EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Benim için üzülme

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Benim için üzülme

Post by Bayron on 16.06.14 17:12

BENİM İÇİN ÜZÜLME
(NE BRINI ZA MENE)

Boyut Film, 2012-2014
Broj epizoda: 55

Sinan je izgubio oca dok je još bio dečak. Tokom nevremena na otvorenom moru, živu glavu izvukli su samo on i očev prijatelj Sahin. Ne mogavši da podnese grižu savesti jer nije uspeo da spasi oca, Sinan odlazi iz rodog mesta, u koje se vraća tek godinama kasnije, nakon zavšrenog fakulteta i odslužene vojske.

Sahin se u međuvremenu obogatio, a Sinanov povratak u rodni kraj razveselio ga je. Želeći da mu zahvali što mu je spasao život na pučini, Sahin zapošljava Sinana na rukovodećoj poziciji u svojoj kompaniji. Sve je savršeno do trenutka kada Sinan upozna Bahar, Sahinovu drugu suprugu. Njih dvoje se na prvi pogled zaljubljuju jedno u drugo i upuštaju se u strastvenu, ali istovremeno veoma opasnu vezu.

Međutim, njihova ljubav neće biti jedina jabuka razdora među njihovim porodicama. Baharin brat Harun i Sinanov brat Nijazi zaljubiće se u istu devojku, Buke, koja je došla u njihovo selo kao nadničarka. U želji da naudi Nijaziju, koji planira da zaprosi Buke, njen problematični rođak slučajno će ubiti Sinanovog i Nijazijevog mlađeg brata...

Uloge:
Fulya Zenginer - Buke
Öykü Celik - Bahar
Tansel Öngel - Niyazi
Caglar Ertugrul - Sinan
Ünal Silver - Sahin
Ruchan Caliskur - Melahat
Eren Hacisalihoglu - Harun
Ahmet Varli - Orhan
Bayazit Gülercan - Enver
Selin Sekerci - Irmak
Rana Cabbar - Resul Avcioglu
Sacide Tasaner - Nermin
Elif Korkmaz - Birgül
Tugba Com - Emine
Mehmet Polat - Yasar
Özlem Baskaya - Fehime
Serpil Gül - Meryem
Sevket Capkinoglu - Necmi
Timur Ölkebas - Arif
Necmettin Cobanoglu - Davut
Yasemen Büyükagaoglu - Hacer

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Benim için üzülme

Post by danijela1 on 18.06.14 17:16

ja sam odgledala na rtlu ja mislim da je bilo prvu sezonu i serija mi je super, al su je prekinuli posle te prve sezone, sad krece na pink bh, pa valjda ce je pustiti do kraja, buke je prelepa

danijela1
Junior member
Junior member

Poruka : 107

Back to top Go down

Post by Stefan on 18.06.14 17:31

Meni ovo ni po čemu ne deluje privlačno. Jedna od glavnih glumica je slatka (ne znam kako se koja zove), ali to je sve. Glavni glumci su mi grozni, druga glavna glumica previše izveštačena, sama priča mi uopšte ne deluje zanimljivo... Od mene u startu jedno "ne" kada je praćenje u pitanju.  rofl 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bayron on 19.06.14 10:01

meni se, naprotiv, ovo čini jako korektno. blush za razliku od mnogih turskih na koje sam naletao prethodnih meseci. produkcijski deo, kadrovi, lokacije, prijatno za gledanje... glumci nisu manekeni, ali ok. sinopsis je dobar, nije klasična limunada i nije akcenat stavljen na hemiju glavnog para. ostaje još samo da se prosude radnja i gluma.

šteta što na rtlu nije išla cela, inače ne bih čekao na pink. mada je i on siguran u pm, ako serija ne uspe, neće dočekati ni 10. epizodu.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.06.14 14:06

I meni je sinopsis ok, a malo mi vuce na Nasledje jedne dame. aw 

Ove dve glavne su mi lepe, jedna mi lici na Asi, druga na onu jednu iz indijske serije. look 

Sta si tice glavnih glumaca, ovaj sa slike nije nista posebno, ali je Sinan skroz simpa.

Malo sam izvrteo prvu epizodu i mogu reci da je serija mnogo lepo uradjena. Boje i kadrovi su bukvalno Globo copy/paste aw aw aw 

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by Stef on 19.06.14 14:53

Pogledao malopre 1. epizodu, ja sam u šoku.  shock Ovo sasvim dobro izgleda.  wow Sinopsis mi je bio ništa posebno (budući da se spominjala zabranjena ljubav Kurdinje i Turčina, običaji, tradicija, tako mi je vuklo na neku prezatucanu TR seriju tipa Sila, Silina preteča i slične njima  roofl ), ali mi je prva epizoda odlična.  aplauz 

Uopšte mi sinopsis ne vuče na Nasleđe, ali ovaj Nijazi liči pomalo na Kemala iz Nasleđa.  zubo I meni Buke liči na Asi, simpatična je.  wub

Prema ovoj Boyut produkciji sam imao predrasude, mislio sam da je neka Š produkcija, kad ono, ispade odlična.naklon Gluma, kadrovi, ambijent. naklon Što već Angel reče, copy/paste Globa (možda mi je zato i odlično roofl ).  zubo 

Serija je tragedija, kao i dobar deo turskih, ali jako dobro urađena.  thumbup Doduše, nije sve tako crno, ima malo i komedije.  smile2 Umro sam kad je Enver (valjda se tako zove lik koga glumi Mumtaz iz Ezela  nezna ) terao unuka da čita natpis da pokaže Resulu kako ima pametnog unuka.  look A onda je Resul terao svog unuka da kao gospodin čita novine, pa se mali zacementirao: Ben....zin....je....je....je....  rofl Ili onda na proslavi kad je onaj zavrnuo mušemu i odsipao ono piće (ublažena rakija, mastika, šta li je već) da otklizi do čaše onog drugog, pa je ovaj drugi popio.  rofl

Ima dosta poznatih glumaca, čini mi se da je Sinanova baba glumila Menekšinu babu u Ljubavi i osveti, Erdoganova majka u Fatmagul, Mumtaz iz Ezela, a i glumci koji glume Resula i Šahina su mi poznati.  zubo

Ja sam u neverici da je Pink kupio nešto kvalitetno.  wow To se davno nije desilo.  roofl Nadam se da će biti gledano.  jupi Gledaću s vremena na vreme na Pinku, kad budem stigao.

Inače, glumac koji sada glumi sa Beren u Silinoj preteči, Mahsun Kirimizigul, napisao je priču (hikaye valjda znači priča na turskom) i jedan je od režisera (yönetmen) serije.  winky

Posting Freak

Poruka : 5958
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.06.14 14:56

StefanJ wrote:Uopšte mi sinopsis ne vuče na Nasleđe

Ne sinopsis, nego me serija vizuelno asocira.
Imanje, nadnicari, selo... winky 

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by Stef on 19.06.14 15:02

Ups, ja mislio da je sinopsis u pitanju, nisam razumeo.  smile2 Slažem se da vizuelno asocira na Nasleđe, mada mene na momente asocira na AVDG kad prikazuju prirodu (zbog 1. epizode i Patagonije  mrgreen ).  aw

Posting Freak

Poruka : 5958
Godina : 19

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 19.06.14 22:54

Ovo cu pogledati veceras,u reprizi,pa javljam utiske,da li nastavljam gledanje i to,jer,glumce ne poznajem,ali mi sinopsis deluje zanimljivo.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by helenna27 on 20.06.14 10:23

Ja sam mislila da je ovo nista posebno, vec vidjeno..
Nisam ni htela da gledam prvu epizodu.
Sinoc mi bio ukljucen Pink, krece prva epizoda,
celu sam odgledala  mrgreen 
I stvarno su priroda, pejzazi, predivno docarani wow 
Sinan mi je zanimljiv lik, sa njim i pocinje prica.
Njegov brat mi dodje kao sporedni  rofl 

Sve u svemu, mozda posle sto godina krenem nesto da
pratim na Pinku lolsign 

A da, muzika najavne spice  naklon 

Senior member

Poruka : 750
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down