihovo dvorište i napao jusufa, zato što je izneverio havu. u isto vreme, hava iz besa udara autom u neku stenu, šta već. jusuf je ranjen, hava povređena u nesreći, oboje su hospitalizovani.

jusufa operišu, hava upada u komu. onda je jusufova majka napravila dogovor sa havinim ocem i lekarima. havu su lekari proglasili mrtvom, a otac je odveo u neku udaljenu kuću, lažirao njenu sahranu, skrivao sve od ostatka porodice. sve u zamenu za novac. a majkin cilj je da jusuf zaboravi na havu i završi sa bade. on se probudi, kažu mu da je buncao badeino ime (umesto havinog), da je hava umrla. posle njegova majka napravi dil sa lekarima da ispadne da je hava bila i trudna, a dugo nije bila sa jusufom, pa da on misli da mu je bila i neverna...

hava je tamo skrivena ležala mesecima, niko nije ni očekivao da će da se probudi. onda je krenula da se oporavljala. trebalo je da hava i njen otac odu u inostranstvo. pri tom putu uspela je da pobegne i vrati se u svoje mesto. u početku se skrivala, više ne. jusuf i ostali centralni likovi odavno su saznali da je živa, to sad se valjda neki levi iznenađuju.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6933
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 23.06.15 20:39

Oni su se udaljili jer je Jusuf saznao da ga je Hava lagala, valjda je bio neki dil između Have i tetke da unište Jusufovu familiju. nezna A zar nije onaj Havin upao na svadbu Jusufa i Bade? hmm

Koliko ja vidim, sad Hava i tetka opet planiraju osvetu. rofl Valjda je Jusufova majka ošamarila Havinu majku, ova se, pitajbogazašto, šlogirala, i sad ove dve planiraju osvetu. naklon

Jusuf oterao Havu u tri lepe, neće da ima više ljubavnicu, ova popizdela i prešla da zavodi njegovog polubrata, čak mu se i lažno predstavila. rofl

A to oko te devojčice pojma nemam.

Kris, moj ti je savet da ne trošiš vreme na ovo. Em što je maratonski treš, em što 3. sezona nema ni 20% veze sa prethodne 2. stars

Posting Freak

Poruka : 5948
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.06.15 20:45

StefanJ wrote:A zar nije onaj Havin upao na svadbu Jusufa i Bade? hmm

ne znam, moguće. ali u glavi mi je njihovo dvorište, sedeli su za stolom, kad se pojavio havin bivši i upucao jusufa.

ne gledam seriju, ali prati majka, pa često uhvatim po malo. sa trenutnim dešavanjima nisam previše u toku.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Stef on 23.06.15 20:54

Ja to povremeno uhvatim na Prvoj, a ponekad prevrtim na netu da vidim do kojeg su boluma stigli na Prvoj. rofl

Nisam ni ja siguran da l' je bila svadba, ili veridba, zato i pitam.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.06.15 22:57

E, sve ste mi lepo objasnili, Bajrone i Stefane,hvala vam puno. smile Vidi se da je ona Jusufova majka, Hamijet, opasna k'o soda, i da voli da spletkari, a vidi se i da Hava nije cvecka, cak i u toj jednoj jedinoj epizodi, koju sam danas odgledala.
A Bade, izgleda, ne moze da ima decu. Zao mi je sto vise nema ni Havine sestre Toprak ("zemlja" na turskom), ali, rekose mi da je ona otisla u "Polje lala", pa je zato nema.
Havin bivsi je Dzunejt, on je danas izasao iz zatvora, pa cvrkutao kako sve zaboravi kada mu se ona samo nasmeje.
A Jusufova sestra Munever se zabavlja sa Badeinim ocem, tajno, naravno. smile Jaoj, sto ja volim ove cirkus telenovele, pa to ti je. smile A Havina tetka je Sultan. Poceli i Turci sa istim imenima po serijama. smile
Stefane, hvala ti na savetu, postujem ga, ali, mislim da cu ipak nastaviti sa ovim, i tako skoro da i nemam nista pametnije za raditi i gledati u to vreme, a i svakako mi je bolje od terora na netu ima-nema signal, pa sad mi treba komp, pa se ti skloni, itd, a i na netu i tako gledam dovoljno serija. smile
Moglo bi ovo da bude zanimljivo, i da potraje do kraja godine.
A sto se tice toga da je ovo tres, moram da priznam da sam imala (svojevoljnu) dvogodisnju apstineciju od turskih serija, i sada sam im se svojevoljno vratila, zato sto sam, posmatrajuci ih malo bolje i dublje, shvatila da cak i tres ima svoju sadrzinu i gledljivu i dosta realnu pricu, sto meni odgovara.
E, da, ne znam da li neko zna da su Birce Akalaj (Hava), i Murat Unalmis (Jusuf), i u stvarnom zivotu bili u braku. smile
A u trecoj sezoni (uzgred, koliko to ima epizoda), dolazi nam Burak Haki, za koga bih rekla da je dosta dobar glumac.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3242

Back to top Go down

Post by Stef on 23.06.15 23:27

Nema na čemu. smile

Joj, ta baba što glumi Jusufovu majku mi je preiritantna. A i lik je naporan u trilepe. zzzzz

Što se ove Bade tiče, ta je kao i Havin bivši teži psihički slučaj. Sad se setih da je Bade u ranijim epizodama folirala da su joj izvadili bubreg za Jusufa, posekla se da bi izgledalo uverljivije. bonk

Meni je Selen Soyder užas glumica. Cimarrovski tip glume, ukipi se i "glumi". bonk A i lik joj je bio smor.

Ima već duže vreme kako se ponavljaju imena likova po serijama, naročito onih glavnih. Evo na primer, Elif - Elif u istoimenoj seriji, Elif u KPA, Elif u KYG (nastaviti niz)..... bonk

OK, kako želiš, mada mislim da ima i boljih serija za gledanje, al' dobro, gledaš šta ti više odgovara. smile

Ja se iskreno nadam da će prekinuti nakon kraja 2. sezone. Da se ja pitam, ovo ne bi ni počinjalo na Prvoj. rofl

Čuo sam za Murata i Birče. Mislim da se ova Birče udavala za svakog partnera u seriji. rofl Skoro se udala za nekog što joj je bio partner u seriji Küçük Ağa (Mali aga). Kako god, nek' joj je sa srećom.

Ja sam gledao Buraka u Izgubljenim godinama i Plaču violine. OK glumac, al' ništa wow. Budući da ovde svi do jednog loše glume, ne bi me ni čudilo da se i on stopi sa okolinom. rofl

Kad smo već kod loše glume, naleteh još davno na jednu scenu kad je Havina majka kukala za "mrtvom" Havom. Pa to nisi znao da l' da se smeješ ili plačeš od muke. Stegla žena vilice, iskezila zube, izbečila oči, arlauče. horor Bukvalno je ko karikatura izgledala. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.06.15 23:56

Bas si me zabavio ovim tvojim postom, sad je i meni sve ovo smesno. smile Moram da priznam da upravo vristim od smeha dok citam tvoj post, a i kad zamislim kako je sve to, otprilike, izgledalo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3242

Back to top Go down

Post by Bayron on 24.06.15 7:57

ja ne znam da li mi je iritantnija baba, jusuf, toprak ili bade. rofl

hava je tu nosilac svega i najsimpatičnija. glumica je jako dobra, lepa, odvažna. wub
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Stef on 24.06.15 12:09

Meni ipak baba prednjači. puke Ovi su glupi, pa su glupi, al' ova dovek tu nešto izigrava, a ustvari je i ona glupa. rofl

Dobro, preterah malo kad sam rekao da niko ne valja glumački. Meni je OK Birče, mada nije ništa wow. I ona Havina tetka mi je OK, mada mi je nekako prenaglašena. Kako god, njih dve bi mogle ostalima da drže časove glume. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.08.15 17:19

koliko je moćna završna scena. naklon naklon naklon

faliće mi hava, lepšu tursku glumicu odavno ne videh. ali valjda ide tek posle nekoliko epizoda treće sezone.

nov glavni par:

puke
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down