EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Flor salvaje

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Go down

Re: Flor salvaje

Post by Ejpril on 30.07.13 0:01

Serija nije loša svakako da je među boljim koje je telemundo uradio u poslednje vreme al opet ništa specijalno , prosek joj vade Amanda i Rafael smile

Senior member

Poruka : 886

Back to top Go down

Post by jan on 30.07.13 11:28

Meni jedna od najboljih telenovela..naklon 
Definitivno vrijedi pogledati.smile

jan
Junior member
Junior member

Poruka : 95

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 01.09.13 8:53

Seriju sam počeo da skidam, pa i da prevodim, ali ima dosta scena gdje ne mogu da raspoznam šta ko kaže, ali odgledaću kad je kompletnu skinem, vjerovatno tokom zimskog raspusta.
Dosta poznatih glumaca, Monika prelijepa, priča zanimljiva...
Kvalitet slike odakle skidam je baš dobar, tako da-samo da skinem i da uživam smile

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 13.03.15 6:52

Evo da prokomentarišem malo epizode i likove.
Sama serija je naklon
Ne zna se k je bolji lik od koga! Monika je zaista sjajno iznijela lik Amande iako sam tek na 17oj epizodi kada ona izazove požar u ambulanti pa svi misle da je mrtva.
Amanda se na prv pogled zaljubila u Pabla, iako on zna da nju voli Sakramento.
Najviše mi se sviđa lik Rafaela, bori se za ženu koju voli, ne sviđa mi se njegova lša strana. Maria Elisa mi je takođe sjajna, nije ni čudo što je dobila glavnu ulogu u EOP i EJ.
Norkis Batista je prava boginja, žena je odlično izgledala dok se snimala serije, izgleala je kao i u Anastasiji ako ne i bolje!
Sve djevojke iz 4P su mi dobre, nema nepotrebnih likova, radnja ide sjajnim tokom i nadam se da ću ovako uživati i do kraja serije!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Nathan on 02.06.15 6:59

Telemundo izbacio neku čudnu verziju na Telemundo now pa sam skinuo davnih dana i krenuo na gledanje u potrazi za nečim malo boljim i podsjetnikom onih starih dana kada su Telemundove novele bile odlicne.

Zasada nisam razočaran, Monica Spear mi je baš simpa glumica isko prije nisam ništa s njom gledao. Novela mi je baš onako malo drukčija nego što smo prije i vidjeli. Akcije i zapleta zasada nije bilo, ali mi je zanimljiva tema kurvaluka sto obradjuje u tako maloj, ali i bogatoj sredini. Daltonu je uloga sjela ko budali samar, za razliku od Duenos del paraiso di je bio potrčko. Citao sam dosta komentare na seriju, svi su je stavili negdje u zlatnu sredinu, nadam se da je tako i da ce biti zanimljiva. Obdje ima stvarno poznatih lica, Norkys, Zivic, Camargo itd. Mogu samo reci da mi je Norkys prezgodna i orekrasna, steta sto se nije zadrzala na Telemundu. wub

Senior member

Poruka : 730

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics