EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Yer gök aşk

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Yer gök aşk

Post by Stef on 04.08.15 17:44

Meni nisu jasne dve stvari:

1. Kako NIKO od ovih što su bili unutra nisu primetili da se ova Bade šeta okolo-naokolo, pa bar je jedno 20x išta tamo-amo.
2. Što je Bade uopšte zapalila ono? rofl Umesto da onu mučenu Havu ostavi na miru, ionako se udaje za nesrećnog Juniora. Njoj Jusufa niko nije uzeo. cesces

Al' ajde, bar neko dobro u svemu tome, debil Jusuf je nastradao. ziveli

Meni ta III sezona deluje da će tamo od septembra da pravi društvo Siročetu i Brusku. rofl

Posting Freak

Poruka : 5829
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.08.15 19:44

hava osumnjičena za podmetanje požara. mlada, osoba u centru pažnje, podmetnula požar na sopstvenom venčanju? naklon debilana. i sad će u zatvoru i ona da umre.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 13.08.15 0:24

Ja sam gledao to i pukao od smeha, zasto bi to uradila, bila je na svom vencanju ona nije mogla da zapali onu kucu sta je vec, strasno.

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Poruka : 831

Back to top Go down

Post by Stef on 13.08.15 0:51

Znam da se ponavljam, al' dovoljno je reći: Senaryo - Eylem Canpolat & Sema Ergenekon. rofl Kad su Turguta povampirile u Karadayi, više me od njih ništa ne čudi.

I što je najgore, ovaj zaplet je NIŠTA u odnosu na to što sledi. Budući da sam bio dokon pre neki dan, zanimah se sa tim šta će se desiti do kraja, čisto da vidim šta je njihov mozak bio u stanju da izmisli.

SPOILER:
Elem, Hava neće još da odapne, tek za 5-6 boluma. Izaći će iz zatvora, valjda uz pomoć ovog novog glavnog i nove glavne. rofl Na porođaju sa ovim detetom što čeka će valjda da umre, a i dete nakon što se rodi. Tada na scenu stupa ova nova glavna (ako sam dobro razumeo, i ona je u međuvremenu zatrudnela sa novim glavnim), priča svima da je njeno dete umrlo, a da je Havino ostalo živo. Valjda da ne bi baba-sera..... ovaj, Jusufova majka ostala bez unučeta. cry Onda se posle vrti sve oko onog nesrećnika, što je Hava trebalo da se uda za njega. On valjda odlučuje da proda onom što je glumio u Asi neke deonice iz firme, ili štaveć ima ta familija, odlazi iz vile, slupa se kolima, i ćao, nema više. Za njim crkne i istoimeni otac od muke, tako da su bile 2 sa'rane u danu. Posle (ili pre?) njih odapne i Jusufova majka. Kako i zašto, zaboravih. Posle je i novi glavni odustao od tih deonica u firmi, prodao onom iz Asi, posle taj pričao nekome kako je konačno uspeo šta je hteo. Ona luda Bade otišla u policiju i sve priznala za onaj požar. A, da, sad se setih da se Havina tetka izborila za vilu, otišli svi odatle, ona ostala sama. Sanjala Havu kako joj je uništila život, grizla je savest posle toga, i na kraju zapalila ceo konak i ostala u vatri. To je poslednja scena. cesces I šećer za kraj, da se ne uplaši neko slučajno, novi glavni ostadoše zajedno sa sve tim derletom što imaju. FIN, Televisa presentó Amor, fé, esperanza. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 13.08.15 8:29

pa znači za nikoga pristojan kraj i skoro svi centralni likovi umiru, ostaju samo bade i mehmet. koja tragična serija. facepalm

Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 21.01.16 16:14

sultan ludača. baklja5

Administrator

Back to top Go down

Post by JecaMec on 21.01.16 18:29

Konačno da se završi, celokupno sagledano serija je sasvim ok, ali neverovatno je to koliko je ljudi u ovoj seriji umrlo...
JecaMec
Member
Member

Poruka : 367

Back to top Go down

Post by Markovic on 21.01.16 19:14

Hvala Bogu, nek se završi što pre. Ta serija mi se ne sviđa nimalo, odustao sam od gledanja posle 20. originalne epizode.

Le tre rose di Eva - 14/40+
Icerde - 15/19+
Anne - 10/12+
Olene kadar - 2/4+
Las amazanas - 20/62
Markovic
Member
Member

Poruka : 373
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Stef on 21.01.16 19:33

Realno gledano, osim Have i Sultan tamo ništa ne valja. Meni je serija bila očaj očaja, ali su jedino ove 2 bile zabavne. Mada koliko vidim, i ovu Sultan su držali po strani celu III sezonu. glare
Konačno sutra kraj! baklja5

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top