EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Flor salvaje

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Flor salvaje

Post by hari_95 on 04.08.11 14:57

Pogledao sam i drugu uzivo. Meni je entrada onako, svidja mi se zbog toga sto se ne zavrsava dok se dvoje glavnih zvale plez:
Sto se radnje tice - pa sad treba Resendez da se pojavi, ona da se dogovori sa Rafaelom da ce da joj vrati sestre a ona da bude njegova.. A poslije ? Pa zavisi od rejtinga, verovatno smile2
Inace one iz bara su mi super, osim one Crvenkape iz prve epizode facepalm Correcaminos mi je najbolja wub

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by laki on 04.08.11 17:07

Sve više što gledam entradu to mi se više sviđa, pa i sama pesma. smile2 Jedino su mi ova slova i dalje šugava. stars

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Angie on 04.08.11 17:31

Meni se entrada svidja,pesma je ok.
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.08.11 1:08

Reče mi Bayron da je serija užasna, verujem u njegov kriterijum, pa ću ovo zaobići. Gledam LCDAL i čekam "Fisico o Quimica" ako bude uopšte. Što se tiče introa, užasan je, meni se uopšte ne sviđa. :/

Moderator

Poruka : 3869
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bad boy on 05.08.11 1:23

Pobogu!

"zato što je Bayron tako rekao..." - glup stav!
Pogotovo od osobe kojoj su odlične serije upravo one koje taj isti Bayron smatra velikim promašajima telemundo produkcije!

@bayron, ništa lično. plez:
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefan on 05.08.11 4:09

Odlična treća epizoda naklon Nijedna dosadna scena, sve vreme je bilo zanimljivo. Rafaela obožavam diablo Jeste stoka i jeste kreten koji dozvoljava sebi više nego što bi trebalo, ali odlična mi je bila scena kad je doveo novu kurvu i kresnuo je pred ženom naklon A još bolja scena kad je istu tu kurvu poslao samu u bar po mrklom mraku, a pošto je uljudan dao joj je baterijsku lampu, da može da si osvetli put rofl naklon Amanda mi je super u svom suprotstavljanju Rafaelu, kao i Sacramento. Jako me zanima kako će se njihova priča razvijati, na kraju epizode je ovaj zažvalio naklon Odličan su par, baš su mi simpa zajedno, mada mi je Manrique super i sa Moncayo.

Uglavnom, mislim da će ovo biti jedna od boljih stvari koje je Tlmd uradio u poslednje vreme. aplauz

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2880
Godina : 27

Back to top Go down

Post by salem on 05.08.11 8:23

Entrada ok nista specijalno ali ovaj JLR facepalm

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by hari_95 on 05.08.11 12:24

Ja pogledao sam pocetak i odmah me smorio razgovor izmedju Amande i Zahre, i nisam dalje gledao. Dalje necu nastavljati, mene nekako ne privlaci

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by Bayron on 06.08.11 16:21

pogledao sam do 4. i za razliku od prve, ove ostale epizode su baš fine.... radnja lepo napreduje, a serija me podseća na dona barbaru i la tormentu... smile2

najzabavniji je glavni trio, roberto manrique je konačno dobio normalnu ulogu... dok je norkys najveće razočaranje ninja u estrambotica anastacia mi je bila super, ovde u ulozi napaćene sveznalice blagi užas... pa još i sa dorom iz clona kao dragom savetom...... a tu je i francisco bolivar, u svom stilu, ubačen reda radi... smile2 svi ostali su manje-više ok....

što se tiče glavne glumice, meni je simpatična, prosečno lepa i pristojno glumi.....
mislim da su sa promosima, koji su sadržali samo scene iz prve epizode, skroz omanuli i izazvali suprotan efekat kod gledalaca..... trebali su se orijentisati i prema ovim dešavanjima koja slede, koja daju dosta bolju sliku o samoj seriji.....

da ne prepričavam radnju.... sve u svemu nastavljam da gledam dalje...

i da, i entrada mi se sviđa.... jedina zamerka je loša kontrast kod prikaza glumaca naspram podloge, primećuje se da su umetnuti, nadam se da će to srediti...
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.08.11 19:14

Pogledao sam i ja do 4. epke i super mi je. Norkys mi ne smeta uopšte, zapravo su mi svi ok skroz, nikog ne mogu da izdvojim sad da je više dobar ili više loš od drugih. Uglavnom postaje zanimljivo, sad i Amandina sestra hoće da bude kurva juhu wow Jedva čekam dalje epizode. naklon

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2880
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top